Aktuálně: 4 061 inzerátů199 593 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Jak se vám venčí?

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 06.01.2024, 00:52:37 xxx.xxx.62.63
Doron:

A ještě foto Dorouše, když konečně spočinul.😅

Obrázek Obrázek

Oblíbená poloha mého prvního psa. Dělali jsme si z něj srandu, že právě hlída nebezpečí ze vzduchu 😂.

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 06.01.2024, 18:44:29 xxx:xxx.ff0a:2eba

a je tu první venčící týden roku 2024… nejprve fotky nepsí - začínáme první minutou nového roku (rachejtlují sousedi) a končíme rašícím devětsilem - chudák neví, co ho příští týden čeká za mrazík…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 06.01.2024, 20:30:23 xxx.xxx.62.63
Doron:

Taky takhle tvrdě spinkal ?😂


No jejej. Jednou jsme mu máváli šunčičkou u čumáčku a bylo vidět, že se mu o ní zdá, ale vzbudil se až za dlouho 😄.

Daja
Daja (470 příspěvků) 07.01.2024, 05:22:30 xxx.xxx.237.50

Dobré ránko 😉,

jé je unás venčí luxusně dnes❄️, hurá nápad v městě snih a já ráno ve 4 hod. jsem byla se svými kulíšky jediná co se venčila 🤫. Pane jo to je taková nádhera a pohoda. Hlavně ticho a krása. 

Chuli miluje sníh a tak černá šmouha byla hodně vidět jak ve sněhu bordi, Gigoušek pantáta, no to ho bylo třeba poponest páč bych ještě teď venčila, 🤫 on fakt nebude chodit v tom bílém sajrajtu🤣. Aspoň, že mám teroristu černého který popoháněl pantátu. 

Odpoledne přijedou vnučky tak hurrrrá letím ven se vyvenčit pokud krása trvá.

Dája

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 07.01.2024, 06:01:46 xxx.xxx.119.6

U nás je taky sníh🙂. Ještě není umrznuto, cestou pro dříví jsem čvachtala, ale těším se moc. 

Musím začít trénovat, včera jsem se se psem dostala z “ jen vyhodit bobek” na 40 min a měla jsem pocit, že sebou seknu. Už je to na oba dlouhý, navíc je vidět, že se chlupáč zakulatil🙈. Nejvyšší čas začít makat. 

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 07.01.2024, 07:49:05 xxx.xxx.221.216

My.bez sněhu a dle předpovědi u nás na severu Čech ani nebude. Ale snad by mohlo být mrazivo a ne čvachravo a tak snad konečně zamrznou ty rozbahněný cesty.

Orionka (neregistrovaný) 07.01.2024, 10:39:48 xxx.xxx.64.54

Zmrzlé zbahněné cesty-paráda. Horší je naše zmrzlá asfaltka. Jet po ní nezkouším, horší je, že se po ní nedá jít. Bez sněhu, -5, vichr už od večera.

lupus4
lupus4 (686 příspěvků) 07.01.2024, 12:44:37 xxx.xxx.205.61

u nás v noci lilo, pak sněžení jsou tak 2 cm na rozbředlém podkladu žádná hitparáda

jen 2 psolidi, jinak pohoda + pak jedna hysterka se řvoucím dítětem v kočáru na něj řvala - aby neřvalo…kupodivu mé hlasité ALE ALE ji lehce zklidnilo

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 07.01.2024, 13:07:34 xxx:xxx.ff0a:2eba

u nás právě svítí sluníčko… teplota je mínus 5,5 a po sněhu ani památky. Dopoledne jsme obešli Jezevčí vrch na okraji Lužických hor - a byla jsem ráda, že jsem Yodovi zabalila kabát… neb vichr mrazivý silný a k tomu občas mrak ledové krupice. Tak šel oblečen - ale to mu vůbec nevadí, kabát mu v trýskání nepřekáží. Vrchol Jezevčáku ojíněn, kaluže zamrzlé -  celé dvě hodiny bylo opravdu nevlídně. I já vytáhla rukavice a nakonec i čelenku - a to se stává výjimečně.

a nepotkali jsme ani nohu, jen pár kopýtek se mihlo v dálce

orionka
orionka (531 příspěvků) 07.01.2024, 13:24:11 xxx.xxx.64.54
Xerxova:

u nás právě svítí sluníčko… teplota je mínus 5,5 a po sněhu ani památky. Dopoledne jsme obešli Jezevčí vrch na okraji Lužických hor - a byla jsem ráda, že jsem Yodovi zabalila kabát… neb vichr mrazivý silný a k tomu občas mrak ledové krupice. Tak šel oblečen - ale to mu vůbec nevadí, kabát mu v trýskání nepřekáží. Vrchol Jezevčáku ojíněn, kaluže zamrzlé -  celé dvě hodiny bylo opravdu nevlídně. I já vytáhla rukavice a nakonec i čelenku - a to se stává výjimečně.

a nepotkali jsme ani nohu, jen pár kopýtek se mihlo v dálce


Jste hrdinové, vy i Yoda. U nás fouká opravdu moc, vlézt tady do kůrovcového lesa, to chce dávku drzosti 🙂) Teploměr na okně ukazuje -5, ale pocitová v tom větru je aspoň -10. Ruce ozábnou i přes rukavice, o uších bez čepice - brrr. A beze sněhu.

sutrik
sutrik (411 příspěvků) 07.01.2024, 15:12:14 xxx.xxx.87.197

Mrzne,  fičí. Bonnie říká, že chvilku to zvládne. Že prý je to lepší než mokro a bláto při teplotách těsně nad nulou. A na loukách se i proběhla. 

Když cesta vedla chvíli po nezamrzlém bahně pokrytém popraškem, tak se na mě podívala, jestli to myslím vážně. Zamručela něco o týrání princezen a bahnitou cestu oběhla oklikou. Šťastně jsme se o pár desítek metrů dál znovu setkaly. Když bláto nejde oběhnout nebo se jde vodou, tak vždycky zpomalí, směšně oddálí zadní nohy od sebe ("na buldočka") a vyšlapuje opatrně - hlavně se nenahodit! - dále.

Zato Lusy (chlupatá piraňa) je ve svém živlu. I když je taky bez podsady. 

Obrázek Obrázek Obrázek
lupus4
lupus4 (686 příspěvků) 07.01.2024, 16:20:51 xxx.xxx.205.61

😊 ty teploty jsou srandovní, včera byl film o nejmrazivějším místě , kde žijí trvale lidé.

Vesnice Ojmjakon leží uprostřed tajgy na řece Indigirka, asi 5 300 kilometrů východně od Moskvy, s cca 500 stálými obyvateli. Teplota tu v zimě klesá až pod neuvěřitelných minus sedmdesát stupňů Celsia. Děti na prvním stupni NEMUSÍ do školy , když je víc jak - 52 C, na druhém při víc jak - 56 C. Studentský film Dominika Bariho (Slovák) byl nominován na Oscara.

PS. tam teda jít si posedět do kadibudky bych fakt nechtěl 🙃


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.