Aktuálně: 3 974 inzerátů203 785 diskuzních příspěvků18 179 uživatelů

Příspěvky uživatele

lesnizinka

lesnizinka
lesnizinka 31.05.2023, 11:02:15 xxx.xxx.7.72

Snad hoši vykoumají to skočení na poslední příspěvek, nebudem snad posouvat tisíc příspěvků...oni s náma nějak nepočítali😄😎

lesnizinka
lesnizinka 31.05.2023, 10:43:56 xxx.xxx.7.72

Probuzení od ohradníku Niki...tak to muselo být vzrušující😛 Že: jedu na skůtru a po chvíli zjistím...já myslela: že na něm nemůžu sedět😛😉 Poničku jsi nám měla vyfotit, my by sme jí to neřekly😉😛 Mě po páté hodině vzbudila Gucci skokem na postel a chtěla škrabkat. Otevřela jsem oko, krom těch klíšťat, co jsem cítila pod rukou jsem jich asi 5 viděla, jak po ní šmatlají...Bože Gucci běž někam, nebo mi to tu natrousíš👎 Pak mě vzbudilo klepání postele jak se v rohu škrábala a když už jsem se probudila skoro v půl osmé, tak byla fuč. Našla jsem ji sedět na mole. Viktorkovi se zdála zima, přišel večer spát do pracovny. Taky, že jo, do rána byly 4st.

lesnizinka
lesnizinka 31.05.2023, 10:37:23 xxx.xxx.7.72

Holky s vodou vás chápu, já už v tom stresu ,,bez vody" žiju několik let po sobě a je to strašné. Zasadíte políčko, nevíte, jestli vůbec něco bude, pokud nějakým zázrakem nezaprší, dřete se tam jak ma.or a zbyzečně?👎 Zahrada ani nemluvím, věvi jako vřesoviště, či rododendrony nesmí vyschnout atd...Jezero se začne bez přítoku přehřívat a zažabincuje se, takže se modlíte, aby přežily rybky. Vodovod tu nemáme, ze studny si na zalévání nikdo vodu vzít netroufne, aby nepřišel o vodu totálně, A nakonec je to stejně i zakázané, když tu začne sucho. Napršelo, ale už to moc poznat není, protože u nás je sucho dlouhodobé, zem není nasycená☹️ Takže předpovědí typu: neprší a ani nebude...se totálně děsím. Zatímco jiní jsou nadšení, že si užijou prázdnin bez deště, já vyhlížím s nadějí každý mrak a na předpovědi se bojím koukat.

lesnizinka
lesnizinka 30.05.2023, 23:40:11 xxx.xxx.7.72
Canka: Co jeee???Mě se nevložil celý příspěvek,ale jen 2 věty

To máš asi za to, že jsi frflala😛😄😄 Nevím, teď jsem nepsala, nestíhám, Tom potřebuje ušít nějaké dekorace na podium, tak řešíme materiál, množství a kde objednat...

lesnizinka
lesnizinka 30.05.2023, 07:35:36 xxx.xxx.7.72

Gučinka přišla nad ránem do ložnice, Vikťu sem zatím neviděla, snad spí v garáži.

lesnizinka
lesnizinka 30.05.2023, 07:29:29 xxx.xxx.7.72
Fikovnice:
Bobca:

Zase já..chybí mi "upozornění" na mejlu,že tu něco je-proto ta "mezera"ve sledování,že je tu něco novéhosmiley...ale to se taky poddáyes

lesnizinka
lesnizinka 29.05.2023, 23:19:18 xxx.xxx.4.8
Koutak:
  • \'Obrázek\'');\' onmouseout=\'UnTip();\' height=\'60\'>

Nevím co je to za kytky, fakt ne😊Blbě na to vidím, snažila jsem se to zvětšit a stejně nevím. Je to zvětšené drobné(třeba mateřídouška) nebo něco většího jako mydlice? Nějak mi to nic nepřipomíná😲

lesnizinka
lesnizinka 29.05.2023, 16:31:11 xxx.xxx.4.8

Nikča měla ještě výlet a kino, 100% nestíhala zase😉 Kouťák píše jako anonymní, když se nepřihlásí asi, si myslím😉

lesnizinka
lesnizinka 29.05.2023, 16:20:10 xxx.xxx.4.8
Bobca:

Zase já..chybí mi "upozornění" na mejlu,že tu něco je-proto ta "mezera"ve sledování,že je tu něco novéhosmiley...ale to se taky poddáyes


Mě chybí, že to neleze na poslední příspěvek☹️že to musím posunovat. Čéče, taky jsem nějak blbě dneska spala. Večer se mi chtělo teda příšerně chrnět, asi jsem i trochu zdřímla u telky, ale Tom na mě hučel: nespíííí, už jdeme, nespi (ještě na něco dokoukával, já s notebookem na břichu) Přišla jsem nahoru, tam zima jak v márnici, tak jsem se zakutala, že se trochu zahřeju...a vzbudila se v půl třetí, lampička svítila. Zašla jsem na WC, zalehla. Někdy nad ránem Gůči řev: brnkni si do dveří, se ti otevřou...tak jsem viděla, že prošla. Zase ticho, nic, asi lehla na křeslo. Za chvíli hups na postel a mňauuuu. Jo, jo aby jsi se neposr..., hodná holka jsi, ale spinkáme. Seskočila. Říkám jí: nelekej se, přivřu dveře😉 Mrskla jsem do nich polštářkem, aby se přivřeli a nebyla taková zima. Někdy v 7 jsem se probudila, na posteli nebyla, ani za skříní, ani na křesle, ani za křeslem, ani pod postelí😲 Pravděpodobně jí byla zima, tak odešla do garáže.

Ráno jsme jeli s mamkou druhé kolo na úřad. Prý: je to vyřízené po mailu, jen to podepíše. Říkal brácha. Ehmm...všechno jsme vyplňovaly znova, naštěstí paní ochotná nám všechno diktovala. Teda mě. Mamka si nevzala ani brýle. Já taky ne, já jsem neměla vyřizovat nic😇 Obě hluché. Byly jsme tam jak blbá a blbější😛 Snad už to bude OK, bráchovi mamka vynadala pak po telefonu😛

lesnizinka
lesnizinka 28.05.2023, 23:16:19 xxx.xxx.11.202
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 28.05.2023, 21:46:40

😛Mourkovi se voda moc nelíbí, takže ryby asi krade někdo jiný, taky máte ,,svého"sousedovic kocoura? 😉Já se vylekala předevčírem. Pleju zeleninu, dřepím tam a něco se mi mihnulo v zorném poli. Zvednu hlavu a koukám, Macek se zastavil u domku, koukal do dveří a běžel dál, směrem ke kurtu či dolů zahradou, přes výsadbu jsem neviděla. Myslela jsem, že tam jako vždy bude někde kolem. Asi za 5minut, jak jsem dodělala řádek jsem se zvednula a šla jsem mu vykydnout do misky zbytek konzervy, bylo toho hodně. Volám kolem domku, nahlížím zleva zprava Macek nikde. Však on za chvilku přijde, myslela jsem, že mě v té zelenině viděl. Jenže večer byla miska ještě plná. Ráno byla plná i miska u pracovny, Celý den pořád plná miska u domku, nesežrala to dokonce ani kuna, ani liška. Ráno pořád stejně. Až dneska ráno, to bylo pryč. Jsem si říkala, že už to bylo v takové ,,kondici" že by to snad sežrala jedině ta liška. Takže jsem začala uvažovat, proč se tehdy Macek choval nějak divně a že mu muselo něco být, třeba byl zraněný a už není😲 Dneska si v poledne nesu brambory na salát, už jsem byla skoro u baráku a po chodníku mi jde naproti Macek🙂 Sice by se všechn vyřešilo....ale byla jsem ráda, že ho vidím👍Tak jsem na něj zavolala, že má nachstané granule v domku a šla jsem mu je ještě nasypat.

lesnizinka
lesnizinka 28.05.2023, 20:53:25 xxx.xxx.11.202
Koutak:

Zdravím moje KOČKY.

Díky za upozornění a už jsem také zde.Nemohu vás přece nechat bez dozoru.


Supééér👍❤️ našel jste nás!🙂 Fakt bych byla nerada, kdyby jsme někoho ztratili😕Neuvěříte! Je to asi půl hodiny, co mi muž vyprávěl, jak šel zahradou a z keřů vykráčel Viktorek s myšicí. Jsme si tipovali, jestli ji někde našel, šlohnul Gucci, nebo ji fakt sám chytil...čemuž se mi ani nechce věřit😉 A vyprávěla jsem mu o vás a vašem Mourkovi, jak ste ho nutil chytat hryzce a on vám tvrdil, že už ho přece dávno chytil😉😄

lesnizinka
lesnizinka 28.05.2023, 20:44:47 xxx.xxx.11.202
Anonymní:

Chjooo už je neděle a za chvíli pondělííí laugh


Vy teda dovedete člověku zlepšit náladu😛 Já jsem s tím v poho, je mi skoro jedno, co je za den, jen víkend tedy taky jedu v jiném tempu, jiný rozvrh, ale teď jsem třeba 2h ještě pracovala s motykou😉Začalo Roland Garos(tenis)...ani v týdnu se toho zase moc neudělá😇

lesnizinka
lesnizinka 28.05.2023, 13:29:47 xxx.xxx.11.202
hmn:

sz jsem koutákovi napsala

prý odeslána, tak uvidíme


Já na to myslela včera v zahradě, naskočil mi jako první, že často nechodí, tak to nezjistí...no pochopitelně jsem na to zapomněla. Už tři dny jsme necvičila, protože doprčic večer nestíhám☹️ Vám díky👍 Doufejme, že to najde...

lesnizinka
lesnizinka 28.05.2023, 12:32:22 xxx.xxx.11.202

Takžeeee🙂 Dneska hezky sluníčky, bylo by horko, kdyby nepofukoval studený severák. Pro mě je to OK počasí🙂 Nepeču se. Muž už onehdá sondoval prý: jaková teplota by ti teda vyhovovala? 20-22st, je tak akorát👍 Jemu tak 25-30...což je trochu problém😉

Kočky se večer najedly, ale že jdou ven. Nechala jsem jim v ložnici raděj otevřené dveře. Ne, že bych si myslela, že by mě mohlo Gucci mňoukání za oknem vzbudit, ale v půl třetí jsem se vzbudila sama a kdyby tam zrovinka skučela, musela bych se vykutat z postele a jít jí otevřít. Takže se raděj zabalím a nechám otevřeno trochu. V noci ovšem byly 4st👎 Včera jsem vyhodila ven i exoty tak jen doufám, že je to rovnou nesejmulo☹️ Kytky myslím😉 Gucci mě probudila řvaním a hupem na postel cca za půl hodiny, co jsem zase usnula, Vikťa...lehounké přistání do nohou, rozlepím oko, venku se rozednívá a Viktěna na posteli. Gucci ležela na rohu taky nohou. Asi sem zabrala a v tu ránu mě vzbudil nějaký ruch, Gucci skočila na duchnu, Viktor dolů z postele. Dostali vynadáno oba (Viktor do ní určitě vysíral) ten uražený utekl zase ven a přišel až ráno do obyvču, Gucci jsem skopnula😇někdy až nad ránem nechtěně z postele, tak se odstěhovala na křeslo. V ložnici byla zima jak sviň.

lesnizinka
lesnizinka 28.05.2023, 12:18:39 xxx.xxx.11.202
Bobca:

Jani..přišla včera v 10.52 hromadná od \'stoforda\',kam jít...Tak jsem tady....


Tak tak, mě taky. Jinak zdravím všechny osiřelé Fauňáky, tedy ty, co chtějí😉

Jinak moc děkuju tomuto webu, že je. Dotaz od neumětela: jde to nastavit, aby to skákalo na poslední nový přríspěvek, jako na Fauně? Ptám se, ale ještě jsem to tu ani nestudovala vím, trochu snahy by to chtělo, no nemám moc času. Díky

lesnizinka
lesnizinka 28.05.2023, 11:49:27 xxx.xxx.11.202
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 28.05.2023, 09:13:42

Čauec Bobeš👍🙂🙂🙂 No já s novou grafikou taky bojuju, jsem býk, konzerva, těžko se mi s novýma věcma sžívá. Ale zvyknu si, co se dá dělat😉 Nikča včera psala SMSku, musím jí poslat odkaz ať sem taky dovalí, postupně holkám, co nás ještě neobjevily, ale myslím, že ty se tu ukázaly dřív než my😉 Jdu to poslat Niki, pak už začnem snad normálně i plkat😛😉

lesnizinka
lesnizinka 28.05.2023, 08:01:38 xxx.xxx.11.202

Valím voko, já ještě neměla čas ani sem kouknout, až Doron mi poslala sz, že je tu po nás sháňka. Holky, Jani, díky moc, dnes snad budu mít víc času, pošlu kontakt zbytku, jestli už ho nemají....když i já se zvládla už zaregistrovat😉 Teď musím běžet🙂