Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Jak se vám venčí?

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 30.12.2023, 18:07:08 xxx:xxx.ff0a:2eba
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 30.12.2023, 17:48:43

malý kus jsme po ní šli - motali jsme se kus po naučné stezce hastrmanů, kus po zelené, po žluté… nachodili jsme asi 10 kiláčků - taková pohodlná procházka

keriton
keriton (553 příspěvků) 30.12.2023, 18:07:22 xxx.xxx.80.121
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 30.12.2023, 17:46:48

Ano, také na tyto procházky chodí jedna další kníračka a taky je trochu policajtka 🙂 Je schopný obořit se na psa, který zatím ani nic nedělá, ale prostě je z něj cítit, že je to nevycválaný mlaďoch 😄 Tak už jen dostat toto chování pod kontrolu a bude to úplná pohoda 🙂 

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 30.12.2023, 18:41:10 xxx.xxx.242.84

🦮🐕‍🦺 …že prý už máme tlamy jako medvědice a hlavy jako Rod Stewart. Takže panimáma už si bousí strojek. Doteď dala pokoj, že aby to nenalítalo do všeho toho jídla. Mmchd - Yodo - ten tvůj zelený je taky luxusní. Dnes zase v Klánovicích. Ale z druhé strany.  Tuhle jsme šly kolem “toho” místa, šly jsme očuchat ty růže, dostaly jsme za to kartáč, panička v krku knedlik, jí přeskakoval hlas… tak prý tam nějaký čas nemůžeme.

Obrázek
Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 30.12.2023, 19:06:51 xxx:xxx.ff0a:2eba
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 30.12.2023, 18:41:10

náhodou barevný nákrčník je skvělý nápad. Protože v práci zbyl kus reflexního úpletu, našily tam kolegyně nákrčníky skoro pro všechny psy na fakultě… Yodas byl první

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 30.12.2023, 19:55:35 xxx.xxx.242.84
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 30.12.2023, 19:06:51

Tý jo, tak to mám radost. Já jsem k němu došla vylučovací metodou a náhodou zároveň… jednak jsem potřebovala něco reflexního do města, když není taková zima, aby to bylo na vestu na chlad, černá nesnáší oblečení vůbec, takže navlékat je do tenké reflexní vesty se mi nechtělo… pak něco do lesa, aby byly vidět, protože ZÁSADNĚ běhají každá jinde a já je nepouštím dál než na 20-30 metrů od cesty, prostě na ně stále musím vidět, takže jsem se dívala na takové ty vesty pro lovecké psy, jenže zase “obleček”, tak že si ušiju nějaké šátky s reflexem… no pak na mě vyskočil v pracovních oděvech ten nákrčník. Nechápu, že se to pro psy ještě nedělá sériově. Na těle je to neprudí a jsou všude z dálky vidět.  

Doron
Doron (2368 příspěvků) 31.12.2023, 00:41:42 xxx.xxx.18.106

My měli dneska takovou poklidnou a dlouhou procházku po blízkém okolí.

 Potkali jsme háravou fenu, a tak Gučák pak celou procházku cvakal zubama .😬 Znáte to ?

Pořád úplný klid bez pyrotechniky. Pražáci jsou opravdu takoví zkříslí..

Viděli jsme dva lovecké psy, jak ženou srnu, páníčci nikde.

Na fotce kluci čekají, až si koupím v kiosku smažený sýr a pivo . Byla to velká dietní chyba.😞😅

Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 31.12.2023, 03:39:48 xxx:xxx.5d62:9ff6
Doron:

My měli dneska takovou poklidnou a dlouhou procházku po blízkém okolí.

 Potkali jsme háravou fenu, a tak Gučák pak celou procházku cvakal zubama .😬 Znáte to ?

Pořád úplný klid bez pyrotechniky. Pražáci jsou opravdu takoví zkříslí..

Viděli jsme dva lovecké psy, jak ženou srnu, páníčci nikde.

Na fotce kluci čekají, až si koupím v kiosku smažený sýr a pivo . Byla to velká dietní chyba.😞😅

Obrázek

My momentálně taky venčíme po Praze a dneska to kolem šesté večer to bylo jak ve válečné zóně. Jsem ráda, že Malina takové věci neřeší. Dcera se bála dost a zítra budeme asi muset vyjet někam za Prahu.

Daja
Daja (470 příspěvků) 31.12.2023, 06:05:02 xxx.xxx.121.44

Dobré ránko 😉,

Jeseník hlásí po ránu ve 4hod. -1°C a to byla paráda. Všude aspoň bilo z mrazu a i ty krtiňce zmrzlý.  Já se chci odstěhovat úplně na samotu, já bych si užívala pohledu. Co je človíček čím dál starší tak víc a víc vyhledáva samotu, krásný výhled a hlavně ticho. 

No jo jsem už stará bába👻.

Dája

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 31.12.2023, 10:04:42 xxx.xxx.12.203

Tak nám se dnes venčilo parádně… trochu to zkazilo, že cestou zpět jsme potkali pána s dvěma hovíky… a v místě, kde nebylo možné to vzít obloukem a v místě, kde jsme nikdy psa nepotkali, takže moje, již slušně vychovaná pyrenejka předvedla, že jsou i vyjímky, které potvrzují pravidlo… bych jí fakt zabila čůzu jednu bílou, to dělá divadlo, ne že by štěkala, ale v klidu nejde, fakt jí musím držet silou a hned jakmile jsme kolem nich prošli, tak se hodila úplně do klidu, ještě se za nima otočila bez zájmu a hleděla si svýho…

Obrázek Obrázek Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 31.12.2023, 14:15:06 xxx.xxx.60.181
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 31.12.2023, 10:04:42

Gina mi povahou připomíná moji Elsu. Elsa je flegmatička největší, ale dokáže udělat tóčo. Včera lítala ze stromu na zem a zas nahoru, až se strom ohýbal!😂

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 31.12.2023, 17:04:32 xxx.xxx.221.216
Fikovnice:

Gina mi povahou připomíná moji Elsu. Elsa je flegmatička největší, ale dokáže udělat tóčo. Včera lítala ze stromu na zem a zas nahoru, až se strom ohýbal!😂


Jo jo… je to tak. Když teda budu nebudu brát v potaz její telecí léta, ale až teda dobu, kdy se jí v hlavince rozbřesklo. Já mám z toho jejího telecího období pořád tik, zblejsknu psa a říkám si “ to bude čóro” a pak mě vlastně vždycky překvapí, že se nic nestane, prostě bafnu Ginu za obojek a v klidu projdeme a že ty psy máme natrénovaný, v zimě chodíme často do městskýho parku a tam psy běžně potkáváme….. jako dneska ve mně hrklo taky, protože když jsem ty psy zblejskla, tak byl Mates na volno bez jištění, to jsem se teda bála, jestli poslechne a příjemně překvapil, přišel na první dobrou, pak jsem ho přípla na vodítko, zeptala jsem se pána, jestli jsou jeho psi hodní, jestli bychom se třeba nemohli pozdravit, no prý raději ne, no tak fajn, popadnu Ginu za obojek a vyrazím a….a pak se hluboce stydím, protože vypadám, jakože si neumím ani vychovat psa….

Dafi (neregistrovaný) 31.12.2023, 19:38:39 xxx.xxx.136.20

dnešní vycházka odpolední ze všema 4 v lese,s 2 mýma teda ráno po dědině a odpo ze všema v lese-Žeryk furt válel sudy,Dafina lítala od pařezu k pařezu,stejně jak Bettyna,i když ta teda na delším vodítku,Maxík je s funěním-též jak jeho nahluchlá maminka,tak Maxík nás s funěním doháněl…m chudák prd kondičku,furt jen chrní a je mega tlustej☹️ale jsou to psi rodičů a po skro 15 letech jsem vzdala snahu vysvětlovat rodičů krmení,výchovu,cokoliv….je to marný…..ale vycházku si všichni 4 užily moc🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 31.12.2023, 20:19:44 xxx.xxx.60.181
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 31.12.2023, 19:38:39

Dafi, pardon, že se ptám: Ale Vy jste byla už na IF? Já si Vás nevybavuji, ale mám pocit, že někteří lidi odtud Vás znají déle. Nebo se pletu?

Dafi (neregistrovaný) 31.12.2023, 20:29:13 xxx.xxx.136.20

Fíkovnice-byla jsem roky čtenář na fauně,jinak pár lidí znám ze Zrzavce,kde jsem asi 7?let,tak odtud,se s nimi znám-takže paní Zrzavcovou a další co jsou na Zrzavci…

je tam bezva parta super lidí,co si dokáží poradit,pomoct,zasmát se

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 01.01.2024, 07:41:02 xxx:xxx.ff0a:2eba

silvestrovský výlet nás zavedl na Hradčanskou vyhlídku, Psí kostel a skalní bránu. Asi dvanáct kiláčků mezi Kamennou, Kraví a Všivou roklí.

Psí kostel pamatujeme jako neuvěřitelně krásný prostor. Ano, bylo tam malé ohniště, ale jinak nic nerušilo hru pískovce, eroze i lidských rukou… Dneska jsou některá skalní okna kládama zarovnaná (aby nefoukalo), všude natahané dříví, obří ohniště, odložené rošty, hrnce, vyrobená podložka na spaní… Nevadí mi trempíci, vadí mi, že krásný prostor předělali na útulnu a sebrali jí její krásu.

koníci snídali v Hradčanech - vyfuněli jsme na Hradčanskou vyhlídku - okraj Psího kostele (uvnitř se vstávalo a snídani nám dát nechtěli) -  Skalní brána - lehce zamrzlý Hradčanský rybník

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 01.01.2024, 08:01:32 xxx.xxx.20.192

krásné fotky Xerxová-nádherná příroda👍..i Dafi..👌Jestlipak víte,že už se jich může dávat klidně i víc?😉

U nás taky prší☔a už je klid.Přeju všem pohodu a pěkné venčení v tomto novém roce🌼


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.