Aktuálně: 4 090 inzerátů199 090 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Jak se vám venčí?

lupus4
lupus4 (686 příspěvků) 23.12.2023, 13:07:57 xxx.xxx.205.61

u nás déšť se sněhem slabší vítr , já i pes v pláštěnkách, v lese poprašek, nikde ani noha, dali jsme jen hodinu …

pak si vlezu do trafiky pro tabáček se slovy : “dneska je venku hnus fialovej” , načež trafikantka opáčí “ no , dík, já se jmenuju Fialová…” 😄

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 23.12.2023, 19:51:03 xxx:xxx.ff0a:2eba

a je tu další sobota… Bláznivou nedělní výpravu na Balt jsem už vywebila, tak začínáme až pondělkem… a končíme dnes… 

Nejprve fotky psí… Je vidět, že ráno byl poprašek, teď je poctivých 30 cm a sype a sype. Ale obleva už se blíží a s ní bahno místo čistých tlapátek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Daja
Daja (470 příspěvků) 24.12.2023, 05:29:26 xxx.xxx.121.44

Dobré ránko 😉,

u nás se venčí luxusně, sněhu hooodně, ale musím přiznat, že je hodně mokrý.

Černý šmouh běhá jak střela a hnědý chodí jak pán táta, z nožky na nožku a nic ho nerozhodí.

Dája 🖐️

P.s konečně Gigoš přijal a toleruje Chuliho. Láska na první pohled nebude, ale tolerovat se budeme.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
bambule
bambule (512 příspěvků) 24.12.2023, 08:02:55 xxx.xxx.73.153

Já dnes venčila po páté hodině ranní. A prvních 200 metrů byl pes tááák nadšený, pak ho to nadšení rychle opustilo. A upřímně mě také. Boty za chvilku mokré, to už se mi dlouho nestalo, že by membrána propustila. Těžký mokrý sníh, závěje, čvachtání kalužemi. Za čtyřicet minut jsme se obě s radosti hrnuly domů. Do tepla, ke snídani ☺️

acher
acher (799 příspěvků) 24.12.2023, 09:02:53 xxx.xxx.222.196

U nás už třetí den prší,sněží,padá déšť se sněhem.Pes ani nikam nechce a jelikož jsem byla celé dny v práci a doma to měl na starosti manžel,byl rád,že Alanovi stačí kousek na vyvenčení a jde raději domů.Včera večer jsem s ním byla sama,padal těžký mokrý sníh,potkali jsme sousedku s borderou,tek se vylítali na sadě.Dnes ale od rána prší a prší.

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 24.12.2023, 09:30:25 xxx:xxx.ff0a:2eba

včera u nás sněhové nadělení. Hustě sněžilo celý den, večer bylo mokrého sněhu mocmoc. Borovice nebyly vidět, větve sklopené až na zem. A stále sněžilo. V noci obleva - ve čtyři hodiny ze sněhu byl liják a skok teploty naráz o 4 stupně (nyní 4,3 nad nulou) a od té doby prší. Sněhu stále hodně - ale proházet chodníček je strašná dřina, je to vodou nasáklá těžká hmota. Stromy naštěstí odtávají tak nějak normálně - nefouká. Jen tedy padají obří vodní "bomby"... do lesa se nebude dát jít. Ráno v šest jsme se s Yodou dobrodili domů - na pohled hezké, ale voda do půlky lejtek... No a teď jsme přišli z “civilizační” procházky - neboť u lesa by zaparkovat kvůli bariérám sněhu nešlo a stejně padají větve a hromady tajícího sněhu ze stromů. A tak jsme obešli naše domovské Ruprechtice. Všude sněhu dost - ale je to břečka čvachtavá. Hezky to vypadá, dokud se do toho nešlápne… Chudáci lidi u vody... myslím, že se v podhůří všude vyleje

Dafi (neregistrovaný) 24.12.2023, 14:03:42 xxx.xxx.136.20

včera v noci po odpolední stromek na návsi a pejsci na rychlé venčící noční vycházce

Obrázek Obrázek
Dafi (neregistrovaný) 24.12.2023, 15:50:52 xxx.xxx.136.20

a  dneška foto-vycházka na cyklostezce-cyklostezka odhráblá,jinak všude sněhu,mokro,deštivo,větrno,Betty si běžela podél potoka,pochopitelně na vodítku,Dafi zmoklá slípka valila hlavně k autu🙂Maxík s Žeryk si po sobě četli novinky…vycházku jsme zakončily pak ještě vycházkou ve městě po kozníky v břečce..

a ted chrní a chrní,Žeryk zabalenej v dece…ráno si rztrhli mnou vyrobenou hračku u přetahovačky-flísová z rukávů mikiny-nekvalitní mikina🙂tak snad jim jéžišek donese nový🙂-mají hraček málo,že🙂

Obrázek
bambule
bambule (512 příspěvků) 24.12.2023, 17:14:06 xxx.xxx.73.153
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 24.12.2023, 15:50:52

Po kozníky v břečce…. Hele to je fakt hustý. Někdy to automatické opravování neni marné.

Dafi (neregistrovaný) 24.12.2023, 23:52:34 xxx.xxx.136.20

ježííííííííííš-pardon,můj překlep…☹️

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 25.12.2023, 07:21:58 xxx.xxx.20.192
bambule:

Po kozníky v břečce…. Hele to je fakt hustý. Někdy to automatické opravování neni marné.


a kde to automatické opravování zapnu??já si to po sobě čtu,opravuju,ale někdy musím stejně editovat,co mi tam naskočí..a to si jsem jistá,že to mám dobře👌no teď jsem tam měla 3 překlepy a uvidím,až to odešlu🙂Hezký zbytek svátků..ať se vám všem dobře venčí🐕

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 25.12.2023, 07:32:42 xxx:xxx.ff0a:2eba

prší a zbytky sněhu rychle mizí. Ráno bylo osm stupňů… takže už je zahrada víc zelená, než bílá. Ale včera to překvapivě vydrželo, byly u nás bílé Vánoce - napadlo toho v sobotu opravdu hodně.

Doron
Doron (2354 příspěvků) 25.12.2023, 10:16:31 xxx.xxx.162.126

Včera byla procházka náročná, “náš” les byl plný lidí a psů , úplná procesí..

Takže neustálé přivolávání, chůze u nohy, pořád jsme se zastavovali abysme si se sousedy popřáli hezké svátky  . Psi z to ho byli utahaní, jako by uběhli sto kilometrů 🤣. Dostali večeři dřív než obvykle ( podávaly se těstoviny vařené v kuřecím vývaru s vepřovým masem a všichni si dvakrát přidali 🤣) a pak usnuli jako dudci a my měli celý večer klid.

No, a ráno je najdu v posteli ? Asi na ně  zapůsobila ta vánoční atmosféra či co..😊

Obrázek
Thielli
Thielli (605 příspěvků) 25.12.2023, 15:55:35 xxx.xxx.242.84
Anonymní:

Šťastné a veselé.

Obrázek

A stále nemohu uvěřit těm pěti palcům pod tímto anonymně srabáckým příspěvkem.  Buď všechny palce opravdu blbě vidí a nepochopily narážku nebo V. Klause mladšího nenávidí tak, ze se dokáží bavit tím, že se někdo narodil s postižením obličeje. V každém případě je mi z toho smutno. Nějak se tu cítím čím dal méně dobře. 
 Edit - vůbec nejsem příznivcem tohoto člověka, ale tento druh “humoru” považuji za ten nejnižší a nejubožejší.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.