Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů
lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 09.02.2024, 17:29:42 xxx.xxx.83.185

Holky, když čtu, jak rehabilitujete na té dornovce….kurňa, momentálně bych taky potřebovala, dneska jsem zase málem vyplivla duši. Nejhorší je ten začátek, když se postavíte pod ten 4m plot(na výšku) a vidíte těch 20m před sebou. Vyplazíte se stříhat 5x nahoru dolů, trvá vám to půl hodiny a zjistíte, že máte ostříhané 4m. To máte chuť nechat tam brigádníka stát s utéct domů😛Paradoxně dneska, i když jsem ke konci zase nemohla došlápnout na nohy, bylo nejlepších posledních 5m cca, protože tam ten plot byl jen z jemných proutků opučený, žádné vystříhávání pákovkama a vyřezávání pilkou🙄 To šlo celkem už rychle👍

A ještě celou dobu nadávám, kdo kuva vymyslel takové ploty🙄😛 na mou obranu - tohle já ne, zahradníci. Jen…my je nechali vyrůst takhle vysoko, protože na tu velikost zahrady to bylo prostě adekvátní. Když nebyli sousedi, jen pole, nebyl problém, teď už začíná být, postupně je budem muset snižovat, vždycky vybrat jeden a metr říznout. Tihle sousedi nefrflou zatím, ale vysadili si stromy a taky jim to bude hodně stínit. Ale druhý soused, ač tam má pole frfle, takže ten asi po víkendu zkusím s brigádníkem snížit. Bude to pakárna, ale nedá se nic dělat. Tedy…snad nám to půjde🙄

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 09.02.2024, 17:15:40 xxx.xxx.83.185

Prd Jani zadara😉 Ronja ráda rekonstruuje, jak píše😜 Ronjo, proč stud? Vím, že kdysi na Fauně některé holky tu dovču u Jany taky řešily, ale nevím už, na čem to ztroskotalo. Jani, na čem vlastně? 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 09.02.2024, 17:10:17 xxx.xxx.83.185

Já bych z toho Jani přestavěla dům na bydlení…na chatu je toho škoda. A já si jen klepu na čelo, kdo potřebuje chatu. Ale jo, ti co se nudí na bytech. Ale já znám i lidi, co byli na baráku a pořídili si chalupu. To je masochismus😛

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 09.02.2024, 16:56:16 xxx.xxx.83.185

O kravkách to není vždycky, ale tohle byla reakce na psaní Niki, která napsala, že doktorka i sestra byly  nepříjemné. Myslím, že člověk, který tam jde s podezřením na nedobrou diagnozu a se strachem z toho zákroku, to poslední co potřebuje, aby mu to dělala nějaká nechutná kráva. A je mi úplně jedno, co má paní Mudr. za problémy, jestli se jí její práce nelíbí, ať jde do Kaufu za pokladnu👎

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 09.02.2024, 10:19:38 xxx.xxx.83.185

Add kolonoskopie: no jo dámy, jenže…hodně lidí má velmi nepříjemné zážitky a kdo vám zaručí, že nenarazíte na takovéhle kravky? Já jestli budu někdy v životě tohle muset podstoupit, tak jedině v celkové anestezii. My máme asi na tohle smůlu, mamka byla na ablaci srdce kvůli fibrilacím: přes dolní žílu se dostali s tím, že blbě, nakonec jí to probíjelo do podložky a měla popáleninu. Přes horní žílu se dostávali snad hodinu, prý tam měla nějakou deformaci žíly, řvala bolestí, po zákroku, který by měl být normálně bezbolestný, byla naprosto zničená, říkala, že porod dvou dětí byl naproti tomu naprostá brnkačka a to jsem já byla koncem pánevním. Když jsem ji viděla, jak vypadá - hrudník celý modrý, bok celý modrý - hodinu po zákroku, nemohla ani mluvit, měla jsem co dělat, abych neomdlela a vyběhnula jsem zvracet. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 08.02.2024, 18:41:41 xxx.xxx.83.185

Tak pupíky doufám kontrolujete, jestli není nějaký problém. Akční po kastraci by moc být ani neměly, omezila bych jim výběh, případně je rozdělila, aby se zklidnily. První moje kastrovaná kočka byla v pohodě. Druhá byla mimo dva dny, až jsem byla vystrašená. A nevím, co tam s ní dělali, protože z přátelské kočky zdravící návštěvy se stal naprostý ustrašený introvert, který se cizích lidí bojí jak čert kříže👎

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 08.02.2024, 17:09:13 xxx.xxx.83.185
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 08.02.2024, 13:53:08

Prochcané noci? 😕 U nás nakapkalo doteď 1.2mm🙄

Jezírko mám já. Komáry nemám, jsou tam ryby, žáby a jiní hmyzožravci, denně nad ním loví netopýrci hned, jak se trochu smrákne. Ti jsou asi ze stájí nad náma. 

Jani ,,jenom"?😉 Vždyť to máš chalupu s dvorem i super pozemky kolem!👍 Jediné na co jsem koukala, kde je příjezd? Ten pozemek, kde je to parkovišťátko s autama ale není tvůj? 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 08.02.2024, 16:57:39 xxx.xxx.83.185
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 08.02.2024, 13:09:41

Nemám dva hektary, jeden a něco. A odečtěte barák, zahradní domek velikosti normálního domku😉 a kurt. Naproti mám ještě jeden menší pozemek, ale to by ste musela mít kamziky, protože je zavezený haldama zeminy, odbágrované z kurtu a už zarostlý stromy.

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 08.02.2024, 12:49:28 xxx.xxx.83.185
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 08.02.2024, 12:35:29

Jani mě se tvoje chalupa líbila👍 Kdybych neměla, už tě lámu na prodej😉

Sago, není to americký sen😉 byl to můj dětský sen, v krásné zahradě jedné Němky jsem vyrůstala a říkala jsem si, že jestli budu mít někdy tu možnost, vybuduju si taky zahradu, ne jen humno, jako jsme měli my. Koníky by vám vlezli místo zeleninové části, pro dva je to velké dost😉 kdyby jste nechtěla být soběstačná v zelovoci🙂

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 08.02.2024, 10:47:27 xxx.xxx.83.185

Ha, ha, ha, hezky to máte vymyšleno holky😉 Bobi, díky za připomenutí, co mě za chvíli zase čeká, teďka to tak nevypadá😛Si zlatá, asi tě pozvu, aby jsi se po zimě rozcvičila😜 Brigádníka mám na ty ploty, ale ten jen drží a posunuje žebřík místo Toma, takže to je vlastně jeho brigádník, pro mě se nic nemění. Dobré je, že těch pár let, co na ty ploty chodí, už jsme sehraní, jen mě tam nahoře sleduje a nemusím ani říkat, už ví, které nářadí má zrovna podat, jak daleko posunout žebřík, abych dosáhnula…ač IQ houpacího koně😉 Na práci je dobrý, když zrovna nemá své dny, kdy přestává chodit a nebo víc sedí a hulí, než pracuje. A také vlastně dělá práci spíš za Toma - odváží nastříhané, nasekané atd. 

Reni, sedřené ručičky mám taky, ani je nechtějte vidět🙄

Tak dost bylo zahrady, vraťme se k baráku😛 včera u nás opět veselo🙄 Jelikož trenažér nemám, nezbývá nic jiného, než vlézt do sklepa do posilky a brát to pěkně jedno za druhým, procvičit ruce, nohy, záda, břicho atd, protože při pohledu na ta hnusná stehna, se mi ježí chlupy. Jsem si tak říkala: no to jsem milá zlatá zvědavá, jak tohle chceš napravit na koukání, než se začnou nosit šortky😲 Upřímně…myslím, že nelze, ale tak alespoň se pokusím tu hrůzu zmírnit🙄Cvičím, už končím a přijde Tom: ha, co tu blbneš? Moc se nezpoť, neumyješ se, neteče nám voda👎 Cože!??😲 Zalezl do kotelny, já za chvíli za ním. Jsme laborovali s tím, co nefunguje, bylo skoro 8 večer. ,,Zajeď pro strejdu, ať proměří elektriku, v čem to teda je" Si normální, teď večer? Mě pošle někam…Volala jsem, nebral, protože stejně jako já hluchý, používá na telku sluchátka. Tak jsme se chvíli dohadovali, kde vezmem vodu na hygienu, načež jsem při té představě nevydržela a jela pro strejdu. 5 minut jsem ho ukecávala, už byl v pyžamu, říkám mu, ať neřeší, hodí bundu, veme brašnu a jedem. Nakonec nevydržel a jel, chtěl vyzkoušet moje auto😉 Jenže jsme na nic nepřišli, elektrika OK, nautila jela, ale netlakovalo to. Možná nějak blbne, už před dvěma měsíci byl strašně slabý tlak. No taky už má skoro 20let, není se čemu divit. Strejdu jsem s nepořízenou odvezla, že budem muset sehnat vodaře. Přijedu domů, v garáži vemu kbelík a jdu žebrat k sousedům o vodu. Přitáhnu ji domů a Tom: kde jako chodíš? No kde, byla jsem pro vodu, když už lítám po venku. Hmm, tak to zbytečně, voda teče. Cóó?😲 Jak to, že najednou teče? Nevím, asi si potřebovala nautila oddechnout😏 Toho vodaře potřebujem stejně, protože je tu k rekonstrukci asi 100věcí, krom umyvadla u WC na čidlo, které je stále v řešení a čeká se na výměnu pojistky, vadná baterie na vaně, kterou tedy stejně nikdo nepoužívá, atd, atd….

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 07.02.2024, 16:37:40 xxx.xxx.83.185

Neee, musíte se starat výhradně o muže, žádné herky🙄 jinak fakt zdrhne za tou princeznou, opravdovou, nedělám si iluze😏 I když si kolikrát říkám, škodolibě, ať si zkusí jakové je to muset se starat o princeznu a přijít o komplet full servis😉

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 07.02.2024, 14:02:26 xxx.xxx.83.185

Ano, jsem taky za rovnoprávnost, ale jsem doma, takže hospodyně jsem prostě já. Žiju si jak princezna, mám na co si vzpomenu(krom toho trenažeru, protože muž na to odmítá vlézt, bolely by ho ručičky😉 takže ten jsem zatím neukecala😏) A přes to, že třeba teď v zimě nemám do čeho píchnout a muž jen sedí u compu a řeší a řeší, přes to občas frflám, že je všechna starost o domácnost na mě😉 Můj muž nevím teda, jestli chtěl princeznu, protože si našel ,,holku"?!?😛 co se jí všichni kluci báli, nejraděj hrála s klukama fotbal a závodila ve sprintech, na strom vylezla nejrychlej a mluví jak dlaždič doteď. Já naprosto nesnáším ufňukané afektované hysterky, co se hroutí z každé kraviny - proto jsem nikdy neměla kamarádky, protože v tomto empatická být neumím. Když jsem někdy ve dvaceti uvažovala, že někdy asi budu mít to dítě (naštěstí se to nestalo😉) tak jsem měla hrůzu z toho, že to bude ukňouraná holčička. Když máti řekne, že neteř brečela, že dostala ve škole za 5 a je jí to líto…já jsem schovala žákajdu a zapřela bych všechno😉 Tak jen převrátím oči nad větou: ,,když ona je taková lítostivá". To jsem spíš teď, když už mě potkaly různé ,,rány osudu", ale jako dítě jsem byla tvrďák, nepamatuju si, že bych někdy brečela, pokud nám třeba neumřel pes. Ale nad odraným kolenem rozhodně nikdy, protože ,,kluci nepláčou"😉No a k věci: Tom si myslím, že má svých starostí dost, i s ukňouranýma holčičkama, co ve škole pořád něco řeší (učitelky😉) takže je rád, že to nemá ještě doma. To achich-ouvej😛

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 07.02.2024, 11:35:46 xxx.xxx.83.185

Buggyro - maskování přívěsu…asi tak nějak. Ta cena🙄 Však víte, že si pro korunu nechám koleno vrtat, takže se mi zdá hrozné, z fleku utratit tolik peněz a za chvíli fa za opravu auta…by mě šlehlo. I když pak z fleku vyhodím tisíce za nějakou ptákovinu, kterou nutně v tu chvíli musím mít😉 Tu cestu…si ani nedovedu představit, když já bojuju s autem, co dělá všechno takřka samo😛 Když tak nad tím uvažuju…vy jste sen každého muže👍 Všechno zvládnete, zařídíte si, vyrobíte si…😀 Jak píšou, že chlap se potřebuje vedle ženy cítit jako chlap…si nemyslím. Možná jich pár bude, ale tohle je pro něj jistě pohodlnější a rád to bude sledovat z kanape😜 Večer si nachystám heřmánkový odvar, že si umyju vlasy, muž přistane po 20h na gauči a že: pocem, něco ti pošeptám jo?Já zvědavka letím ozlomkrky: cóó? ,,Nemáme na ráno buchtu!"😛 Doprčic, jsem zapomněla! Takže jsem letěla péct perníkový závin s povidly, protože je to rychlé😏

Jo a po včerejším plotostříhání jsem se potokem jen odploužila a tahám se jak smrad, sotva lezu. Bolí mě lýtka, kotníky, ruce 🙄

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 06.02.2024, 16:35:25 xxx.xxx.83.185

A taky by tě neubylo, kdyby jsi písla něco víc😏😛 

Niki, rycí vidle jsou bezva, bohužel v naší zemi jsem jeden zub vyhnula, sice jsem ho vyšlápla zpět, ale ono jak se to jednou ohne, už to má tendence ohýbat se pořád, takže momentálně je moc nepoužívám, poněvadž z toho šílím🙄 Jdou s nima třeba vyrývat brambory či kořenová zelenina, ale takhle si zrýt záhon…to ani omylem, i rýčem je člověk nadřený jak hovado. Dneska mi ty nedoorané šlice doryl brigádník👍

Frajerka, áno, že udělám ten menší plot z obou stran. Poslední metry…jsem myslela, že mě na ten žebřík bude muset vytáhnout jeřáb😛 Mít ten plot o dva metry víc, tak to nedám. Měla jsem problém doploužit se domů. Všechno mě bolelo, strašně šlapky z toho žebříku, ze šprušlí. Boty vyloženě s tvrdou podrážkou by na tom klouzaly, tenisky au, au.

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 06.02.2024, 16:23:04 xxx.xxx.83.185

K tomu škrábání. Viktorek se naučil škrábat na okno, když je venku a chce domů. Ale škrábe tak nesměle, neumí cinkat drápkama. První Gucci to uměla super, tato to neumí, umí to jen ten Vikťěnek. Gucci sedí za oknem a čumí na sedačku, hypnotizuje nás přes to okno, aby jsme si všimnuli, že tam je a chce domů. Vypadá u toho strašně srandovně😄 Asi by nezaškrábala, páč neuzvedne pupek😛Ale mohla by zařvat, to umí taky hezky, když chce😏To dělá jen za oknem v ložnici, abych ji pustila do postele. Jenže to má většinou smůlu, panička hluchá ji neslyší, to bych musela být minimálně vzhůru, mě nevzbudí. To by ji spíš slyšel muž na opačném konci baráku😜

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 06.02.2024, 10:38:00 xxx.xxx.83.185

Tak teď koukám, že jsem Nikču nečetla, ale hurá, vrátilo mě to na její příspěvek👍

Po včerejšku jsem ,,mírně" zdechlá, no brigádník přilezl o hodinu dřív, protože zřejmě nepozná hodiny, takže jsem mu dala dorýt to nedoorané a jdem na ty ploty…pokračování. Tento druhý, bych ráda zvládnula dneska z obou stran, není tak hustý a velký. Akorát já tedy nejsem moc ready. Trochu deště hlásí i u nás, na středu, víc na čtvrtek. Uvidíme.  Jdu na to🙂

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 06.02.2024, 10:31:17 xxx.xxx.83.185

Žádná z našich koček ani koťat nekousala kabely apod, tyto věci je nezajímaly. Po noťasu mi šmatlali, protože ležím na gauči a čumím do toho. Jednou mi tam Viktorek něco přepnul tak důkladně, že jsem musela volat servisákovi (přítel na telefonu😉) ať mi probůh řekne, co s tím. Naštěstí věděl, nenapadlo mi se zeptat, jestli má taky kočky😜