Aktuálně: 4 052 inzerátů199 720 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů
orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 02.07.2024, 10:35:27 xxx.xxx.64.54
kometa:

Učitel s dítětem za zavřenými dveřmi? 

U nás ve škole má většina kolegů do kabinetu otevřené dveře… My se do titulků nedostaneme.


A to náš milovaný pan učitel se s Oldou v kabinetě zavřel, aby mu dal řádně po hubě. Zasloužil si to. A ani neprotestoval. A všichni to věděli a neprotestoval nikdo.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 02.07.2024, 10:33:05 xxx.xxx.64.54

Naopak já jsem obtěžovala, ale byla jsem dítě a neměla jsem z toho rozum, byla jsem kárána

Moc prosím, tohle rozveďte !!! 🤣

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 21:16:19 xxx.xxx.64.54
tetrivek:

Mám to štěstí že se mě ani nikoho z blízkých tohle nedotklo. Je to strašný co se děje. Synovi bude v září 12 let. 

A kvůli tomu všemu jsme ho nikdy nedali na dětský tábor. Máme štěstí že bydlíme na samotě v jižních Čechách. Syn je nejraději v garáži a něco kutí. Občas mu přijede pár kamarádů,nebo on jede k nim. A opravdu moc se tohohle bojím. 

Je mi neskutečně líto že to musí děti prožívat. Hned bych takového úchyla nechala zavřít, vykastrovat a znemožnila mu jakkoliv pracovat s dětmi. 


Pak je něco hrozně shnilého v civilizované společnosti. Jezdila jsem na pionýráky celé dětství, nebylo nic úžasnějšího. Dovolená s rodiči - bezva, ale ty prázdniny v houfu !!!! (Když už jsem byla jako vedoucí u 14. - 15. letých holek, bylo je co hlídat.) Pak jezdili na tábory oba synové……nikdy žádný problém ! Co se to s lidmi stalo ? Nebo se to teď jen hodně zveřejňuje ? Pozn. Vlastně nad jedním vedoucím z kroužku v PD jsem měla pochybnosti. Dokonce jsem tenkrát volala ředitelce, on mi syna doprovázel až domů. Ne syn, ale já byla objektem jeho zájmu 🤣. Naštěstí.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 18:25:02 xxx.xxx.64.54
N:

Aha, tak ona čtrnáctka má na hlavě napsaný věk?😀 Ježiš marjá, kolik holek v tomhle věku vypadá a hlavně vydává se za starší.Nikoho se nezastávám, ale klidně to tak mohlo být a musíte si uvědomit, že ve věku obou aktérů se řeší jiné věci.😀 A nechcete ještě Dáje doporučit co má jíst a kde spát?😀


Tak už toho nechte, ten, o kterém je řeč byl její učitel a určitě věděl, kolik jí je let. To, že se pak možná vytahovala kamarádkám, taky o něčem svědčí. Ale on byl dospělý chlap a učitel a měl mít rozum. Takže ano, ať to bylo, jak bylo, půjde zaslouženě sedět.

Taková hezká letadla jsem vám hodila ( vojáku ) do placu a vy furt…….

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 18:14:37 xxx.xxx.64.54

Je jiná doba :

Opravdu je jiná doba, než za našich rodičů a prarodičů. stěžuje si mladý muž. Táta pozval holku několikrát na rande, aby poznal, jestli je to ta pravá. Já musím pozvat holku několikrát na rande, abych zjistil, jestli je to ženská !!!

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 18:00:21 xxx.xxx.64.54

Mně vždycky klepne o klobouk nějaká historka. Já se s vámi musím podělit. Budějovičáci, pamatujete to? Dost “legrace" to musela být :

Dne 8.června 1998, České Budějovice, ČR: V 9:29 se při návratu z letiště Pardubice srazily ve výšce 600 metrů víceúčelové stíhačky MiG-21MF 7711 a MiG-21UM 3756 a dopadly do hustě osídlené části v Českých Budějovicích. Jeden MiG skončil v městské části České Vrbné cca 10 metrů od rozestavěného rodinného domku, přičemž jeho trosky poškodily nedaleký parovod. Druhý dopadl přímo na budějovické sídliště Vltava, kde zničil zastávku MHD, blízké trojelové vedení, 22 zaparkovaných automobilů (17 z nich úplně) a panelový dům, kde bylo požárem zasaženo 11 bytů (z nichž 5 zcela zničeno) a troskami poškozeno dalších 47. K události se postupně dostavilo 18 jednotek HZS okresů a SDH obcí - celkem 41 požárních automobilů a 151 hasičů. Na místě byl přítomen ministr obrany, velitel letectva, přednostka okresního úřadu a primátor města České Budějovice. Majetková škoda byla vyčíslena na 25 mil. kč + 6,5 mil. kč za MiGy. Při havárii nikdo nezemřel - zraněno bylo sedm civilistů (nejtěžší bylo zranění 48-leté ženy, která utrpěla popáleniny II. a III. stupně) a tři členové posádky (středně těžká zranění), kteří se stačili katapultovat. Jak se však později ukázalo, jeden z nich neměl na palubě letounu co dělat, byl to totiž mechanik, který přemluvil pilota, aby jej vzal z Pardubic domů. Podle obou pilotů (Kubát a Holak) obžalovaných z obecného ohrožení, přišel zlomový okamžik ve chvíli, kdy vlétli do mraků. Kubátovi v té době Holak vysílačkou řekl, že nevidí. Na to Kubát reagoval zvýšením rychlosti a výšky letu s cílem zvětšit vzdálenost mezi oběma letadly. Ucítil však slabý náraz, když narazil do letounu Holaka. Kubátova stíhačka pak přešla do obrovské rotace kolem podélné osy a podle jeho slov se mu jen s obtížemi podařila katapultáž. Oba piloti odešli od soudu s podmínkou na 20 měsíců a také museli armádě zaplatit každý 50 tisíc korun. Piloti sice sváděli kolizi na nepředvídatelné okolnosti a špatné počasí, ale nakonec přiznali, že mezi nimi a také v komunikaci s řídící věží letiště došlo k nedorozumění. Už za pár dní se událost stala námětem lidových vtipů: „Na zastávce na sídlišti Vltava se musíte rozhlédnout nejen doleva a doprava, ale také nahoru.“ „Inzerát: Prodám zachovalou Škodu 120 s motorem z MiG-21.“ „Čekám na zastávce na čtrnáctku a přiletí jednadvacítka ...“ 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 14:35:21 xxx.xxx.64.54
Saga:

Vy jste husťačky😄. Já ty ponožky samozřejmě převlékám, na ven mám jiný a na doma mám taky jiný a do práce mám taky jiný, prostě kilometry ponožek všude, tže na gauč jedině v čistých👍. Chlupatce doma žádné nemáme, domů může jen kocour a ten má přísně vymezeno kam, a něco jako válet se v posteli má přísně zakázáno. Dveře do ložnice jsou stejně zavřené, tže nemá šanci. Tže když to shrnu, my s Bobčou jsme prostě ponožkové mimoňky a tak to nejspíš zůstane😄. A nožky mám jako princezna, tak aspoň k něčemu jsou ty fusekle dobré😄!


Přidám se k ponožkovému gangu. Já klidně i do sandálů 😀

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 14:31:52 xxx.xxx.64.54

U nás taky dobře, takové zatažené polojasno, odhaduji to kolem 25°C, teď spadlo pár kapek, ale ty se hned vypařily. V pokoji mám 22, uvažuju o mikině 😛

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 14:12:22 xxx.xxx.64.54

Když ono to nemusí být jen metodou, ale také  zdravotní kondicí, imunitou a “ochotě k hojení” konkrétního psa. Možná, že by rána pod krytím byla lepší, horší - kdo to odhadne ?  Já bych převazovala, neměla bych morál na to, mít vedle sebe tu ránu takhle otevřenou.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 13:51:40 xxx.xxx.64.54
efe:

A protože byla Baruška hodná, dostala plyšáka na hraní…

Vořechomops Eliška, půlroční dračice. Škoda, že sem nejdou dát videa, jak si ty dvě spolu vyhrajou ❤️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Hlavně že z toho není B. smutná.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 13:19:07 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Ale šly, jsou to přímé zkušenosti, ne jedna paní povídala.  Někde to tak prostě bylo.


Ale tak, protože byl jeden gynekolog kůl, nemělo by se to zevšeobecňovat.