Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

daruji krásného psa

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1075 příspěvků) 24.06.2024, 14:17:14 xxx.xxx.171.125

Já tohohle retrívra viděla jen jednou, takže ho vlastně neznám. Ale i za tu chvíli mi strašně lezl na nervy nepřetržitým nadšeným kničením.  Já bych to nesnesla, musím mít doma takové ty rezervované, klidné psy. I fenka co teď máme je až až přátelská. Ale zas je opravdu chytrá a poslušná i tak jsem ráda že pes je kliďas. I když upřímně až tak chytrý není, čubiny ho vždycky chudáka ošidí.

Arosek
Arosek (330 příspěvků) 24.06.2024, 21:46:33 xxx.xxx.60.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 24.06.2024, 13:24:28

Hele asi jo, jako u vsech psu (a zvirat a lidi) jsou proste povahy ruzne. Ale ti toleri co znam ja jsou proste takovi “vnitrne neklidni”. 

Vlastne mi trochu pripominaji naseho autistu Otika kdyz k nam prisel. Vsechno bylo “juuu” a “jeee” a porad tlapkal a cumakoval a nevydrzel chvili sedet. Nastesti teda nekvicel. To u nas zastava Skvara 😀

Asi jediny celkem klidny tolery v ramci toho co popisuju jsem videla u Martiny Garove. Ta s nima zvlada jak toleri praci, tak praci podle nasich ZR a to teda smekam. 

Trickyvoo
Trickyvoo (502 příspěvků) 24.06.2024, 22:28:57 xxx.xxx.62.63

Ano, tak nějak tuším, že toller je sice krásný pes, ale nejspíš nic pro mě. Jinak ta cena, to jsem si vycucala z prstu, aby tu nevznikl dojem, že tolik ten pes stojí. Já vůbec netuším, kolik stojí. Ono jich není moc, je na ně čekačka a prověřovačka, takže věřím, že na 5 štěŇátek se najde 30 lepších budoucích majitelů než jsem já.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.