Aktuálně: 4 060 inzerátů199 813 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů
lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 03.06.2023, 10:54:08 xxx.xxx.7.72

Bobiš, protože němáš ten výdej, Nikča to vyběhá, vypracuje...pak je hladová jak vlk😉 Já si pořád říkám, že bych měla ubrat porce no ale moc mi to nejdeangelUž mi s věkem narostlo to naše po babči břicho a nejspíš se ho už nikdy nezbavím, i když jinak to ujde, pneu v pase už mám👍Není to pěkné, ba je to hnus, ale nějak s tím nejde hnout.

Mamograf...dochází mi zle jen při té představě. Přišlo mi upozornění, že ve svém věku bych měla jít. Na něco umřít musím a momentálně jsou horší ta moje záda, jestli někde vidím problém, tak tam. Dneska zase u nás krásně, jen o hodně chladněj, jen 17st. Včera jsem si lehla k telce po obědě a za 10minut přifrčeli tcháni, že jdem obracet senoindecision Byla jsem ,,nadšením" bez sebecool Ale mělo to i pozitiva...taťka mezitím pospravoval polámané nářadí☹️ Do půl deváté jsem se plazila v kytkách a sice jsem se připravila na to, jít cvičit do sklepa, ale jsem odpadnulacool

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 02.06.2023, 10:28:18 xxx.xxx.7.72

Já jsem Niki zapomněla, že je pátek a ty náš volnóóó👍 Tedy jako, že máš😉Já si klobouk nezapomenu nikdy, narazím si ho i když jdu jen hodit na molo rybám. Akorát....si musím pořídit novou kšiltovku na ranní chození. Mám jen béžovou a ta mi k outfitu 😉nejde, musím koupit bílou někde. Nenapadlo mě to vůbec a to slunko už je ráno hnus👎Já si hýčkala dvě krásné jahody u skleníku, ráno dojdu, že už budou zralé a odlétnul kos. Bylo mi jasné, že je zle😕 Jasan, jedna prakticky celá sežraná, druhá naklovlá. Dneska tam musíme už hodit sítě. Jo třešně...bylo tam maličko, květy zmrznuli. Na jedné třešni zmizeli do jednoho dne, ochutnala jsem jednu naoranžovělou....na druhé jdou teprve do žluta, teda šly, už tam není skoro nic, špačci všechno sežrali prakticky zelené👎

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 01.06.2023, 17:42:12 xxx.xxx.7.72

Už jsem psala víckrát, na mekáči mám závislost a moje jediné štěstí a výhoda je, že tu nikde není😛 nejbližší 60km😛 Kuřecí tam tedy nekupuju nic, vlastně ani nemám přehled, co tam kuřecí je. Ostatní burgry různě střídám, zkouším novinky, když žádná není, bigmac to jistí😉 A hranolky? Lepší jsem v jiném fastfoodu nejedla. KFC 25km, je blíž, když je nejhůř, není jídlo, tak si poručím přivézt křidýlka s coleslawem, ale hranolky jsou nechutné, ty vůbec neberem. Myslím, že jsem akorát jednou byla u burger king, ale dojem to na mě nějak neudělalo, nechytnulo mě to.

Tady asi nikdo nekouká na Loskutáka? Já popravdě taky ani ne, ale mamka mi říkala, že tam pekl nějaká hovězí žebra, tak jsem si to zpětně pustila a dneska kuchtila. Bagety s trhaným masem, z grilovných hovězích žeber.  Zase něco jiného, než běžné burgry, co si doma děláváme. A dobré, pochutnali sme si🙂 Asi jsem to nepsala...včera jsem dělala klasický babičkovský oběd takový, jakové jsme jako děcka běžně jídali, i mamka tak vařila. Fazolovou polévku se širokýma domácíma nudlema a k tomu patenty(bramborové placky s povidly a mákem) Co nemáme jen čistě sladké snídaně, tak není problém ani sladký oběd😉Dneska ke snídani: zapečený toust s šunkou a hermelínem s pomerančovým džusem a k tomu talířek zeleniny(okurka, paprika a rajčátka - jen okurka už domácí, na zbytek ještě musíme počkat) Vdolek od tchýně a kafe, šejk z kefírového mléka s banánem a domácí jahůdkou, s medem a mletým lněným semínkem🙂 To jen ukázka toho, jak jsme změnili směrem ke zdravějšímu stravování ty snídaně😇 Předtím byla vždycky jen nějaká buchta s kafem😉Příprava napůl. Já nakrájím dopředu zeleninu, aby oteplala, umixuju šejk, zbytek chystá muž, než obejdu potok. Někdy dělám volská oka, nebo míchaná vajíčka. A když není buchta od tchyně, musím večer upéct😉Teď peču mnohem míň, vlastně už jen jednou týdně, protože nesežerem na posezení půl plechu😛 ale jen pár kousků...dva-tři🙂

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 01.06.2023, 17:19:03 xxx.xxx.7.72

Já toho brigádníka asi zabiju, to je fakt degen👎 Volá mi: můžem přijít na brigádu? ,,Holky nepotřebuju, jen tebe" Já přijdu teda. ,,Kdy?" Dneska v půl 11. ,,To stíháš?" (bylo po 10h) Jo, přijdu. Letím mu nachystat práci, omašličkovala jsem mu, co má vykučovat (aby nevykopal, co nemá, páč mu to hlava nebere) a myslíte, že přišel? Ani ho.no👎 Ne, že bych já neměla co dělat, ale fakt nerada čekám, jestli se teda zjeví, či ne😕

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 01.06.2023, 17:12:08 xxx.xxx.7.72

Tak už jsem to myslím někde psala, hlasuju pro tu štítnou, to je asi nejlepší varianta, pokud by si člověk tedy mohl vybrat🙄 Tak musíme doufat, že to bude😉Všechny ostatní varianty odmítej, ba ani nepomysli👎

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 01.06.2023, 10:50:46 xxx.xxx.7.72
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 01.06.2023, 09:26:07

Tom byl předevčírem u nového holiče, protože dvě poslední stříhání u Klier na obchoďáku dopadly celkem katastrofálně🙄Tak risknul nového. Nebyl to sice barber, ale stříhal ho kluk, kolem dokola mu to srovnal břitvou, i obočí, všechny chlupy mimo prostě vyholil. Frflá, že je doškrábaný a má kolem vlasů světlou linku, protože to bylo neopálené, ale jinak to má ostříhané hezky...jak už fakt dlouho neměl. Tak už bude chodit tam, akorát mu příště řekne, ať mu to kolem nevyholuje. To je tip pro tebe Bobi😄😄😉 Dělám si prdel, tak přece ráno vypadá většina, co má tuto délku vlasů. Namočíš, trochu srovnáš a si kočka👍 Letím ven, nahlásil se brigádník.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 31.05.2023, 21:01:18 xxx.xxx.7.72
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 31.05.2023, 17:58:49

Néé, nedělám si srandu, jsem jsem to pomotala, už jsem zapomněla, že pejsek byl Flok, normálně bych přísahala, že Fido😊 Ale jak jsi napsala, že Fido je nemoný, tak jsem si vzpomněla, že Fido je kocour. Jani a jak to teda vypadá, máš nějaké další výsledky, co to tedy má?

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 31.05.2023, 11:02:15 xxx.xxx.7.72

Snad hoši vykoumají to skočení na poslední příspěvek, nebudem snad posouvat tisíc příspěvků...oni s náma nějak nepočítali😄😎

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 31.05.2023, 10:43:56 xxx.xxx.7.72

Probuzení od ohradníku Niki...tak to muselo být vzrušující😛 Že: jedu na skůtru a po chvíli zjistím...já myslela: že na něm nemůžu sedět😛😉 Poničku jsi nám měla vyfotit, my by sme jí to neřekly😉😛 Mě po páté hodině vzbudila Gucci skokem na postel a chtěla škrabkat. Otevřela jsem oko, krom těch klíšťat, co jsem cítila pod rukou jsem jich asi 5 viděla, jak po ní šmatlají...Bože Gucci běž někam, nebo mi to tu natrousíš👎 Pak mě vzbudilo klepání postele jak se v rohu škrábala a když už jsem se probudila skoro v půl osmé, tak byla fuč. Našla jsem ji sedět na mole. Viktorkovi se zdála zima, přišel večer spát do pracovny. Taky, že jo, do rána byly 4st.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 31.05.2023, 10:37:23 xxx.xxx.7.72

Holky s vodou vás chápu, já už v tom stresu ,,bez vody" žiju několik let po sobě a je to strašné. Zasadíte políčko, nevíte, jestli vůbec něco bude, pokud nějakým zázrakem nezaprší, dřete se tam jak ma.or a zbyzečně?👎 Zahrada ani nemluvím, věvi jako vřesoviště, či rododendrony nesmí vyschnout atd...Jezero se začne bez přítoku přehřívat a zažabincuje se, takže se modlíte, aby přežily rybky. Vodovod tu nemáme, ze studny si na zalévání nikdo vodu vzít netroufne, aby nepřišel o vodu totálně, A nakonec je to stejně i zakázané, když tu začne sucho. Napršelo, ale už to moc poznat není, protože u nás je sucho dlouhodobé, zem není nasycená☹️ Takže předpovědí typu: neprší a ani nebude...se totálně děsím. Zatímco jiní jsou nadšení, že si užijou prázdnin bez deště, já vyhlížím s nadějí každý mrak a na předpovědi se bojím koukat.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 30.05.2023, 23:40:11 xxx.xxx.7.72
Canka: Co jeee???Mě se nevložil celý příspěvek,ale jen 2 věty

To máš asi za to, že jsi frflala😛😄😄 Nevím, teď jsem nepsala, nestíhám, Tom potřebuje ušít nějaké dekorace na podium, tak řešíme materiál, množství a kde objednat...

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 30.05.2023, 07:29:29 xxx.xxx.7.72
Fikovnice:
Bobca:

Zase já..chybí mi "upozornění" na mejlu,že tu něco je-proto ta "mezera"ve sledování,že je tu něco novéhosmiley...ale to se taky poddáyes

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 29.05.2023, 23:19:18 xxx.xxx.4.8
Koutak:
  • \'Obrázek\'');\' onmouseout=\'UnTip();\' height=\'60\'>

Nevím co je to za kytky, fakt ne😊Blbě na to vidím, snažila jsem se to zvětšit a stejně nevím. Je to zvětšené drobné(třeba mateřídouška) nebo něco většího jako mydlice? Nějak mi to nic nepřipomíná😲

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 29.05.2023, 16:20:10 xxx.xxx.4.8
Bobca:

Zase já..chybí mi "upozornění" na mejlu,že tu něco je-proto ta "mezera"ve sledování,že je tu něco novéhosmiley...ale to se taky poddáyes


Mě chybí, že to neleze na poslední příspěvek☹️že to musím posunovat. Čéče, taky jsem nějak blbě dneska spala. Večer se mi chtělo teda příšerně chrnět, asi jsem i trochu zdřímla u telky, ale Tom na mě hučel: nespíííí, už jdeme, nespi (ještě na něco dokoukával, já s notebookem na břichu) Přišla jsem nahoru, tam zima jak v márnici, tak jsem se zakutala, že se trochu zahřeju...a vzbudila se v půl třetí, lampička svítila. Zašla jsem na WC, zalehla. Někdy nad ránem Gůči řev: brnkni si do dveří, se ti otevřou...tak jsem viděla, že prošla. Zase ticho, nic, asi lehla na křeslo. Za chvíli hups na postel a mňauuuu. Jo, jo aby jsi se neposr..., hodná holka jsi, ale spinkáme. Seskočila. Říkám jí: nelekej se, přivřu dveře😉 Mrskla jsem do nich polštářkem, aby se přivřeli a nebyla taková zima. Někdy v 7 jsem se probudila, na posteli nebyla, ani za skříní, ani na křesle, ani za křeslem, ani pod postelí😲 Pravděpodobně jí byla zima, tak odešla do garáže.

Ráno jsme jeli s mamkou druhé kolo na úřad. Prý: je to vyřízené po mailu, jen to podepíše. Říkal brácha. Ehmm...všechno jsme vyplňovaly znova, naštěstí paní ochotná nám všechno diktovala. Teda mě. Mamka si nevzala ani brýle. Já taky ne, já jsem neměla vyřizovat nic😇 Obě hluché. Byly jsme tam jak blbá a blbější😛 Snad už to bude OK, bráchovi mamka vynadala pak po telefonu😛