Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů
orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 12.02.2024, 13:41:59 xxx.xxx.64.54
Rapotačka:

Co na toho Putina s Tuckerem Carlsonem 

 říkají  Džamila, D.Hašek, Prib báň a Drábová ?

To je důležité.


Tak na mě vyskočila ta Němcová :

Jenom cynický gauner jako je T. Carlson může jet na servilní pokec s válečným zločincem Putinem, únoscem dětí z UA, na nějž vydal zatykač Mezinárodní trestní soud v Haagu. Jenom stejní cyničtí gauneři, kolaboranti zrádci tomu mohou tleskat.

Klasika.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 12.02.2024, 13:19:27 xxx.xxx.64.54

…."To chce originál, ale nikdo na ten okamurovský proslov o tom, co bylo v 9.století nemá nervy"……

Rozhovor shlédlo dosud jen 188 000 000.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 11.02.2024, 21:23:13 xxx.xxx.64.54
lupus4:

všude plot metr osmdesát a bojím se, že to teď nebude stačit.

udělejte na plot vracák (dovnitř), pak to nedá

Obrázek

A najde ho viset v ostnáči ☹️(

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 11.02.2024, 20:41:06 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

Ježiši, dyť je oblečená jak dozorce v koncentráku. Nebo jejich vedoucí. I se tak učesala. Asi to byl nějaký vtip…
 


Bohužel, to nebyl vtip. To byla reakce na Babišovo odmítnutí F-35.  Asi tak : “Čum vole, nosím ji na prsou”. Jinak triček nechala udělat na “charitu” dost. Za 1960,-- Kč se prodávají, údajně. V mé bublině ne, tak jen píšu, jak jsem “koupila”.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 11.02.2024, 18:38:44 xxx.xxx.64.54
orionka-2:

Vy to víte, já to vím, ale ona si to nemyslí. Však si najděte fotky, YT. A slovní doprovod byl prý taky výživný !

Když se padesátka chová jako puberťák, dá se to snést. ( Taky jsem měla své dny. ) Ale když je zároveň ministryní obrany. A ve složité době ! Je zralá na blázinec.


Tak jen tu jednu, ještě koluje upravená. Ani se nedivím, že se lekl.

Obrázek
orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 11.02.2024, 18:20:23 xxx.xxx.64.54
efe:

Nebyl to náhodou přeslavný místní dealer zahrnující téměř všechny značky aut??


Bylo to v KP Plus na Doubské.  Toho přejímacího nakonec vyhodili definitivně. Značek zahrnují mraky, ale jestli je to ten, co myslíte - nevím.  Já už auto neřeším, mám své poslední staré a malinké. Tedy malinké - koza na cestu ke kozlovi se do něj vešla 🙂)

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 11.02.2024, 17:47:02 xxx.xxx.64.54
Sardullah:

Jo jo…minulý týden mi manžel říkal “no jo no, už jsem starej” (je o 2 roky starší než já) a já mu hrdinně tvrdila, že teda já teda v 51 letech, se cítím mladě. No a protože karma je zdarma, tak mi to hned vesmír vrátil…taková blbosť…ležím a chci si nohou nadhodit deku a lup…nevím, asi jsem si tím pohybem něco natáhla a nebo skřípla a bylo vymalováno….to je pokulháníčko…mám problém i slézt z postele nebo se zvednout z gauče, o schodech ani nemluvě a ono už to i třeba občas vypadá, že to bude cajk a tak se zapomenu a tak si tím naučeným pohybem zase tu deku posunu a jsem tam, kde jsem byla.

Ono se s tím jako chodit dá, ale neuměla jsem si představit, že bych dala třeba i nějakou půlhodinovou miniprocházku. Tak dneska už to vypadá líp…doufám, že to zase nepopo…nějakým neuváženým pohybem a že teda nějakou kratší prochajdu zvládneme.

No holt už na sebe musím dávat pozor….žádné prudké pohyby…pěkně s rozmyslem v klídečku…🤪


Tak hlas můžu dát jen tomu smajlovi na konci, jak plazí jazyk.🙃

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 11.02.2024, 17:42:15 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Tak koukám, že Černochová je cca stejně stará jako já. Tudíž mládí má nenávratně pryč.


Vy to víte, já to vím, ale ona si to nemyslí. Však si najděte fotky, YT. A slovní doprovod byl prý taky výživný !

Když se padesátka chová jako puberťák, dá se to snést. ( Taky jsem měla své dny. ) Ale když je zároveň ministryní obrany. A ve složité době ! Je zralá na blázinec.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 10.02.2024, 10:24:59 xxx.xxx.64.54
Janae:

Těch vrhů muselo být více, internet tvrdí, že york má průměrně 3-4 štěňata, schválně jsem projela CHS biewerů (či jak se to píše) a i 5 Štěňat je vzácnost, Většinou 2-3 max 4 šťěňata.  Paní Melichárková lže, asi měla namnoženo i něco mimo PP, nejspíš připouštěla častěji než povoluje PP chov a odchovávala i bezPP.


Nevěřte všemu, co se píše na internetu - říkal přece už Masaryk. 

( Jasně ani Melicharové ne. Proč by taky měla psát pravdu ? )

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 10.02.2024, 10:22:15 xxx.xxx.64.54
orionka-2:

https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/tyrani-zvirat-psi-zena-policie-trestny-cin-velkochov.A200623_114739_olomouc-zpravy_dik

https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/rapotin-mnozirna-psi-statni-veterinarni-sprava.A220809_132635_olomouc-zpravy_stk

https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/pes-retez-adolfovice-mraz.A230208_130216_olomouc-zpravy_hrs

Jen trochu dalšího materiálu…..


Hele………………

Takhle vytváříte dojem - v ČR je to dobré, je tu jen jedna množírna…….

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 10.02.2024, 10:18:50 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

Mexico. Ale nemusíme chodit daleko, na Slovensku může veterinář nechtěného psa utratit kdykoli, většinou se týden počká. 
V některých částech USA tak řeší nechtěné a agresivní - třetí prohřešek znamená utracení psa, nechtěné psy, co už se nevejdou, utratí obecní útulek taky. Někde jsem četla, že je to kolem milionu ročně.


A když si vezme ten jejich pohodný ( či jak tomu říkají v USA), že je pes podobný….., tak ho odchytne a utratí, jen když se vyskytne na ulici a to dokonce i na vodítku.  Cesta domů, se to myslím jmenuje. Já vím, je to jen knížka. Ale znáte to, není šprochu……Naštěstí to mají v každém státě jinak a tak se se psem můžete odstěhovat. Když to stihnete. Fujky, fujky to je.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 08.02.2024, 18:45:35 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

To nevím, to Vám odpoví zkušenější.

Jen vím, že bych asi 4 měsíce ochrnuté zvíře při životě nedržela. Vím, že se dokonce i tu objevily videa “paraolympioniků” - zvířata běhající po předních a mající ochrnuté zadní v závěsu na kolečkách. Nevím, na tom konkrétním videu si pamatuji, že vypadali šťastně…ale já bych zřejmě takové zvíře nechala v poklidu odejít za Duhový most.


To říkáte, protože nejde o vaše zvíře. I já jsem toho názoru, když jde o cizí. Ale kdyby se podobná věc přihodila mému zvířeti….nevím, nevím.

Zvířatům se i doma může přihodit….Jeden můj kocour se rozhodl proskočit ventilačkou, normálně vyklopené okno. Jenže v ní uvízl. Nikdo nebyl doma, tak se v ní asi dost mlátil ve snaze dostat se z “vězení”. Když ho partner ( přišel domů první ) vysvobodil ( hrozně mi pak vynadal, že to musel řešit ) kocour byl pokakaný a nepostavil se na nohy. Veterináře máme přes dvůr, tak jsem kocoura odnesla, něco mu napíchal a za nějaký čas kocour nevěděl, že mu něco bylo. Od té doby nevětrám. 

Ještě dodám - tyky ve městě poblíž nás jezdila fenka zadečkem na vozíku. Chodily 3 ženy se psy společně a vůbec nezaostávala. Jen do terénu to nebylo, chodily po čtvrti po chodnících.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 07.02.2024, 20:55:20 xxx.xxx.64.54
impact:

Když si koupíte psa z množírny, tak to množení vlastně mírně zastavujete. 🤫

Obrázek

Srandičky, srandičky….Co když vám někdo uvěří. Lidé jsou různé……dál to asi znáte.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 07.02.2024, 20:52:29 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

“Kdyby byli zakázáni všichni psi bez pp tak je tady v republice třetina psů než teď.”

A nemyslíte, že by to bylo jen ku všeobecnému prospěchu???


Kdyby byla psů třetina, rozhodně by to bylo ku prospěchu. Jen se domnívám, že by díru na trhu hodně rychle zaplnili psi z množáren s PP.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 07.02.2024, 20:40:56 xxx.xxx.64.54

Jejda, a máme to tady znovu. Tak se taky přidám. Když někdo nechce PP, tak ať potom nekupuje “plemeno”. Ať si vezme voříška, přiznaného křížence po x generací. Nemusí zrovna z útulku - ale tam bude mít výběr největší. Když si ho bude brát od chovatele, tak ať za něj neplatí cenu odvozenou třeba od psů s PP, ale ať poctí náklady na chov. I odchov voříšků něco stojí. Rozhodně ať se nechodí dívat do množárny a nezachraňuje ta nebohá štěňátka. Ať výběr neřídí jakoplemeno, ale malý, velký, chlupatý, hladký, černý, bílý. A ať si z něj vychová skvělého parťáka. Poznala jsem takových psů dost.

Ale výběr : já chci borderkolii ( pudla, australáka, knírače, retrívra…..atd.), ale stačí mi bez PP - to je ta nejblbější volba. Buď rodiče neprošli do chovu pro nemoc, nebo pro lenost majitele - je-li majitel líný uchovnit, nebude taky líný na kvalitní odchov?, - případně z něj nakonec vyroste kříženec, plemeni podobný jen vzdáleně.