Nakoukl jsem do knížky Amazoňané od Rosemary Low.Amazoňan kawalův je zde popsaný,ale fotka je tady také jen jedna a to ještě docela malá,takže amazoňana není vidět jak je zbarvený v křídlech.
tak to gratuluji,kdyžtak sem pak dejte fotečku pro inspiraci alším chovatelům.Osobně mám nahrubo připrvené voliérky 1x1x2 (dxšxv).Zálety budou a něco větší na délku.
Použijte jak píše pán před Vámi dřevěné prkénko a gumovou paličku.Jde to do hromady hrubou silou.Teď jsem plastové spojky dával do železného jeklu o stejném průměru jako hliníkový profil a nebylo o nic složitější.
Díky za odpověď,poté co jste mi psal meil ohledně afriky,tak jsem se rozhodl udělat vnitřní voliéry o rozměrech 1,7x1x2m (DxŠxV) s venkovním proletem 1x1x2m.Není to sice optimum,ale více mě nedovoluje prostor dvora.
Voliéra vypadá jako dost velká,jaký má rozměry?Záleží na sklonu střechy,a jak moc na ní bude svítit.Z týto fotky to vypadá,že je skovaná pod nějakýmy stromy,tak si myslím že by to nic dělat nemělo.
dobrý večer,já chovám papoušky kolem pěti nebo šesti let a do genetiky se stále prokousávám.Je to běh na dlouhou trať.Chce to koupit nějakou chovatelskou literaturu a prohledávat internet.S literatury doporučuji knižku Rosely a jejich mutace nebo Agapornisové od Dony.Z těchto knih se to dá vcelku pochopit.
V podstatě když dáte modrou barvu u samce s jakou koliv jinou mutací do hromady,tak budou padat přírodní štěpitelní na další barvy.Zkusil bych to a pak bych zkoušel dál pracovat s těma mladejma štěpákama.Tam už by se dalo docela dobře kombinovat.
zdravím vás chovatelé,potřeboval bych sehnat samičku v modrý barvě.Ale zatím se mi to nějak nedaří,nevíte o někom kdo by ji měl nebo mohl mít?Jsem od Jemnice,tak by mi vyhovoval okruh od telče po znojmo a od rakouských hranic po třebíč.Jezdím pravidelně burzy telč a kravsko.Díky za vaše odpovědi