Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Jak se vám venčí?

Sarah01
Sarah01 (2173 příspěvků) 25.12.2023, 16:02:11 xxx.xxx.162.253
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 25.12.2023, 15:55:35

Myslím, že někteří dávají palec automaticky a příspěvek nezkoumají. Já jsem vlastně nepochopila, co to tady vůbec dělá.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 25.12.2023, 16:19:42 xxx.xxx.242.84
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 25.12.2023, 16:02:11

Srabík to schválně hodil na často navštěvovanou stránku. Prostě sem zatekla špína ze stoky, které jsou na fórech běžné. Většinou je distributorem někdo, kdo sám nikdy nic nedokázal, nikoho nezajímá, nemá co druhým nabídnout, tak alespoň kálí nebo ubližuje. No, co už… 🙄

bambule
bambule (512 příspěvků) 25.12.2023, 16:22:35 xxx.xxx.73.153

Já si dnes opět přivstala a venčila už po páté hodině ranní. Co Vám budu povídat, nikde ani noha, překvapivě teplo (8st), před půl sedmou jsem pozorovala sovy vznášející se nad krásné nasvíceným kostelem. Ze stříbrného smrku u fary zpíval svou ranní písničku kos. Seznamovala jsem Bambuli se slaměným beránkem z betlému, který ji nahání hrůzu. Domů jsem přišla naprosto šťastná a v povznesené náladě. A vůbec mi nevadilo, že kluci snídají chlebíčky nachystané pro dopolední návštěvu ☺️

Orionka (neregistrovaný) 25.12.2023, 16:50:52 xxx.xxx.64.54
Thielli:

A stále nemohu uvěřit těm pěti palcům pod tímto anonymně srabáckým příspěvkem.  Buď všechny palce opravdu blbě vidí a nepochopily narážku nebo V. Klause mladšího nenávidí tak, ze se dokáží bavit tím, že se někdo narodil s postižením obličeje. V každém případě je mi z toho smutno. Nějak se tu cítím čím dal méně dobře. 
 Edit - vůbec nejsem příznivcem tohoto člověka, ale tento druh “humoru” považuji za ten nejnižší a nejubožejší.


Já už to nechci rozpytvávat. Jen se chci zastat těch “palců”. Hledala jsem ten obrázek a ty palce po vaší první větě. Kapr - asi chudák, že skončí na pekáči. Teprve po vaší druhé větě jsem obrázek prohlídla po druhé - no kapr. Aha. No blbé. Bude to tím, že na “sítě” nechodím a takovéhle trapnosti neznám. Tak se na “palce” nezlobte. 

Orionka (neregistrovaný) 25.12.2023, 16:56:10 xxx.xxx.64.54
Orionka:

Já už to nechci rozpytvávat. Jen se chci zastat těch “palců”. Hledala jsem ten obrázek a ty palce po vaší první větě. Kapr - asi chudák, že skončí na pekáči. Teprve po vaší druhé větě jsem obrázek prohlídla po druhé - no kapr. Aha. No blbé. Bude to tím, že na “sítě” nechodím a takovéhle trapnosti neznám. Tak se na “palce” nezlobte. 


Pardón, koukala jsem na ty “palce”, samé milé osvědčené “kámošky”. Ani jedna určitě narážku nepochopila !

Orionka (neregistrovaný) 25.12.2023, 17:08:22 xxx.xxx.64.54

A abych se taky trochu vyvenčila : včera ráno ( pátá, právě odbila pátá) jsem se prošla krásnou zcela zasněženou spící vesnicí, krasná čtyřkilometrová procházka. Romantika na n-tou, v dešti. Na vlak, který měl 45 minut zpoždění. Druhá, už méně romantická, vlastně né, zpívala jsem si “když navečer ztichlou jdu ulicí a nahlížím do oken”, hezky svítily stromečky…byla cesta zas večer od vlaku. Sněhu polovina, voda pod nohama i z nebe. Naštěstí mě čekala dobrá večeře.

Orionka (neregistrovaný) 25.12.2023, 17:14:04 xxx.xxx.64.54

A dnes - chodím koukat na potok - vezme voda mostek, nebo se udrží pod ním? Zatím se drží. Ale pořád má co odtávat a do toho prší. Ze strání teče a teče. 

Doron
Doron (2354 příspěvků) 25.12.2023, 17:43:48 xxx.xxx.162.126
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 25.12.2023, 17:14:04

U nás taky stoupá voda, píšou první povodňový stupeň, ale už se Vltava skoro vylévá z břehů.  Psi jsem odvolávala od vody, bála jsem se, aby je to neodneslo .

Orionka (neregistrovaný) 25.12.2023, 17:47:57 xxx.xxx.64.54
Doron:

A kde je ten obrázek ? A dala jsem palec ? Já na ty přáníčka dávám..


Dala 🤥. Ale třeba půjde odebrat 😉

Doron
Doron (2354 příspěvků) 25.12.2023, 17:59:53 xxx.xxx.162.126
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 25.12.2023, 17:47:57

Fakt ? 😅🤣

A kde to je ?

Já to považuju za takovou slušnost poděkovat za přání, skryté významy jsem nehledala..😞

To jsou věci 🥹

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 25.12.2023, 18:05:12 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 25.12.2023, 17:14:04

Šla jsem do sklepa psovi pro mrkev, vrátila jsem se pro holiny. Byli jsme dnes na výletě, nepršelo, jen fučelo. Procházka to byla krásná (zapomněla jsem, že mi nebylo dobře), pes celou dobu na volno, měli jsme i pro cvičování, hrál si  na kamzíka, to má moc rád. Opravdu pěkné, pak jsme došli k řece, vylitá ze břehu, pluly v ní lavičky a klády.

My už máme v potoce konečně vodu, spoustu vody. Byla tam naposled na jaře.

Snad Vám mostek vydrží.

Thielli,

všimla jsem si, že už sem tolik nechodíte. Ráda jsem si Vás četla, ale asi to chápu.

PS: taky přemýšlím, jestli von není zajíc noční tvor, jestli si nemyslí, že je sova. Včera v noci cestou dom jsem jich napočítala 11, všichni to přežili bez újmy.

acher
acher (799 příspěvků) 25.12.2023, 18:42:22 xxx.xxx.222.196

Zajíc vidí lépe za soumraku než za světla.Zrovna nedávno říkal bratranec,že dělali večer sčítání zajíců.Mají dalekohledy s nočním viděním.

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 25.12.2023, 19:45:13 xxx.xxx.20.192
Doron:

Fakt ? 😅🤣

A kde to je ?

Já to považuju za takovou slušnost poděkovat za přání, skryté významy jsem nehledala..😞

To jsou věci 🥹


je to na předešlé stránce  24.12.v 11.10.dá se odebrat kliknutím na palec..

sutrik
sutrik (408 příspěvků) 25.12.2023, 19:55:23 xxx.xxx.3.113
acher:

Zajíc vidí lépe za soumraku než za světla.Zrovna nedávno říkal bratranec,že dělali večer sčítání zajíců.Mají dalekohledy s nočním viděním.


Tak to se nedivím, že zajíci vidí večer lépe. A fasují dalekohledy s nočním viděním hned, co vyběhnou z nory? Nebo až od určitého věku? 😉

sutrik
sutrik (408 příspěvků) 25.12.2023, 20:06:59 xxx.xxx.3.113

Na vánoční svátky jezdím na dvě noci pryč. Polovenkovní kočky (přistěhovaly se ke mně dvě) zavírám do bytu. Dnes večer jsem přijela, otevřela byt a našla tam kočky tři 😂 Asi chyba v Matrixu. Vůbec jsem si nevšimla, že při zavírání k nám vběhla kočka sousedky - ta černá kočka z mých kočkopsích videí. Moje kočky se s ní nesnesou. Radši se nebudu sousedů ptát, co z bytu slyšeli… No, zjistila jsem, že ne všechny kočky automaticky s.ou do kočkolitu.

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 26.12.2023, 01:28:43 xxx:xxx.1fae:904a
Thielli:

A stále nemohu uvěřit těm pěti palcům pod tímto anonymně srabáckým příspěvkem.  Buď všechny palce opravdu blbě vidí a nepochopily narážku nebo V. Klause mladšího nenávidí tak, ze se dokáží bavit tím, že se někdo narodil s postižením obličeje. V každém případě je mi z toho smutno. Nějak se tu cítím čím dal méně dobře. 
 Edit - vůbec nejsem příznivcem tohoto člověka, ale tento druh “humoru” považuji za ten nejnižší a nejubožejší.


Thielli, já teda palec nedala, ale osobně jsem tu narážku vůbec nepochopila. Pochopila jsem to, až když jste to rozebrala vy. Viděla jsem malého kapra, myslela jsem si, nějaký “čudla” , proto kapr mladší, že bude k jídlu příští rok. Napište tominovi, ať to smažou, že hanobí tělesné postižení nebo tak něco.  

Byla by škoda, kdybyste sem přestala chodit. 

Daja
Daja (470 příspěvků) 26.12.2023, 05:45:40 xxx.xxx.121.44
Thielli:

A stále nemohu uvěřit těm pěti palcům pod tímto anonymně srabáckým příspěvkem.  Buď všechny palce opravdu blbě vidí a nepochopily narážku nebo V. Klause mladšího nenávidí tak, ze se dokáží bavit tím, že se někdo narodil s postižením obličeje. V každém případě je mi z toho smutno. Nějak se tu cítím čím dal méně dobře. 
 Edit - vůbec nejsem příznivcem tohoto člověka, ale tento druh “humoru” považuji za ten nejnižší a nejubožejší.


Dobré ránko 😉 všem,

i já se přiznám, že absolutně jsem v kapřik neviděla a ani jsem si nepředstavila hned to co vidíte vy , až jste na to upozornila , tak mé oko zaznamenalo narážku.

Prostě pro mě se sluncem v srdci nikdy nevidím nic zlého a nepoznám žáden zlý úmysl. To jen na mou obhajobu. Musím vždy být upozorněná🙏

Dája👁️


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.