Aktuálně: 4 060 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů
lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 28.05.2023, 12:32:22 xxx.xxx.11.202

Takžeeee🙂 Dneska hezky sluníčky, bylo by horko, kdyby nepofukoval studený severák. Pro mě je to OK počasí🙂 Nepeču se. Muž už onehdá sondoval prý: jaková teplota by ti teda vyhovovala? 20-22st, je tak akorát👍 Jemu tak 25-30...což je trochu problém😉

Kočky se večer najedly, ale že jdou ven. Nechala jsem jim v ložnici raděj otevřené dveře. Ne, že bych si myslela, že by mě mohlo Gucci mňoukání za oknem vzbudit, ale v půl třetí jsem se vzbudila sama a kdyby tam zrovinka skučela, musela bych se vykutat z postele a jít jí otevřít. Takže se raděj zabalím a nechám otevřeno trochu. V noci ovšem byly 4st👎 Včera jsem vyhodila ven i exoty tak jen doufám, že je to rovnou nesejmulo☹️ Kytky myslím😉 Gucci mě probudila řvaním a hupem na postel cca za půl hodiny, co jsem zase usnula, Vikťa...lehounké přistání do nohou, rozlepím oko, venku se rozednívá a Viktěna na posteli. Gucci ležela na rohu taky nohou. Asi sem zabrala a v tu ránu mě vzbudil nějaký ruch, Gucci skočila na duchnu, Viktor dolů z postele. Dostali vynadáno oba (Viktor do ní určitě vysíral) ten uražený utekl zase ven a přišel až ráno do obyvču, Gucci jsem skopnula😇někdy až nad ránem nechtěně z postele, tak se odstěhovala na křeslo. V ložnici byla zima jak sviň.

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 28.05.2023, 12:18:39 xxx.xxx.11.202
Bobca:

Jani..přišla včera v 10.52 hromadná od \'stoforda\',kam jít...Tak jsem tady....


Tak tak, mě taky. Jinak zdravím všechny osiřelé Fauňáky, tedy ty, co chtějí😉

Jinak moc děkuju tomuto webu, že je. Dotaz od neumětela: jde to nastavit, aby to skákalo na poslední nový přríspěvek, jako na Fauně? Ptám se, ale ještě jsem to tu ani nestudovala vím, trochu snahy by to chtělo, no nemám moc času. Díky

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 28.05.2023, 11:49:27 xxx.xxx.11.202
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 28.05.2023, 09:13:42

Čauec Bobeš👍🙂🙂🙂 No já s novou grafikou taky bojuju, jsem býk, konzerva, těžko se mi s novýma věcma sžívá. Ale zvyknu si, co se dá dělat😉 Nikča včera psala SMSku, musím jí poslat odkaz ať sem taky dovalí, postupně holkám, co nás ještě neobjevily, ale myslím, že ty se tu ukázaly dřív než my😉 Jdu to poslat Niki, pak už začnem snad normálně i plkat😛😉

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 28.05.2023, 08:01:38 xxx.xxx.11.202

Valím voko, já ještě neměla čas ani sem kouknout, až Doron mi poslala sz, že je tu po nás sháňka. Holky, Jani, díky moc, dnes snad budu mít víc času, pošlu kontakt zbytku, jestli už ho nemají....když i já se zvládla už zaregistrovat😉 Teď musím běžet🙂