Aktuálně: 4 054 inzerátů199 744 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů
orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 16.07.2024, 13:23:03 xxx.xxx.64.54

Když jsme chodívali venčit ve velké partě na velkou louku u dubu, tak se sávalo, že přišel den, kdy byli všichni, jak urvaní z řetězu. Najednou jim louka byla malá. Smečka se chovala jinak, muselo se i víc hlídat, aby se někteří nezkoušeli poprat. A druhý den se otočilo počasí. Tenkrát jsme si to zdůvodňovali i tím, že i divoká smečka musí být před příchodem “špatného” počasí více aktivní.

( I včely jsou víc aktivní až agresivní 🙂) 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 16.07.2024, 11:06:13 xxx.xxx.64.54
»
Odpověď na příspěvek uživatele acher z 30.06.2024, 14:41:34

Ony ani výroky dospělých nejsou často k zahození ! A nebo jsou ?

 Věřte - nevěřte …  : 

 Petr Pavel – Je to trochu protiústavní, ale podepsal jsem to. 

Válek – Léků je v ČR dostatek, i penicilinu, jen nevím kde jsou. 

Síkela – Němci platí za elektřinu 15 Eur a Češi 200 Eur, protože je Lipská burza v Německu.

 Černochová – Sice školství přijde o 11,5 miliardy, ale děti budou mít tu nejmodernější leteckou ochranu. 

Rakušan – Kolik je tu uprchlíků z UA nevím, ale v přepočtu na obyvatele se pořád jedná o násilné činy jednotlivců.

 Vystrčil – Musíme donutit ruské civilní obyvatele, aby dobrovolně opustili Krym. 

Vystrčil na podruhé – Senior dostane přidáno méně než činí výše inflace, ale koupí si za svůj důchod více. 

Fiala – To, že se ekonomice nedaří, mírně klesá životní úroveň, je výsledkem naší dobré práce. 

Pekarová – Musíme zabránit tomu, aby na Slovensku vyhrál Fico. 

Jurečka – Současní důchodci si za 30 let vzpomenou, že byla tato reforma nutná a udělali jsme správnou věc.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 16.07.2024, 10:34:27 xxx.xxx.64.54
Xerxova:

tento týden se dovolenkuju, tak nic nebránilo tomu, vyrazit do lesa brzičko, abychom se neuvařili. I tak už v šest ráno bylo 23 stupňů. Psisko si poběhalo (měl silně trýskací náladu, lovil nás, blbnul víc než v předchozích dnech), našli jsme pár hub (hlavně klouzci a lišky, ale i kozák a hříbek se našel), protáhli jsme těla a nepotkali ani živáčka. Hezké ráno to bylo.


Blbnul víc, protože bylo před deštěm ? Za Ještědem už je po dešti.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 15.07.2024, 19:49:27 xxx.xxx.64.54

Pořád jsem přesvědčená, že Putin nechce Evropu ( co by s ní dělal? ), to Evropa chce Rusko ! A že je tam co chtít. Zájmy a zdroje hýbou světem !

Jedině, že by ji ( nás ) oplotil, ať se tady se svými nápady sežerem.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 15.07.2024, 19:26:35 xxx.xxx.64.54

Je to celé k pos…….

Podle 21letého spolužáka Jamese Kohlera, který však chodil do jiné třídy, byl Crooks terčem šikany. „Šikanovali ho skoro každý den,“ řekl Kohler novinářům.

Chodil do jiné třídy, ale věděl……tak se dá říct, že ta šikana na škole byla všeobecně známá a normální a tolerovaná. Fakt společnost k pobl….Nauzea tomu Fíkovnice říká. 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 15.07.2024, 19:21:42 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

Ten jeho názor potřebuje zarámovat. Takový pytel sr.ček se nevidí často. 
Říct tohle moje dítě, tak bude mít opravdu trauma. 
Asi autorovi v dětství říkali, že je tlustý a škaredý.
No jo. 
Navíc je nějaký startovací, pravděpodobně ne zcela ps. zdráv.
 


Já na té fotce vidím normálního kluka, docela spokojený úsměv, žádný rambo ani debil, možná docela chytrý kluk. Škoda, že ho za 5 let společnost zfanatizovala natolik, že vzal zbraň. 

A k tomu vyjádření někde nahoře ….myslíte, že ubohoučký, zakomplexovaný mladík by vzal pušku a šel zastřelit prezidenta? K tomu je zapotřebí zatracený kus odvahy a sebevědomí. Navíc takový huběňouček zgerbík, jak píšete - vylezl by vůbec na střechu a vynesl tam pušku ? A pak by se mu vůbec netřepaly ruce, tomu blbečkovi a trefil by se úplně přesně? Trumpa zachránilo to, že v rozhodujícím okamžiku pohnul hlavou. 

Jestli to všechno nebylo jinak.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 15.07.2024, 13:45:36 xxx.xxx.64.54
lesnizinka:

No páni, ten je krásný👍 A taky jen jedno tykadlo jak ten, co jsem onehdá na ,,brouky" dávala já. Já jsem se těšila, že v Liberci bude třeba jen těch 25st a houby, je tu hlášeno 29👎 To se na ten Ještěd jistě vyhrabu🙄Teda možná jo a pak zdechnu👎


Na Ještěd dojedete autem. Asfaltka lepší, než u vás na vsi - nebo tedy než u nás na vsi, abych neurazila.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 15.07.2024, 13:37:18 xxx.xxx.64.54
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 15.07.2024, 07:43:22

I podle té fotky vypadá na zakomplexovaného zgerbíka, ach jo.

Na té fotce je 14 letý kluk. A vypadá úplně normálně, jako vypadají podobně stovky 14.letých kluků. Vy byste poznal zakomplexovaného zgerbíka i podle fotky z MŠ. (Jestli jste tedy neviděl jinou).

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 14.07.2024, 20:45:37 xxx.xxx.64.54
impact:

Protože Kevin je lovec jako prase. 😉

Začala jsem ho pouštět až předminulou procházku. A to ještě jen tak v poslední pětině cesty, kdy už se blížíme k civilizaci a nevystavuje všechnu zvěř, co je okolo nás v lese. 😂

Jako mohla bych ho naučit na elektriku, ale zatím pořád vidím to, jak by tahal všechny psy vybíhat do lesa po stopě. A to je to poslední, co bych chtěla, aby ostatní psy (zejména Merry a Chucky) naučil. 😏 A trávit procházku tím, že budu pořád všechny buzerovat, aby zůstali na cestě, to taky nechci. 


Já to chápu, při velké smečce se to nedá. Chodila jsem maximálně se třemi a na střídačku býval aspoň jeden na vodítku, když jsem šla sama.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 14.07.2024, 14:37:00 xxx.xxx.64.54
N:

Opět Orionko přemýšlíte správným směrem.🙂 Náboj .223 remington má úsťovou rychlost asi 1000 m/s. Za ní se táhne “podtlakový pytel” a ten vytvoří charakteristická poranění neboli trhá tkáň na kusy. Známá  to vlastnost této ráže už od Vietnamské války.😐 Pochopitelně ani uhnout se kulce co letí skoro třikrát rychleji než zvuk nelze. Beru to jen z technického hlediska a to že střelec byl mimořádně špatný je věc druhá. 


Myslíte to tak, že ho nezranila, neškrtla o ucho střela, ale zranil ho ten podtlak. No to štěstí, že mu neutrhnul hlavu…….Ať je to jak chce, měl opravdu hodně štěstí a USA neskutečnou ostudu. 

Edit: 

https://www.youtube.com/watch?v=HoMc8fOvx-4

Tak prý kulka. Divné, že je možné, aby mu jen škrtla o ucho, kam letěla dál ? Ještě divnější je, že tam útočník mohl být.

(Jo, Butlerova farma - tam se odjakživa děly věci !  : https://www.youtube.com/watch?v=bd7GoyOaIyA

Země neskutečných možností !!! A těch koní !!

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 14.07.2024, 11:53:12 xxx.xxx.64.54
Doron:

A to prý je nějaký člověk dvě minuty před tím varoval, viděl toho mládenečka na střeše. 

Když Trumpa strhli pod ten pultík,byl slyšet ještě jeden výstřel, mám pocit.


Mně přišlo, že Trump šel do kolen duchapřítomně sám. Ale je možné, že ho někdo přistrčil. Ano, střílelo se ještě i potom.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 14.07.2024, 10:47:48 xxx.xxx.64.54

Hele, trefit ucho a nezranit - nezabít, to je taková náhoda, že to snad ani není možné. Všechno je to inscenace. Někdo střílí, střelba….a někdo fikne Trumpa do ucha perořízkem, třeba. A obětí je střelec a “divák”.  Trump měl opravdu velké štěstí. Jen nevím jestli fouknul anděl strážný, nebo měl z pekla štěstí.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 13.07.2024, 09:04:02 xxx.xxx.64.54

Doufám, že se toho “poradění” nedožiju. Hajzlové jsme, půl života jsme si za k. žili jako v bavlnce, nic jsme nedělali, to co tu je, vystavěli permoníci…..a ještě chceme…..

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 13.07.2024, 00:12:35 xxx.xxx.64.54

Že nám nevalorizují, by mi nevadilo tolik, jako to, jak každý den titulky na Googlu, Seznamu, Novinkách …uvádějí, jak moc důchodci dostanou přidáno a přečíst si diskuzi pod tím článkem je k zblití ( ráda bych uvedla to slovo fíkovnice začínající na n a mající celkem stejný význam ). Ta další generace nevidí pod pojmem “důchodce” vlastní rodiče, prarodiče, ale nějakou divnou masu lidí, která je okrádá o finance i životní prostor. A je to cílené.