Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů
Neverend
Neverend (206 příspěvků) 21.10.2023, 18:55:04 xxx.xxx.242.38

Zajímavé čtení a pan profesor je veselá kopa.😀 Ovšem k čemu nám to je dobré nechápu. Covid někoho změnil a někoho ne, psychopat je mi taky prd platný termín, když s tím nic neudělám. Člověk beze strachu a nervů asi nebude každý psychopat, protože pak by to byl každý druhý kdo vykonává nebezpečnější profesi. 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 21.10.2023, 17:41:42 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 21.10.2023, 15:08:52

Ježiš Orionko já se taky vyhnu aglomeracím jako NY či LA.🙂 Tam bych se zbláznil. Já mluvím o malých městech či téměř venkově. Známe se tady skoro všichni a lidi jsou zde daleko milejší a jak bych to řekl “svobodnější”. Víte, ve velkých městech mnoho lidí vůbec není celoročně či jen omezenou dobu. Tam jezdí dělat kariéru a honí se tam za úspěchem a “slávou”. To prosím neberte jako vzor tyto města. Tam nikdo na vás nebude mít čas a život tam je i dost drahý. V malém městě jako žiju já vám zaručuju, že změníte názor na Ameriku.🙂 Už jsem to tady říkal, že sousedovi se rozbila pračka a tak pral nějaký čas u nás,no..Alespoň jsme pokecali jak jde život,ne? 🙂 A na technickou můžete i když auto nejezdí.😀 Musí brzdit,ale že nejede je váš problém.🙂 Já když viděl v ČR ten byrokraticko-vykořisťovatelský systém kde za každé prdnutí platíte ani už nevíte komu, tak děkuji už mám dost.🙂 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 21.10.2023, 17:22:32 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Nepřihlášená Varaxi z 21.10.2023, 15:25:49

S názorovými nacisty také ne.🙂 Myslíte že jsem se stájí nebyl na dostizích?😀 Ale jděte a několikrát. Popravdě jsem u těch drobných zranění byl až ve stáji. To samozřejmě i na trénincích. A víte co se mi stalo skoro naposled? Potkal jsem tam člověka co část těch dostiháků vlastní a co ten mi vyprávěl jak hloupý a důvěřivý byl a jak bezohledné to bylo vůči jeho koním.🙂 Jak slepě důvěřoval trenérovi a jezdcům, jak mu chutnala sláva vítězství a jak dopadl jeho první kůň. Všechny tři koně už měl pouze ustájené a na dostihy už zanevřel do smrti. Uznávám, že nejsem odborník kolem koní,ale na tohle potřebuju jaké znalosti? Abych nepoznal, že kůň chráněný před zraněním chudák “hodinaří” v boxu a vy ho nesmíte pustit ven? To je ten komfort? Víte co? Jak by vám bylo v jeho kůži? Co? Vy se “zblázníte” když pětkrát ročně nepojedete na dovču a on ať se klidně zblázní zavřený v boxu.😐 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 21.10.2023, 13:05:30 xxx.xxx.242.38

Argumenty jsou k ničemu důležité jsou výsledky. A to se uvidí u příští “Velké”. Váňa nabídl pomoc a jak je vidět jezdci i trenéři jí potřebují. Chyby jsou jak jsem tak pochopil na straně jezdců a trenérů. 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 21.10.2023, 12:52:24 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 21.10.2023, 09:02:04

To bych Orionko oponoval..Vždyť váš praktický lékař nemá ani sono natož třeba rentgen.😀 Na vše co např. můj lékař zvládne za hodinu čekáte týdny nebo měsíc. Pak takové anomálie jako že na Mělníku máte trombózu a musíte brát prášky na ředění krve a v Roudnici nad Labem trombóza nikde a vesele rehabilitují.🙂 Pak přijedete po měsíci zpět na Mělník že se vůbec nic nelepší a p. doktorka jde do mrákot. Tromby stále stejné a vyšetření samozřejmě skoro na hospitalizaci a injekce. Tak promiňte, ale to je vrchol a u nás by se utopili borci v žalobách s takovými schopnostmi.😐 Je mi to líto a věřte že mi to způsobilo hrozivé zklamání a spoustu zbytečného času stráveného ježděním a čekáním. Pokud je zájem, mám další zkušenosti třeba z Revma centra na Karláku. 😀 Buďte ráda, že vám nic vážného není a až bude, tak ten systém teprve budete moci ohodnotit.👍 Bůh chraň, přeji vám a všem samozřejmě pevné zdraví a ještě mnoho let strávených komfortním životem bez bolesti.🙂

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 20.10.2023, 23:29:58 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 20.10.2023, 23:19:56

Mně taky,ale zpráva z kliniky je u mámy a jen jsem chtěl podložit aby zase nebyly pochybnosti o “chudáčkovi” co by na to neměl.. To byl asi blbý nápad,co? 😀 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 20.10.2023, 23:26:12 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 20.10.2023, 23:14:21

Tak to jste si tedy taky užila,co? 😐 Já než přijel poprvé do ČR, tak špičková paní zubařka skončila a u ní byl bratr i máma dlouhá léta. Na tu taky nedají dopustit, ale to víte věk už asi nejde překonávat do nekonečna a musela skončit.Ta nová sice je velmi hodná, slušná,ale prostě jí to tolik nejde. Ono vůbec jsem si všimnul po těch maratonech po doktorech, že ta starší generace lékařů má víc zájmu i umu.🙂 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 20.10.2023, 23:16:45 xxx.xxx.242.38

A jestli mi Fíkovnice nevěříte, tak tady je zbytek peněz co jsem u “vás” použil na tu péči.😐 Možná peníze ještě využiju na jaře. Ovšem nevím to jistě.

Obrázek
Neverend
Neverend (206 příspěvků) 20.10.2023, 23:06:45 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 20.10.2023, 22:42:59

 Bohužel takové zkušenosti mám osobně. Mně ani zub nedokázal zubař u vás dát dohromady.Až doma to vyřešila jedna návštěva lékaře a výměna plomby.Prý je na ten typ plomby alergická půlka planety a zub byl stále citlivý na studené či třeba kovový příbor.Nebolel,ale byl prostě citlivý. 

Je toho mnohem víc těch zážitků a trvalo by dost dlouho to sem vše vypsat. Naštěstí mamča uvolila abych dokumentaci předal otci k nahlédnutí. Ona s ním nekomunikuje z celkem pochpitelných důvodů. Vypadá to,že jsem pořád veselý a mám ze všeho srandu, ale věřte mi..Nemám to vůbec snadné s rodiči a pendluju kvůli nim sem tam.😐 Dohromady už je nikdy nedám,ale miluji je oba a ať jejich vztah je v troskách o oba se postarám jak nejlépe budu umět.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 20.10.2023, 21:35:10 xxx.xxx.242.38

Já jsem tedy s mojí mamčou zažil úroveň zdravotnictví v ČR.😐 Nechci se dotknout těch asi pěti lékařů v ČR co něco umí a chtějí dělat,ale jinak bída a utrpení.Nakonec jsme stejně vše svěřili soukromé klinice a zaplatili. Operace na kterou by čekala snad další dva roky byla hotová za pár týdnů. Byla to tedy Kanadská klinika s “pobočkou” v Praze. Dokonce zjistili i že má mamča špatný kotník a bolest kolene není bolestí od kolene,ale právě z toho kotníku.Na což ortopedie nepřišla za pět let.😀 Masakr.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 20.10.2023, 16:13:12 xxx.xxx.242.38

Jen dodatek k tomu nedávnému tématu o RF a proč netahá na Ukrajinu moderní a mocnější zbraně. Tak už na pozice směřují systémy TOS 2 jako odpověď na ATACMS dodaných Ukrajině. 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 20.10.2023, 16:01:12 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 20.10.2023, 15:53:12

To je samozřejmě vaše věc. Zatím váhám a asi bych počkal co do věci vnesou nová opatření.🙂 Nerad bych kazil dobrou myšlenku a Váňa by mohl těm lidem předat jistě hodnotné zkušenosti. 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 19.10.2023, 23:05:35 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Irma19 z 19.10.2023, 22:56:43

Jako musím Váňovi 👍 Uznávám, že jsem to přehnal o něm a vůbec lidech kolem tohoto sportu. Omlouvám se tedy té většině co to myslí dobře.👍