Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů
lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 05.02.2024, 19:25:14 xxx.xxx.87.23

Hlásím: do posilovny jsem jela, leč zjistila jsem prd. Pán mi oznámil: jejda, ono se nám to o víkendu pokazilo, nejde tam monitor. No ten já nějak nepotřebuju, musím hlavně vyzkoušet, co na to moje záda. Tak pojďte. Sednu za to, potáhnu: ,,šmarjá, vždyť to jde nějak ztuha, sotva to utáhnu"😲 Ale tam by měla být ta nejnižší zátěž…asi. ,,No to nevím, to dlouho rozhodně nevydržím". Takže jsem chvíli ,,veslovala", ráno uvidím, co na to tělo a pak se rozhodnu. 

Ještě jsem si koupila zeminu a přepikýrovala papriky. 

Bobi, si dobrá, že to takhle vymyslíš👍 Já bych na to čučela a nevěděla bych asi, co s tím. Mě teďka nějak stávkuje mozek, první Worka, teď jsem řešila Viktorka, nějak nedokážu myslet kreativně, jsem jak v tunelu, jen jedním směrem😕

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 05.02.2024, 12:24:14 xxx.xxx.87.23

Já jsem dneska ráno trochu uklízela, protože muž čekal pracovní návštěvu a lenoším až teď, čtu si konečně, co kde na NETu nového🙂 Ale už začínám uvažovat, jestli nejet do města. Domlouvala jsem se maily v posilovně, kterou jsem našla, že tam mají veslovací trenažér, který si chci pořídit. Tom brblá, že ať si to první zkusím, protože na to vlezu, chytnou mě záda a bude to za tisíce stát v rohu🙄 Áno vím, je možné, že má pravdu, takže raděj první vyzkouším. Brigádníka jsem kvůli nahlášené vichřici z plotů odvolala, takže mám čas zajet to vyzkoušet(jen kdyby to nebylo zbytečně jetých 17km a zpátky) V posilovně jsem nebyla asi 30let, takže jsem z toho mírně nesvá😉

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 05.02.2024, 11:45:05 xxx.xxx.87.23

Protože dva roky měli imrvere průjmy, ať jsem koupila ty nejdražší granule pod sluncem. To se upravilo, až jsem začala krmit masem se zeleninou. Klasickou kořenovou(mrkev, celer, petržel) k tomu sezónní, co bylo. Hrášek, cukety, saláty, červená řepa, dýně…na všechno si nevzpomenu. Z ovoce žrali pouze jablka. Žili v zahradě, ale nikdy je nenapadlo si ze zeleniny či ovoce něco trhat, oni to žrali víceméně jen proto, že jsem jim to cpala do misky s tím masem😉Byli to totální nežravky, všechno jídlo s přemlouváním, nikdy jsem je snad neviděla, že by se vrhali do misek s chutí🙄

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 05.02.2024, 11:20:15 xxx.xxx.87.23

Bože Buggyro, chtěla jsem napsat i náš víkend, ale tomuhle se nic nevyrovná. Hlavně jste asi superžena, protože já bych tohle všechno asi nerozchodila😲 Když vy napíšete, že mrtvá, to já bych opravdu byla a už ani nenapsala😛 Jen těch zbytečných kilometrů navíc🙄 No tak jste neměli medaile, jen dětem to asi bylo líto😟budou příště👍 Ale zase to bylo hóóódně akční😛

Naše školní děcka měla soustředění na Vysočině, takže jsme jezdili sem tam, tedy 200km na Vysočinu, 80km na hotel, zase na Vysočinu, 50km na schůzku na opačnou stranu, na Vysočinu, 80km na hotel a 200km domů. Mezitím děcka, první noc: kluk si vyhodil koleno, odvezla ho záchranka. Jednomu se něco vylilo na povlečení, našel flek a šli to reklamovat, jako špinavé povlečení. Provozního to pěkně nasr🙄 no nakonec se vyzjistilo, že kluk měl něco vylité v batohu, batoh hodil na postel, to mu proteklo na to povlečení….což zjistil, až si šel potom všem, brát něco z batohu😏 O půlnoci telefon vedoucího akce, že právě přijeli 3 hasičské vozy a výjezd se bude platit…puberťáci si na pokoji zapálili elektronické cigarety😎 V balkonových dveřích a nic. Jenže jim byla zima, tak dveře přivřeli a couvli do pokoje. Chytlo to čidlo🙄 Takže už nám do výčtu IZS, či jak se to píše, chyběli jen policajti, které jsme čekali poslední den. Nakonec kupodivu nic😉 krom toho, že další paní vedoucí souboru zjistila, že jedna z holčiček má vši😛

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 04.02.2024, 21:53:35 xxx.xxx.87.23
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 04.02.2024, 20:11:57

Hele, kdyby se do toho nevložily ty hrůzy kolem zvířat(co ti budu povídat, zažíváš si taky svoje🙄) nemoci v rodině, tobě problémy v práci, nechuť podívat se do zrcadla….tak fakt není problém😜🤣 Blbá už jsem byla, teď si užívám, že přišel i nějaký rozum, nebo říkejme tomu spíš zkušenosti, rozum já nebudu mít nikdy. Neumím se chovat rozumně a dospěle, pořád se chovám jak pako, což už začíná být s vizáží 50leté ženské napováženou😏

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 04.02.2024, 18:54:45 xxx.xxx.87.23
Odpověď na příspěvek uživatele eva z 04.02.2024, 12:22:33

No, když jsme jezdili se psy na výlety do lesů a cestou zpátky jsem potřebovala někde vletět do krámu, tak jsem byla i špinavá, i jsem smrděla😜Mamka ze mě šílela, já jsem říkala, že mi můžou všichni víte co😉 Já jsem věděla, že je to čerstvé bláto a smrad z mokrých psů, jak jsme je ládovali do auta, ale chudáci nakupující😏

Jani, ty jsi se ptala na věk. Jasně, jsme stejně staré, max rok rozdíl. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 04.02.2024, 10:54:12 xxx.xxx.15.42

Uf, to jsou zase Niki zprávy🙄já vím, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech👎 Třeba se nakonec zbaví i toho vývodu, záleží na důvodu toho všeho. 

Ani nemluv, já taky kdysi, že budu dřepovat a výpady, že to bude na nohy nejefektivnější. Taky, že jo, akorát jsem týden nemohla chodit😛 Takže podruhé už jsem začínala jen veeelmi pozvolna😉

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 04.02.2024, 08:05:40 xxx.xxx.15.42

Snad se nám ta Nikča neuskákala k smrti?! Přes švihadlo myslím😉 to druhé by byla lepší varianta😜

Dotknu se poznámky Evy, o tom nošení, co se nám líbí. Tak jistě, nikdo nebude určitě nosit, co se mu nelíbí😉 názor okolí je mi jedno, pokud vyloženě nepohoršuju. Ale jsem s mužem moře let a pokud nad něčím zakroutí hlavou, že se mu to nelíbí, tak to nosit nebudu. Sama si nedovedu představit, že by šel v něčem, kdy bych se za něj styděla😏

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 03.02.2024, 10:31:56 xxx.xxx.15.42

Baby, jsem o fous mladší, ale somradla se nosila, když jsem chodila na střední😀 Já ne, nebyla jsem jaksi tenhle typ. Já už si na sebe šila, áno z Burdy módní věci😉

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 02.02.2024, 22:39:55 xxx.xxx.15.42
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 02.02.2024, 07:11:11

Jinak Raduš,jsem se pobavila,jak jsi šla zachraňovat kozenu - a to jsi tu grotesku neviděla naživo😛 Ráno mladý chystal cirkulu, tak jsem mu vylíčila, jak jsem jim běhala po dvoře😄

Uff, dneska jsme byli celý den na cestách, v Jihlavě, jsem hotová a chce se mi děsně chrnět… 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 02.02.2024, 07:49:49 xxx.xxx.87.23

Taková ta zasíťovaná postýlka dokola a nahoru nebesa. Jak to dělají lidi, nemusí být přímo afričani, ale žijící v Africe? Musejí chránit děti před komáry(malérií) ti se dostanou takřka všude, takže pořídit něco podobného. A jinak…stejně si taky myslím, že mimino budu nakonec v posteli s matkou. Ne, že bych to schvalovala, nevyspí se nikdo, tedy nikdo z rodičů.

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 01.02.2024, 22:37:31 xxx.xxx.87.121
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 01.02.2024, 21:07:23

Se taky divím, protože na cestách jsme s Tomem Dakar poslouchali, on poslouchá jen Radiožurnál, ale asi to bylo v časech, kdy jste se k tomu nedostala. Jsem se tady musela kousat do rtu, abych to nevykecala, jakovou jsem měla radost😛 A Macík je navíc ještě fešák😉

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 01.02.2024, 19:19:36 xxx.xxx.87.121

Barča má parádní mix barev vypadá, jako by vzal někdo zrzka (tvého😉) a černou kočku, zašejkroval s tím a vylil Barču😜 Tu hlavičku má parádní, tam se to hezky povedlo👍

No já vůbec nemyslela Zdenku, spíš jestli se nanahlásili i jiní zájemci a všem šiješ😉

Mamka si pořád ještě chodí přibrušovat ty protézy, protože jí spodní stále nesedí. A v čekárně ji chytla sestra od obvoďáka, že nebyla roky na preventivce, vrazila jí zkumavky, takže byla v úterý. Teďka bude čekat na výsledky, případně by ji tahala na další vyšetření…snad jí to dopadne dobře, i když Tom straší, že kdo hledá najde🙄

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 01.02.2024, 16:27:31 xxx.xxx.87.121

Vnitřnosti? Doprčic, nikdy jsem vnitřnosti z králíka neviděla, doteď jsem se tomu úspěšně vyhýbala🙄 No jestli je to, na co koukám a co vypadá jako tlusté střevo - tlusté střevo😏 tak je snad normální, že je plné bobků? Proč do toho neříznete, když to tedy zkoumáte? Já si pod vnitřnostma představila hlavně ty, co se konzumují, tedy srdíčko, ledviny, játra….

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 01.02.2024, 12:13:40 xxx.xxx.87.121

Jéé a ještě jsem si vzpomněla! Já tady frflám a totéž jsem dneska udělala já příbuzným (muže bratranec)  Jdu na obchůzce kolem a na dvoře mají výběh se třema kozama. Koukám a ta jedna koza tam zadek nahoru, hlavu vraženou kdesi na zemi, vypadalo to, jako by ji měla zklíněnou pod kari sítí, ze které tam mají takovou ohrádku na seno(jesličky) Ale to jsem z dálky až tak neviděla, jen tu divnou polohu kozy, která se nehýbala. Volám: holky, co tam tam koza dělá a různě na ně povykovala, aby se hnuly. Ta pololežící koza nic. Doprdele, ty jsi tam zaklíněná!?😲 Hledám v mobilu číslo, kdysi jsem ho měla, ale teď jsem ho nenašla. Mávám do oken, ale nevím, na které straně baráku se zdržujou, aby mě viděli zrovna. Koza se pořád nehnula. Tak jsem přelezla bránu, letím k tomu výběhu, ty dvě ,,volné mě zmerčily, tak mi šlapou naproti a….ta ležící se vysouká zpod té kari sítě a že: jé, dobrý den, co nám nesetéé. ,,Doprčic, kozo blbá, jsem myslela, že jsi snad uškrcená!"🙄 Mávla jsem do oken, vůbec netuším, jestli o mě věděli, či ne, přelezla jsem bránu ven a šlapala dál😛

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 01.02.2024, 12:04:14 xxx.xxx.87.121

Děda házel slepicím na hnůj veškeré zbytky, když zabíjel králíky a slepice, ať si vyklovou, co chtějí, stejně tak kosti ze zabíječky prasete, ze kterých si oklovaly zbytky masa. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 01.02.2024, 11:59:00 xxx.xxx.87.121

Bobi, kdyby jsi písla, že si chceš kupovat známku, mohla jsem ti ji koupit k Vánocům🙄 To máš super, že ti zprovoznili lepší cesty, tady by se ti to nestalo😏 A to šití máš pořád jen pro kámošky, nebo už i pro kámošky kámošek atd? Nech si proplatit alespoň materiál, od těch cizích, když už si nebereš nic za práci. Aby to nebylo: pro dobrotu, na žebrotu😉 Přece jen, máš s tím i hodně práce. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 01.02.2024, 11:54:12 xxx.xxx.87.121

Ha, ha Niki,  Bertík o té fotopasti ví? Že tak hodil okem😜 Ten čuník je v poměru k Bertovi celkem malý ještě. Z výběhu ti udělá oráčinu, jen co přijde na to, kudy😉

I kdyby jsi skákala s 10minutovýma přestávkama…je to pro mě prostě nepochopitelné. Poskoky vůbec, ani omylem. Bolí mě z těch otřesů páteř, od ní mě to bodá do hlavy, o prsách ani nemluvě….proto nebudu nikdy ani běhat. Ale je super, že tobě to tak jde, určitě je to na posílení těla a zhubnutí super věc👍

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 01.02.2024, 11:46:57 xxx.xxx.87.121
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 31.01.2024, 19:05:39

Ráno u nás veselo😏 Běhám kolem koček, chystám zeleninu k snídani, Viktík chtěl masko a on ho sní jen, když mu ho po pidikouskách hážu na zem a ještě to musí být jen, kam dosáhne😛 Takže jsem se zdržela, než jsem mu takto vykrnila kolik sežral, jdu se sprchovat o 10minut pozděj a telefon, číslo. Hergot, co kdo zase otravuje, poštu nečekám…Paní Radko, my sme tady(brigádnice) ,,Jak tady, kde?" Tady v zahradě, vzadu a vy ste kde? ,,Já jsem doma a nějak nechápu, co tam děláte, já jsem vás pokud vím nevolala" Obleču se jdu tam, první jsem jim vynadala, že nemají co lozit po zahradě, když jim neotevřu, pak jsem jim dala vyčistit dvě místa s tím, že jim zaplatím jen hodinu, než to vyčistí. Brigádníka jsem seřvala, že jsme se domlouvali jen na to, že pokud dokážu zvednout ráno ruce a nebude pršet(bylo hlášeno) tak půjdem na další plot, jinak půjde kopat ty nálety. On musí brzo odejít, tak přišel brzo. ,,No, tak to ovšem ploty dělat nebudem, já jdu obejít potok, pak snídat, ty vykop co máš a stejně jak holky, dostaneš zaplacenou hodinu". Já si chodím nahatá po baráku, nikdo mě nevidí, protože odevšad kryté a daleko a budu se kruci ohlížet, že mi někdo trajdá po zahradě, aniž bych věděla😠Takže jsem se nakrknula hned ráno. A už stejně hodinu prší, takže ploty by se nedělaly🙄

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 01.02.2024, 10:25:24 xxx.xxx.87.121

Tak nevím holky, ale občas pomerančové slupky hodím jako osvěžovač vzduchu na topení, protože si ráno lisujem čersvou šťávu, tak tu citrusy voní denně.  Před tím jsem kapávala do aromalampy a neviděla jsem nikdy, že by se kočky kvůli tomu někam stěhovaly. Absolutně bez reakce. Možná, že jsou tak nějak na to zvyklé odmala, protože mi citrusy voní.