Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů
drvodelkafialova
drvodelkafialova (1131 příspěvků) 01.01.2024, 18:56:26 xxx.xxx.171.177

Těch rostlin, co vám tohle zadání splní je spousta. Trochu konkrétně napište, co by se vám líbilo, kam to chcete nasázet nebo naset, kdy má ta rostlina kvétst a tak. Taky jestli se o ně chcete starat nebo můžete starat nebo něco typu zasadím a nechám dělat co umí.

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1131 příspěvků) 01.01.2024, 18:37:43 xxx:xxx.f24:15de

To záleží na tom, kam je chcete sázet. Nejjednoduší je vyset na jaře třeba Brutnák lékařský, na ten nalákáte spoustu hmyzu a ještě si pochutnáte. Rády mají svazenku, cokoli hluchavkovitého.

Nejvíc ocení, když to bude trochu větší záhon. Ale na druhou stranu, radost udělá člověku každý opylovač, nejen včela a rozkvetlý barevný záhon je hezčí.

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1131 příspěvků) 01.01.2024, 14:09:12 xxx:xxx.f24:15de

osobně miluji ohňostroje, ale šla bych cestou kompromisu.  Za mě by bylo nejlepší kdyby města udělala profesionální ohňostroj párkrát do roka, aspoň se na to člověk víc těší a zakázal se prodej veškeré pyrotechniky laikům. U nás ve vesnici je to každý rok doslova o život. Několik sousedů zajede vždy do Sapy, nakoupí tam pyrotechniku, která je opravdu za hranou pro používání laickou věřejností a klidně to nechají odpalovat i relativně malé děti. Upřímně to, že to ještě nikoho nezmrzačilo považuju každý rok a letošek nevyjímaje za malý novoroční zázrak.

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1131 příspěvků) 31.12.2023, 18:47:18 xxx.xxx.171.177

Já to taky neodsuzuji. Naopak, obdivuji podnikavého ducha, který má odvahu pokusit se něco podobného zpeněžit. Koneckonců o podvod se nejedná.😜a vlastně tím nikomu neuškodí.

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1131 příspěvků) 31.12.2023, 12:26:48 xxx:xxx.f24:15de
balu:

S anonymy nemám chuť diskutovat a ani číst jejich názory, byť mohou být zajímavé a přínosné. Vážím si lidí, kteří se nestydí za své názory a nebojí se vystupovat konzistentně pod stejným nickem. Jak je vidět zde, spousta lidí to nedokáže. 


Balu přestaňte na ty troly reagovat. Jejich příspěvky nepřinášejí žádnou hodnotu a reakcí na ně jenom podporuje jejich nekonstruktivní chování. Dopřáváte jim potěšení, když na jejich provokace odpovídáte.

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1131 příspěvků) 31.12.2023, 09:18:27 xxx:xxx.f24:15de

Suchý stromek-vhodný do voliéry pro papoušky  Cena: 500 Kč Nabízím suchý stromek, rozvětvený, vhodný do voliéry pro ptactvo, papoušky a podobně. Výška cca 150 cm.

Tak tohle mě jako fakt pobavilo. Myslíte, že se najde hejl co někomu je ochoten dát za kus klacku 500,-?

Obrázek
drvodelkafialova
drvodelkafialova (1131 příspěvků) 31.12.2023, 07:27:16 xxx:xxx.f24:15de

viděla jsem teď i inzerci prodávat hmyzí moučku. Je to tedy v krmivech pro ryby, ale kdybych to smíchala se sádlem a udělala koule tak by to mohlo ptáčkům chutnat, ne?

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1131 příspěvků) 30.12.2023, 11:12:32 xxx:xxx.f24:15de

jsou to náhodou sympatičtí andílci🤭. Na kleci nebylo nic, koupila jsem je na takovém trhu bokem od hal. Byl tam hrozný nával  a chovatelé tam měli hafo známých, s kterými si povídali. Do toho se okolo tlačili další zájemci, já byla ráda že jsem hned na kraji uviděla malé slípky a můžu rychle pryč.😂Na nějaké vyptávání nebyl prostor.

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1131 příspěvků) 30.12.2023, 10:08:33 xxx.xxx.171.177

Já je koupila v Lysé a byl tam tehdy takový nával, že jsem uviděla první liliputky, popadla je a vypadla😀. Už si krásně zvykly a překvapilo mě jak jsou to klidné a sebevědomé slepičky. Na noc chodí do chlívku zvlášť, ale přez den jsou normálně s velkými slepicemi a vzájemně si neubližují. Dokonce jsem viděla, jak ta tmavší klofla tu velkou u žrádla.