Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Jak se vám venčí?

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 01.01.2024, 12:51:08 xxx.xxx.162.253
Daja:

Dobré ránko 😉,

dnes po ránu venčení katastrofa, prší a fakt leje😤. Teplota +6°C😤.

Dája


Tady taky, hnus fialovej. Ale nebojím se, že ještě nenasněží. 😉😊

Daja
Daja (470 příspěvků) 01.01.2024, 14:53:51 xxx:xxx.8579:49fa
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 01.01.2024, 12:51:08

No my už museli do města, tak, že si nepočkám😤 jak já nemám ráda město.

Jak já se těším na stěhování, miluji samotu, les, pastviny…..atd🤫

Dája

Skeeve
Skeeve (159 příspěvků) 01.01.2024, 15:42:58 xxx:xxx.b8a0:4e99

Myslím, že s námi by nechtěl venčit ani saňový pes - přes 30 km nočními Krkonošemi, poprvé v životě jsem viděl - a zažil - sníh větrem a počasím opracovaný a zmrzlý tak, že funguje jako čistý led, nahoře Arktida 🥶

Obrázek
Dafi (neregistrovaný) 01.01.2024, 16:33:05 xxx.xxx.136.20

dnes Milotice a Bukovanský mlýn-hodně blátivo,u mlýnu fučelo,a v Miloticích uřvaná rodinka s dětmi a malým bílým kníračem-tak jsme se jim vyhýbali jak to šlo🙂ale jinak to bylo fajn,moc lidí nebylo….Přeju všem pohodu a klid při venčení v novém roce a zdraví pro pánečky a jejich pejsky!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vahine
Vahine (750 příspěvků) 01.01.2024, 17:34:04 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 01.01.2024, 16:33:05

Dafi, to jsou nádherná místa, díky za tip. Pro nás tip na letní dovolenou s běloušem 👍už teď přemýšlíme, kde to prošlapeme…

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 01.01.2024, 17:38:05 xxx.xxx.221.216
Skeeve:

Myslím, že s námi by nechtěl venčit ani saňový pes - přes 30 km nočními Krkonošemi, poprvé v životě jsem viděl - a zažil - sníh větrem a počasím opracovaný a zmrzlý tak, že funguje jako čistý led, nahoře Arktida 🥶

Obrázek

30 kiláků? Tak to jsem dávala za mlada a ještě jsem k tomu byla donucena - školní výlety, dobrovolně bych nešla… tedy určo ne hory … no a zima a noc, tak to mi zní v kombinaci s tou štrekou jako horor.. 

orionka
orionka (531 příspěvků) 01.01.2024, 18:17:06 xxx.xxx.64.54
Skeeve:

Myslím, že s námi by nechtěl venčit ani saňový pes - přes 30 km nočními Krkonošemi, poprvé v životě jsem viděl - a zažil - sníh větrem a počasím opracovaný a zmrzlý tak, že funguje jako čistý led, nahoře Arktida 🥶

Obrázek

Na lyžích ?

Dafi (neregistrovaný) 01.01.2024, 18:33:42 xxx.xxx.136.20

Vahine-no,u toho Bukovanskýho mlýnu je to krásný-je tam restaurace,ten mlýn je rozhledna,je tam minigolf,oslíci,kozenky,koníci,je tam stezka českých panovníků-dlohá taková,kde jsou naproti sobě historický postavy,má jich být celkem přes 70,část jich je,část se bude dodělávat-za tím jsou na zbytek postavce,Vtěch Miloticích je vedle zámecké zahrady takový park,kde jsou tůzně strouchnivělý stromy,pařezy,potůčky,…je to takový dost neudržovaný,tam necháváme pejsky proběhnout,většinou tam nikoho nepotkáme,a pak je tam zahrada a a květnice,my tam byly potřetí-přítel má rád místa bez lidí,prvně jsme tam šly 9-8,března před vypuknutím pandemie-bylo teplo,my šli po cyklostezce,prohlídli zahradu a jeli z Kyjova dom,po cestě jsme na lavce svačily-řízky sebou🙂jsme jezdívaly vlakem,když nebylo auto,on nám Žeryk na delších cestách zvrací,tak můžem jen vlakem a autem-v autě pravidelně vyhazujeme blitíčko…už se to naučil zvládat do 15minut od domu,delší cesty ale smůla,jo a podruhé jsme do Milotic,jely před rokem 25,12-brzo ráno,prošly to tam v mlze,mikde nikdo,pak se mlha zvedla my vyfotily zámek a odjeli…🙂na Vás jsem si vzpoměla s tím kníráčkem,moc se mi Váš Bělouš líbí!ale tenhle byl uštěkanej,dětska uječený,rodiče uječený,masakr….

Dafi (neregistrovaný) 01.01.2024, 18:40:14 xxx.xxx.136.20

ukázka pár soch+kousek té aleje-tam jsme byly co by rodina,před týdnem,bez psů-ale to tam bylo vše zavřeno,my to brali zpáteční cestou ze hřbitovů,tatínek,co je kamení,a dělal se sochařema tak na mou poznámku,že je to divný,aby jsme měli tak šílený předky🙂tak říkal,že ten sochař ze začátku ty proporce dělal prapodivně,ty další sochy jsou lepší-nemají tak krátký nohy oproti tělu a tak…

Obrázek Obrázek Obrázek
megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 01.01.2024, 19:03:42 xxx.xxx.124.17
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 01.01.2024, 18:40:14

Ty sochy sou moc pěkný. Dokonalost se mi nelíbí. Ale ty podstavce jsou škaredé, mohli by ty sochy postavit na zem. 
Esi se ten pes fakt jmenuje Žeryk, tak to je teď můj tu nejoblíbenější pes. 🙂 

Dafi (neregistrovaný) 01.01.2024, 19:19:37 xxx.xxx.136.20

Megi-ano ten pes se fakt jmenuje Žeryk🙂

pojmenoval ho tak brácha-byl to 2 roky jeho pes,pak ho měl 2 roky tatínek,a před osmi lety se nastěhoval k nám-jinak já mu na vycházkách říkám Ryku,Rykine-víc na to slyší,já na ně mám vůbec svoje jména-co používám jen já-protože ty jejich používá celá rodina,aniž by po nich něco chtěla-řekne jejich jméno a nechce nic….prý to takhle mají i u koní v Kladrubech-ti mají taky svoje jména,která znají jen ošetřovatelé-aby se taky moc nenadužívaly,tak Dafině říkám-Afi,případně Ufo-Ufo ke mě zní vůbec dobře🙂Žeryk je Ryk,Betty je Týna-ale ted je skoro hluchá tak je to fuk a Maxík-Taxi

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 01.01.2024, 20:12:21 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 01.01.2024, 18:33:42

Děkuji za podrobný popis Dafi, je to fakty pěkný, uvidíme. Jezdíme na dovči vlakem, nikdy jsme neměli ani jeden řidičák a bělouš nám taky stejně na trasách nad 15km zvrací. Středočeši jsme. Bus a vlak snáší bělouš dobře. Musím Vám ale prozradit tajem-on je totiž bělouš docela asociál a štěkna. Míjíme-li na chodníku psího frajera, musím ho posadit na zadel, pak to dá. Má pár kamarádů, to jo, kamarádek víc, ale…náš předchozí bělouš byl doslova anděl, ale tenhle má ďábla v těle…děti už miluje všechny, nejen naše vnučky, kočky má rád, venku nesbírá nic, což když k nám přišel, tak to jsem mu všechno tahala z krku, k popelnicím mě tahal…to vše ok, ale psí kluci a hlavně bulíci-problém, většinou 🤦‍♀️ i se 2x po sobě se psem váleli a řvali. Nic se nestalo. S jedním z nich je teď už od té doby věrný kamarád, druhý se odstěhoval.

kdyby jsme potkali Vás s celou velkou psí bandou, tak asi dobrý, to by si netroufnul a našlapoval by nejistě…ale ukecanej teda je, bohužel. 

Dafi (neregistrovaný) 01.01.2024, 21:52:33 xxx.xxx.136.20

Vahine,ale to Dafi je taky uřvanec🙂

tím,že jsem s ní nechodila na cvičák-s minulými psy v BK byl cvičák 18let+12 let jsem byla výcvkkářka malých plemen+jsem dělala zkoušky,závody a chodila ven s kamarádkami co měly rotvíka,dalmatiny-taky s něma panička dělala jkoušky,výstavy,lovecký zkoušky a canis zkoušky-s těma dalmatiny,taky byla výcvikářka+s dalšíma kamarádkama jsme chodily několikrát týdně ven,ale Dafi tady odmala jen ve smečce našich psů,já měla ptvní 3 roky hodně odpolední,takže hlavní vycházka vyla dopoledne/ráno-kde nikde nikdo-tady lidi psi moc nevenčí,když venčí tak na vodítku,za barákem máme pole/les,dědina silnice bez chodníků,takže Dafi do rku socializace nula,i když tak jednou týdně jsem ji brala samotnou do města,+každý měsíc na 2 dny do BK k tatínkovi do bytu,kde má několik vycházek denně a jezdíme přes Brno-takže nádraží…no první roky Dafi fakt hystaráky,pak jsme to spravily,že ve městě na nádraží si moc nevšímá,nebo dudle-potichu si povrčává🙂ale tady,když vylezem a po pár metrech vidí psa,tak teda blafe,ale  hodně jsem to spravila,ale hzí mě do toho vidle to,že u ostatních si může dělat co chce-s přítelem,s tatínkem-to slyším furt-ona štěká na psy…,takže spravila jsem to hodně,ale jak jsem psala na začátku vycházky-když někoho potkáme pole/les,tak občas taky štěká-pracuju na tom-nenechávám ji…ale ten bílej knírač na výletě dnes-on byl uječenej,děti uječený,i rodiče uječený-ječela prostě celá rodina☹️furt tam lítaly,řvaly,honily se….bych se nedivila,kdyby ten kastelán tu zahradu zavřel,,,,jako mít tam za den víc takových lidí ze psama a bydlet tam tak mě trefí!jinak Vahine,kdyby jsme se někdy potkali ze smečkou-tak já bych je hooodně pacifikovala🙂a já zase úplně moc na výlety ze všema 4 nechodím,tím,že jsou ti 2 psi rodičů,tak taky s něma chodí někdy oni,a prostě--oni mají svý pánečky🙂a s 2 by jsme to zmákly🙂

Dafi (neregistrovaný) 01.01.2024, 21:54:14 xxx.xxx.136.20

-jo a popelnice je Dafi taky-doma máme jídlo pod zámkem🙂jestli nejsou s běloušem příbuzní??🙂

Skeeve
Skeeve (159 příspěvků) 02.01.2024, 00:35:34 xxx:xxx.b8a0:4e99
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 01.01.2024, 18:17:06

Ne, pěšky, my ‘ jen’ chodíme.. Běžkaře jsme tedy potkávali, ale v tom terénu to lze jen místy 

Orionka (neregistrovaný) 02.01.2024, 11:01:32 xxx.xxx.47.184
Skeeve:

Ne, pěšky, my ‘ jen’ chodíme.. Běžkaře jsme tedy potkávali, ale v tom terénu to lze jen místy 


Dík za odpověď. Kdysi jsme na podobném terénu absolvovali cestu z Harrachova přes Voseckou a Dvoračky do Rokytnice na Havírnu. S běžkama na nohou nebo v ruce, když by nás to s lyžema sfouklo. Běžkařské hladké boty, jeden si nevybral. Bylo to o ústa, utrpěli jsme omrzliny uší, tváří, brady…..bylo s námi 6 dětí. Psy jsme naštěstí neměli. Večer jsme sledovali ve zprávách  příjezd Krakonoše do Harrachova. Krásný, slunný den a na hřebenech konec světa.

efe
efe (1490 příspěvků) 02.01.2024, 11:05:00 xxx.xxx.199.5
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 01.01.2024, 07:41:02

Jeeee v kolik jste tam byli? My tam na Silvestra vyrazili taky!! Na vyhlídce jsme byli cca v deset, pak jsme šli Kraví roklí a Měděným dolem a Studenou roklí přes naučnou stezku zpět do Hradčan. Bylo nádherně, trochu mrzlo. 

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 02.01.2024, 11:11:34 xxx:xxx.ff0a:2eba
efe:

Jeeee v kolik jste tam byli? My tam na Silvestra vyrazili taky!! Na vyhlídce jsme byli cca v deset, pak jsme šli Kraví roklí a Měděným dolem a Studenou roklí přes naučnou stezku zpět do Hradčan. Bylo nádherně, trochu mrzlo. 


asi ve čtvrt na devět jsme byli na parkovišti (u letiště) a hned šli na vyhlídku - takže nějak před devátou…

jo a má Yoda černý puntík - provokovalo nás stádo daňků (přešli nám cestu třikrát) a on se zcela pomátl… a pravil, že by šel s nimi poběhat. Měla jsem chvíli co dělat, abych ho udržela… byl vypnut… Ale nakonec mi ruce neurval a vzpamatoval se… Překvapil mě…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.