Aktuálně: 4 075 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů
lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 19.08.2023, 07:44:18 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 19.08.2023, 00:02:24

Hmm vypadá, že to funguje spíš jako nozdry, jen nevím, proč o tom není nikde zmínka😟 Ale přijde mi to….takové hnusné😏

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 18.08.2023, 20:53:13 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 18.08.2023, 18:20:17

Jestli je to na Bobču, určo odpoví sama, jen co já vím, tak ona jich udělala dost. Bohužel dotyční toho akorát zneužívají. 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 18.08.2023, 07:58:13 xxx.xxx.0.188

Ne ne, Niki, já se vůbec nebojím, že by zvířeně u tebe nebylo dobře, jen chyběl nějaký popisek, jak se teď kdo má, co dělá, co má nového atd😉A otrávená a protivná z horka jsem i já👎takže se jim vůbec nedivím. I když musím zaklepat: včera všude kolem popršelo a tu se malinko ochladilo, takže nebylo 30st, ale zataženo celý den a jen 27. Do toho nasr…mamka kvůli vnučce, co měla u sebe a Tom řešil něco z práce…no nasratá celá rodina😎Ještě, že alespoň kočice v poho. Vlastně houby v poho!😲Odpoledne za krbem krkání, já si na gauči čumím na tenis. Vybatolí se Viktorek a nadrapuje ho, že bude blít. Motá se v jídelně, točí se ke schodům do obyvču a snaží se vyblít. Říkám mu, že to vyblinká a bude dobře. Něco malinko vychrkal, ale pořád to s ním škubalo jako, že to ještě není všechno, couval ke schodům, postavil se o schodek níž zády ke mě pořád a blinkal, najednou se úplně bezvládně jak hadrová panenka sesunul až na zem, přes dva schody, myslela jsem, že se tím zadusil😲 Skočila jsem po něm, začala s ním třepat, plácat ho po zádíčkách…postavím ho a on si odejde jako by nic, že: co děláš, co mě mlátíš?!? Já vyděšená jak blázen…ale už to bylo dobré. Nevyblinkal, krom pár kapek skoro nic. 

Jo a konečně se mi povedla namotat struna do křoviňáku, nevěděla jsem jak, hledala na netu návody, všechno jiné hlavy, tak jsem šla do domku a v šupleti našla návod. Podle něho jsem viděla taky houby jen, kudy vytáhnout ty konce ven, které otvory jsou na to. Fungovalo to, takže jak bylo zatažené, zrovna jsem posekala celé pole, hlavně brambory, aby se mohly vyorat a zbytek jsem s tím ,,vyplela"😛

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.08.2023, 22:25:28 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 17.08.2023, 19:42:34

😄😄😄to je fotka, která by měla mít zakazané šíření, aby se k tomu žádná kočka nedostala😛

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.08.2023, 13:03:51 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 17.08.2023, 10:50:30

Neznám jednu jedinou rodinu, kde by dítě vztah utužilo. Vždycky je to naopak a myslím, že to musí být jo zodpovědní lidi, aby to dali a nezdrhli(týká se hlavně chlapů, ženská je zblblá hormonama) A rezignovat na svůj život, takřka úplně. Kdo tvrdí(hlavně ty celebrity) že nerezignovali, lžou si do kapsy. Nakonec se to stejně ukáže, když je děcku sotva rok a ,,nadšený" otec udělá pápá. 

Já prostě děti nemusím, malé takřka nesnáším. Neteři bude 11 a už se to celkem dá, jenže já nejsem holčičí a ty kraviny pro malé holčičky(slečny) mě prostě nezajímají. Malému jsou 4 a obcházím ho širokým obloukem. Ano, jsem schopná připustit, že je roztomilý jako býval můj brácha(ano, je celý tatínek) ale zlobí po mě a to já nezkousnu, rozcapené, ořvané děcko já absolutně nesnesu👎 Oni všichni ustoupí, aby držel hubu, já šílím, dítě bych zabila nejspíš.

A děti a zvířata…je pro mě kapitola😏 Nesnáším to, nepustila bych je k mým zvířatům, jen pod přísným dohledem. Rozhodně ne kvůli děcku, to ať klidně sežere, ale tahat za chlupy, uši, ocásky mi nikdo psy(kočky) nebude😠 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.08.2023, 10:28:47 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 17.08.2023, 10:23:35

Hezké..takže to první dítě, si tedy nepořizoval s milovanou osobou? Nějak jsem si myslela, ale asi jsem staromódní, že tak to chodí. Nebo si pořídím s někým dítě, pak zjistím, že ho vlastně nemiluju, tak další dítě s další osobou, kurňa, zase vedle, no nevadí, jedu dál, jednou to vyjde…😉

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.08.2023, 10:14:00 xxx.xxx.0.188

Hele Bobeš, já to věděla, že ta baba má být už doma😛😉 No jasně Bobi, kdybych já teď vylezla nahoru do lesa, tak se dva dny nepohnu, fakt. Po tom úklidu u nás před akcí, první hrozné tempo v zahradě, pak barák…ještě včera jsem tahala nohu, jak mě bolela kyčel👎 Ale alespoň jsi našla houby, u nás by to bylo houby😜 Čendovi se nedivím, včera bylo tak ohromné a hnusné dusno u nás, že jsem málem zdechnula. Podlahy neschly ještě, že jsem zamýšlné praní zrušila, protože polité tričko mi na sluníčku na šňůře venku za půl dne neuschlo👎

Mimochodem, jak všude včera pršelo, u nás ani kapka, dvě bouřky šly přímo na nás, pak vývrtka těsně před náma a byly v tahu. Je zataženo, ráno spadly dvě kapky☹️

Buggyro, já jsem vůbec netušila, že nemáte děti, nepsala jste o vnoučatech? Nebo s kým jsem si to sakra spletla🙄 Tak to jsme su tu teda sešly…tři kanimůry😄

Mamka má dnes vytrhané poslední zuby (trhala jí to na 4x, jednu a druhou stranu spodku, pak vrchu) Ráno mi volala, že to má za sebou, ale nebylo jí nějak dobře, šla si lehnout. Doufám, že na ni neteř trochu dohlédne, není zvykem, že by mamce nebylo dobře, to už je něco, když to přizná😟

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.08.2023, 10:02:32 xxx.xxx.0.188

K tomu lhaní: Nikči bývalý už dítě má, takže to mohl mít v sobě vyřešené, alespoň si myslím, že tak nějak to Niki prezentoval. Ale možná ne, třeba byl zticha a jen čekal, jestli se v Niki něco věkem hne. Jenže v tom případě do toho vztahu vstupoval taky nefér, nemusíme tomu tedy říkat lhaní, pojmenujte si to dle svého. 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.08.2023, 07:48:19 xxx.xxx.0.188

Jé Niki, ty už máš jen 14 dní do dovči?!? 👍 Akorát jsem zapomněla, kam to máte😏

S bývalým tě naprosto chápu myslím, že bylo dost zklamání najednou zjistit, že ti v tomto celou dobu lhal, že jeho nastavení ohledně dětí bylo jinde. Jsem si jistá, že já bych taky neuhnula, nezměnila bych zbytek svého života k něčemu, co absolutně nechci, nenechala bych se ukecat. Tím, že nelpíš na dětech, ti žádný vlak neujíždí a máš čas hledat někoho, kdo má stejné zájmy jako ty, chce žít podobný život. 

Už jsme dlouho neslyšely o zvířátkách, co kobče a Boženka? A slepiny?🙂 Co u nich nového?

Neměla už ta druhá Boženka být doma???😲

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.08.2023, 15:58:27 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 16.08.2023, 15:55:09

Protože jste z oboru a víte, na koho se obrátit. Protože vás ten dotyčný, na rozdíl od ,,normálního" pacoše, vezme. 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.08.2023, 15:54:03 xxx.xxx.0.188

Pan doktor je dealer těchto značek, stejně jako myslím všichni veti, v každé ordinaci je najdete. Můžete nám zadavateli tedy napsat, co kotě žralo doteď? Veterinář vám místo masa doporučil granule? Vycucal si z prstu diagnozu, respective nejspíš vygůglil, když neví, že masožravců se tento problém netýká a že se u nich řeší masem, ne granulema. Ani nebudu psát ,,vyměňte veterináře", protože si myslím, že v dnešní době stejně na normálního, stejně jako na normálního doktora nenarazíte🙄

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.08.2023, 13:07:01 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 16.08.2023, 11:47:38

Taky mi přišlo na mysl, že kdyby kočky normálně žraly maso(včetně těch mých🙄) tak se takovéhle podivnosti vůbec nemusí řešit👎

A jdete mi do rány asi, že jsem na vás ráno myslela. Zahlédla jsem vlákno opar a uvažovala, kdy jste se ukázala naposled, jestli jsem si jen nevšimnula, že tu jste, nebo jste nebyla?  A co opar, je definitivně po něm? Bez následků? 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.08.2023, 11:17:33 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 16.08.2023, 10:59:48

Není to na mě, ale taky mě to napadlo. Všechno může být OK, než se objeví u jednoho či druhého nový partner. Může to být někdo, s kým prostě nemůžete souhlasit. A nebo naopak - váš bývalý bude šťastný a spokojený a bude mít velkou potřebu se tak trochu podělit i s váma, takže v konečném důsledku budete spokojení všichni😀

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.08.2023, 10:57:19 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 16.08.2023, 10:48:56

Já ani tak ne, i když by se mi to líbilo, ne že ne, ale já jsem realista - měla jsem Worku, který by do horka nemohl, sebe, která v horku zdechne. Kočky by se tam snad přestěhovat daly. Ale nechci tu nechat na stará kolena mamku…i když tu povinost postarat se o ni, dostal s barákem na bedra brácha. Jenže je a bude v Praze. No a v neposlední řadě si muž vymyslel práci, na kterou nabaluje další a další, zaměstnance, o kterých tvrdil, že lidi už nikdy zaměstnávat nebude…že by těžko tohle všechno mohl řídit on line, i když si to zpočátku představoval😏 Takže i pro něj je to tvrdá srážka s realitou. Já to přežiju, mě fakt stačí jen ty dovolené. Uklidnila jsem se po volbách, teď se otázka nejspíš otevře znovu…po dalších.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.08.2023, 10:49:42 xxx.xxx.0.188

K tomu všemu jen dodám, že ne, výchovou to u kočky není. Ne, že by se nedala vychovat vůbec, ale kotě je prostě rychlé, než mrknete okem je v polovině záclony, když na něj houknete, sjede vystrašené dolů s drápkama a zácloně stejně můžete tak maximálně udělat pápá😉

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.08.2023, 10:40:53 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 16.08.2023, 10:02:54

Žiju prakticky ve stejných podmínkách jako vy, když jsem to četla, jako by ste popisovala, jak to chodí u nás ve vsi. Mám druhou generaci britek, chovatelům jsem nikdy nezamlčovala, že kočky budou domovenkovní😉 ani své obavy, že by náhodou mohly vběhnout pod auto, i když u nás není silnice, spíš bych to nazvala obslužnou cestou. Kočky jsem se snažila zabezpečit, aby na ni stejně nelezly, zadrátivala jsem průchody v bránách, ale kočka se naučila skákat přes zeď a naučila to i mladého. Začalo se vloni vedle nás stavět, podkopali mi plot, takže zase díry. Liška chodí vzadu dělat díry neustále, tam už se ani nesnažím, to zadělávat. Naštěstí oba jsou poseroutkové, ve dne nikam ven nevyjdou, v noci si nejsem jistá, trochu tuším, že by mohli. 

Jak psala výše Tenurri myslím…není to o tom, kdo a jak své kočky miluje, ale o svém nastavení. Myslím, že je miluju dostatečně, ale spíš právě proto si nedovedu představit, když mám obří zahradu, držet je zavřené v baráku. Vždycky jsme měli v rodině micky, takže vždycky venkovní a tudíž vím, jak jsou to šťastná zvířata, u kterých opravdu nikdo nemusí řešit nějaké projevy nespokojenosti z psychické nepohody. Ano, riskuju, že se jim něco venku stane, ale stejně tak mi můžou v bytě hnusně onemocnět, možná tím spíš, že se podle mě v bytě trápí…a přijdu o ně stejně. 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.08.2023, 07:54:11 xxx.xxx.0.188

Žiju, neutopila jsem se, jen jsme přijeli dost pozdě, až skoro v 20h, pak ještě  šel tenis a fotbal a další tenisy a já nestihnula než sem jen nakouknout. Užila jsem si plavání, mamka se bavila s neteří(dělala s ní blbiny) a já si plavala po svých😉 

Potkala jsem tam jednu známou paní, seznámily jsme se spolu u plavání. Teď tam plavala s kámoškou. Zdálo se mi z dálky, že podle plovací desky co má sebou, by to mohla být ona a říkala jsem si, jestli ji ještě budu schopná poznat, obličej už se mi nevybavoval jen, jak jsme spolu kecaly. Ale hned jak doplavaly blíž, jsem ji poznala. A ona: jsme si říkaly, že už jste si asi splnila sny o domečku u moře, když tu nejste, nebyla jste dlouho, že? Říkám: no ano, dva roky určitě. Pak to tlumočím mamce a ta mi říká: co dva roky, naposled jsme tu byly určitě před covidem!😲 Šmarjá to letí…😟

Cestou zpátky jsme tam v cukrárně vraceli zálohované skleničky, jak jsme si něco brali a koupili jsme si s neteří a mamkou zmrzliny. Mají domácí, 35Kč kopeček, ale výborné👍Měla jsem ananas a jahodu a naprostý luxus, jahodovou už jsem měla, ale ten ananas….toho bych snědla kýbl! Úžasná👍

Teď ráno byla za dveřma Gucci, Viktíka zatím nevidím. Tom mi včera říkal: mohla bys nechat ráno toho lítání po zahradě a vyřvávání kde je kocour? Budu z toho mít infarkt jednou. Až přijde, tak přijde. Asi to nevydržím, jak se hned neobjeví, mám nerva🙄

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 15.08.2023, 10:52:40 xxx.xxx.0.188

Niki, vůbec mě to nenapadlo, že návrh na rozvod se musí jet podat k soudu…přijde mi to hrozně divné, jako by člověk něco udělal🙄 Myslela jsem, že třeba jen nějak na matriku a pak se to až posune na soud. Jsem ráda, že nejsem vdaná😉 tohle bych řešit nechtěla😕 Čuchám, že to má nějaký důvod, to podání😉A jak to vůbec s bývalým vypadá, komunikujete nějak spolu, slušně? Vím, že ti dává čivinku, jen jestli i spolu o něčem promluvíte, jak žije? 

S černým záškodníkem koukám, pořád veselo😏

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 15.08.2023, 10:43:46 xxx.xxx.0.188

Čau anonyme, to je jedno stačí, když písneš že jsi to ty😛 Co je ta červená houba? Takové barevné nesbírám, páč nepoznám.  Trochu jsem se v těch lidech poztrácela, hlavně kde je to ,,tam", ale neva hlavně, že je to tam dobře, ať už je tam kdokoliv😜👍 Jedu si zaplavčit🙂