Aktuálně: 4 059 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů
lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 15.06.2023, 07:52:41 xxx.xxx.53.129

Niki, to se dobře poslouchá, viď?😜 Nech si poslat synovu fotku😄 Jestli má rád přírodu po tátovi, tak je to ke zvířátkům dobrá partie, co Kouťáku?!?

 K tomu mám taky zážitek. Předevčírem jdu obchůzku ráno a doběhne mě pes a štěkne mi za zadkem, pochopitelně jsem ho neslyšela se přiblížit, ani to kolo, co na něm jel nějaký kluk, cca 30-40let. A že: dobré ránko, nechcel som vás vylakať. Chcel som vás pozdraviť: dobré ránko slečna, ale vy tuším už neni ste slečna? ,,Ne, to nejsem🙄 A jestli to měl být kompliment, tak ten se tedy zrovna moc nepovedl"😜 Chudák radši honem odfrčel😜

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 14.06.2023, 11:27:30 xxx.xxx.53.129
Koutak:

Zdravím KOČKY.

Kouťák je v jednom ohni a nestíhá.Zahrada,zejména tráva,babičky,dětičky a nyní jsem se rozhodl,že už nemám zuby jako Mourek a tak od dubna na mě pracují 4 zubaři.Bude to stát majlant,ale určitě lepší, než každý večer házet zuby do skleničky a ráno nandavat.Včera jsem si řekl,že musím už někam utéci a tak jsme dnes jeli do ZOO Hluboká nad Vlt..Krásný den a baterky jsem si perfektně dobil.Posílám pár foto,hlavně kočku divokou.

 

  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();" height="60">
  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();" height="60">
  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();" height="60">
  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();" height="60">

Děkujem za hezké fotky taky, nevím, kdy my se někam dostanem...🙄

Ty zuby do skleničky na noc dávat nemusíte, ani se to nemá, protože ta dásna se v noci povolí a ráno je pak nepříjemné na to zuby zase narvat. Pak to dáte přibrousit a dopadne to tak, že je musíte lepit, protože padají..čerstvá zkušenost od tchánů👎

Moje babča se dědou, kteří tu nejsou už víc než 10let, si zuby večer na čištění sundali, celé je vyčistili a dali zpátky do pusy. Nikdy jsem nezažila, že by nemohli něco pokousat, nebo jim padali. Měli je jak svoje.

Já vím, na peníze se ptát nemá, ale prostě mě zajímá ne, kolik do toho vrazíte, to je mi šumafuk, ale prostě kolik to u vás bude stát, máte už stanovenou cenu? Klidně do SZ, pokud to nechcete psát sem, prosím🍀Ptám se proto, že jsem to chtěla vnutit mamce, že by sme jí určitě přispěli, ale ona už v 70 do toho nechce vrážet tolik peněz, kterých nemá nazbyt, tak prý si dá klapačky. Ještě pořád s tím nejsem smířená...🙄

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 14.06.2023, 11:17:02 xxx.xxx.53.129
Fikovnice:

Raduš, já Tě asi poprvé vidím! Kočka jsi!thumb-up

Ale pozor u Viktěny! Přečti si vlákno Diabetes. Můj milovaný Fido mi vážně onemocněl... A byl tlustý a promiň, Viktěna taky není drobek.


Né, né Jani, Vikťa právě tlustý není, ony ty britky mají velký kožich, tak to mate. U Viktíka se bojím, že je problém někde jinde. Skoro už vůbec nechce maso, nemůžu mu ho vnutit, tak jednou týdně možná🙄 On je právě vychtlý, přijde mi, že má jen kožich a kosti, jako by mu chybělo pod kožichem to maso, svaly🙄 Ne, že by nejedl nic, granule ho vídám jíst, misky jsou snězené, kapsičky...ty jen ponimrá většinou...ale prostě to na něm nějak není vidět. Leonek byl naducaný, i Gučina, ale Viktík je chrastidlo.

Kočka? O díky😇 Dovedeš si jistě představit, kolik práce mi dalo 😄 najít tam výřez v takové podobě, abych nevypadala jak úplná příšera. Když máš selfíček 20, nějaké z toho snad vybereš, sjedeš to přes nějaké ty filtry(nemám, neznám jen čtu, že to existuje😎) Našla jsem jednu jedinou fotku, takže co s tím?😉 Kdybych to upravila k obrazu svému, tak až by mě potkali lidi naživo, by se lekli. Bobča mě zná ta ví, že jsem a budu navždy takový pišišvor prdlý a i tak vypadám😜

Ta cukrovka se potvrdila?!?😊 Jdu to přečíst☹️

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 14.06.2023, 10:59:56 xxx.xxx.53.129

Tak pěkné, já než se sem doprdelím, tak všichni pro změnu v tahu.

Vy nás ale zásobujete pane Karfík...Niki krásné👏  A naučila jsi dávat pac i koňuchy😜 A na slepičku jsem koukala...čumím, co to sakryš ta Nikča drží za zvíře😊 až po chvíli jsem to rozluštila, podle pařátků😄 S Boženkou jste tam jak dvě čertice, jen tobě nevykukujou ty růžky😉ale my víme, že tam jsou😜

Bobi, já nebudu víkend asi celý, tak se tu vystřídáme😉 Včera byl neskutečný blázinec zase. Tom musel poséct trávníky, protože byly neskutečně narostlé. Zavolal si sousedovic kluka na ruční sekačku, kterou přivezl od mamky. Sám si koupil aku, ale pokazili minule pojezd. Mamce na staré pojezd nešel už dávno, tak jí šoupnul naši prakticky novou motorovou a pochvalovala si, že i když je velká jako kráva, s tím pojezdem je to jiná práce. Tak ji od ní zase stáhnul, načež doma zjistil...že jí tam také už nejde pojezd. Jestli s ní naposled sekala ona nebo brácha, jak tu byl, jsem se jí ještě neptala. Takže kluk to tahal bez pojezdu, kraje ani neposekal, to jsem musela ještě večer popřejíždět tou aku, taky bez pojezdu, ale není tak těžká. Hromady posekané trávy jsem stlala pak do zeleniny víc jak hodinu👎 Dala jsem vařit oběd (jen brokolicový krém, vlastně jen hovězí vývar, který dneska míním přeměnit na krém právě) Prý zbytečně, Tom musí odjet dřív🙄 Já jsem si včera uklohnila játra na cibulce, protože on je moc nechce, tak jsem využila, že není doma. Přežrala jsem se jako prase. Dva dny mám v ledničce mísu jahod, nemám čas to zpracovat a měla bych posbírat nové😊 Pletí jsem moc nedala, ještě si přijela sousedka na trávu pro koníky, tak zase s ní, pak na nákup atd. Večer jsem teda přišla celkem brzo, v půl deváté. Fofrem do sklepa cvičit, sprcha, upéct jahodovou bublaninu a přešít další dvě ty opony, protože jak za to škubou sem a tam, tak se vytrhávala poutka, takže jsem to zhora ještě ,,vyztužila" entlem. Nejvíc zabere sundání karabin z těch poutek(klasické železné, jezdí to po ocelovém lanku) a příprava, vybalení šicího stroje👎 Kdyby mi nedošly spodní nítě, tak to bylo za půl hodiny hotové, takto mi to celé tu hodinu zase zabralo. Dneska se chystám, že bude klid, no moc tomu nevěřím😎

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 12.06.2023, 12:17:04 xxx.xxx.12.199
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 12.06.2023, 12:07:16

A ty si hraješ s fotkama furt, takže nechápu, jak to, že už taky nemáš dávno profilovku, ha?!?

Jinak ne, že bych se nudila, vysmejčila jsem od rána celý barák  a čekám na pána, co přijde omrknout okna...co s nima. Tom se balí zase dopryč a doufám, že nepřijede o půlnoci jak včera...to už jsem byla rozpálená do ruda. Když jsem ale viděla jak vypadá, že vyčerpáním nemohl mluvit ani chodit, raděj jsem byla ztichashushing

A to mi připomnělo (ježíš, fakt nechci pořád pruditcrazy ) ale ti smajlíci naskakovali na výběr hezky velcí, teď se smrsknuli a já slepejš, mám sice psaní zvětšené na 150%, abych nemusela používat brýle, ale smajlové se najednou nezvětšují🙄

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 12.06.2023, 11:42:48 xxx.xxx.12.199
zbynek:

Dobrý den všem, kvůli stížnostem na odhlašování jsme provedli úpravu v přihlašování. Teď už by vás to mělo držet přihlášené dobře, jen bude nutné se nyní přihlásit. Touto změnou zřejmě došlo k automatickému odhlášení.

Nyní by to mělo fungovat takto:

  • kdo se přihlási klasicky (aniž by zatrhl políčko Přihlásit trvale, bude odhlášen po 24 hodinách bez aktivity)
  • kdo zatrhne políčko přihlásit trvale - bude přihlášen trvale (minimálně 30 dnů)

Pokud by to ještě někomu zlobilo, tak prosím dejte vědět.


Jste dobří👍 Díky🍀Vím, že to není jednoduché, vtrhne sem celá horda z Fauny a má milion požadavků a nejlíp teď hned😉 Takže hlásím, že mi to nenačetlo profilovku, nestěžuju si, nespěchám s ní jen, že to nějak nevyšlo, no🙄 Ještě to teď zkusím jednou, uvidíme🙂

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 11.06.2023, 23:12:36 xxx.xxx.12.199
Bodlinka:

tak snad víte, jaké myslivce má kdo ve své obci. jestli je tam debil, tak radši nepouštět ani chlup, normální člověk vám jen tak po kočce, kor když bude vědět, že je vaše, střílet nebude. 


A on existuje nějaký nedebilní? To je něco jako yeti ne? Určitě existuje, jen ho ještě nikdo nepotkal. Kde se vzal název ,,myslivec a myslivost" - je mi také záhadou.

O tom, kdo určuje kdo a co je na světě škodná je zbytečné polemizovat.  Pro mě jsou to např. určití lidé. Jak se jich, jako nenápadně zbavit, bo to nemám od myslivce, jakožto pánaboha posvěcené...nevím.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 11.06.2023, 22:26:47 xxx.xxx.12.199
Bobca:

Niki...užívej si,dokud to jde,,Jsi fakt kočka.bez nějakého lichocení....Holka krev a mlíkoangelUž jsme to tu probíraly-že ženská bez zadele-jak týden bez nedělesmile..Já si přes prsa nevidím na břich..a když jdu kolem výlohy,tak se děsím,jestli jsem to jásunglasses..co užpink-flower

Vím,Raduš je jak spuchlá nit a připadá si stejně strašně tlustá...žejo?tongueA ta kocovina se dá sem tam přežítangel


Raduš se zatím drží (se musím pochválit😉 a nekyne. Jen to břicho Nikče závidím, to už mi v tomhle věku nesplaskne. Když tak půjdu na liposukci a hotovo. Už jsou snad i nějaké neinvazní😉

Niki, nebude popírat že nejsem slepá...jsem. Ale ta fotka se dost zvětší, takže tohle ještě dávámtongue Za mě dobrý👍

Tom sliboval, že přijede po 20h. Viktor to asi slyšel, leží celou dobu před garáží a vyhlíží. Začínám být dost nasr...i když co se divím, takhle je to vždycky, že já pak čekám a čekám...🙄

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 11.06.2023, 17:48:31 xxx.xxx.12.199

To mě pos.rstars Tak ona nám tu vykládá o tom, že nemá žádná prsa, jen velkou prdel a já koukám na ,,ňadra dmoucí", super pas a zadek někam odešel? Vypadáš skvěle Niki, chlapi můžou oblíznout všech 10😉 Tuším o tebe bude ještě rvačka...👍 Outfit jsi hezky vyřešila, ta ségry košile bodnula, co? cowboy

Znáte to...ráno vstanete, je vám blbě.....ne, neznám, kocovinu jsem nikdy neměla, jelikož nepiju😉 Jsem Tomovi včera popisovala, jak sháníš ,,trampa" a na co, tak se smál, že z těchto blbin (teambuldingů) by se osypal. V tom to máme stejně, nikdo by mě na podobnou akci nedostal. Niki a ty volné pátky jsou protože se málo prodává, není to třeba zkouška na 4 denní pracovní týden? To by bylo, cóó?👍

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 11.06.2023, 11:28:02 xxx.xxx.12.199

Jéžíšmarjááááhushed já jsem si nevšimnula, že jsem taky odhlášená, napíšu elaborát a on mi nějak zmizne, ani jako anonymní mi to sem nehodilo, vždyť se mi zdá, že jsem to normálně odeslala!

A už si nevzpomenu co všechno jsem psalarolling-eyes Bobi v prvé řadě jsi vzpomínala ty cikánské rytmy...píšu vám s Niki SZ

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 10.06.2023, 22:21:47 xxx.xxx.12.199

Čau holky, jsme to dnes zvládli rychlej (nevyskytly se žádné komplikace) Takže pokus: na lištu si hodím odkaz na Kočky-diskuse a ano, už mě to hodilo na konec👎 Ten jeden klik navíc mě snad nezabijetongue Snad si to přečte i admin, ať se tím netrápíangel

Niki, páni, ty jsi si s outfitem dala práci👎 budeš určo za hvězduclapping-handsU nás dneska jen takové přepršky, 4mm. Včera jsem pověsila prádlo, že už do večera pršet nebude. Trošinku na něj sprchlo a večer bylo ještě trochu vlhké, ráno vlhké a následně na něj začalo pršet...tak visí, to už je Bobi jak u tebe s tvýma sousedama😉

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 10.06.2023, 11:24:55 xxx.xxx.12.199

Tak ještě pokus: načetla jsem si do záložek odkaz nový, už na druhou stránku...no skočí mi to sice na stránku 2, jenže na začátek, i když už je tam xx příspěvků. Mně to nějak nefungujethinking

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 10.06.2023, 11:16:57 xxx.xxx.12.199
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 10.06.2023, 10:18:52

Teda Bobi, ten obal je super👎 krásné to mášclapping-hands

Jsi šikovná...že já tě nevolala na ty závěsy😉Volala jsem kámošce, co se šitím léta živila a ta mi řekla: Rady, přijeď si ke mně pro overlock, nebo se z toho jinak pos....👎 Já jsem to taky kdysi šila do nějaké sokolovny a myslela jsem, že z toho zešílím.  Přesně tak Moni, asi z toho zešílím....Ale to bylo u té první, křivě nastříhané, ten zbytek už se dal, naštěstí. Jen se bojím, jak ta první ,,opona" tam bude vypadat, opravit už se to nedárolling-eyes

Holky, včera mi napsal admin. Tohle jsem mu odpovídala: Mám odkaz na liště, ale mám tam přímo ,,víčka". Kliknu a jsem tu, jenže na prvních příspěvcích. Tak jsem to měla i na Fauně a fungovalo to, házelo to na nedočtené. Tady zatím ne, ale třeba to chce jen ten odkaz hodit nově, zkusím, uvidím. Dneska zase fofry, trochu klid až zítra, pá.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 09.06.2023, 17:05:24 xxx.xxx.12.199
hmn:

\'Admini dobrý jen: už ste přišly na to, jak se dostávat na konec psaní(čtení)? Za chvíli to bude otravné...tolik toho posunovat a načítat. S tím by měli něco udělat taky. Plííís\'

lesnížínka, už nějaký ten den funguje, že když otevřeš téma, tak se ti otevře tam, kde jsi minule skončila


Ha, mě nehushed Teď jsem se tam zkusila vrátit, když jsem mezitím otevřela jiné a skočilo to ne na konec, ale na druhou stránku na začátek(mám to nastaveno na 100 na stránku) Co dělám blbě?thinking

A jinak....mám to na liště tak, že skočím rovnou na víčka. Když mám chvilku, pak kouknu i na ostatní kočičí, i když tam už jsem nebyla asi týdencrazy

Mám došito a jsem v totální euforii, že to mám za seboustars

Před hodinou sprchly 2mm, teď se tu tvoří mrak, uvidíme. Pak se půjdu kouknout na skleník, nebyla jsem tam tři dny, jestli není potřeba zalít, tam totiž neprší😉

Niki, já zase zapomněla, že máš to pátkové volnoangel No tento týden jsem byla posunutá dokonce o dva dny. Ve středu jsem nemohla uvěřit, že je středa, protože jsem byla 100% přesvědčená, že je čtvrteksunglasses Až několikero argumentů mě vrátilo do realitytongue

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 09.06.2023, 10:22:01 xxx.xxx.12.199
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 09.06.2023, 07:50:16

Tak pokračování...sprchlo👎 jenom co to malinko pokropilo, ani 1mm to není, ale dobré něco a hlavně, že v horách, aby bylo dost vody na zásobení potoka...až nebude v létě pršet. Niki ta tráva vysoká - to znám, ona vždycky spadne na to vysekané, protože je tam místo. Taky jsem si naivně myslela, že když nechám muže vysekat průchod k potoku, že se tam projde i po dešti a stejně jako u tebe - houby. Musel by ten pruh mít alespoň 2m. Holky morčecí supééérsmile mají spolu veget, je jim veselo, i když nemáš zrovna čas. Každé ráno chodí Gucci do ložnice za mnou, ani nejde na postel, prý se nenechá terorizovat😉 Co jsem ji onehdá nechtěně skopnula dolůangel Dneska jsem viděla po terase chodit i Viktěnu, ale i když jsem ho volala, dovnitř nevlezl...to zase jak jsem je seřvala, když se mleli na posteli.

Admini dobrý jen: už ste přišly na to, jak se dostávat na konec psaní(čtení)? Za chvíli to bude otravné...tolik toho posunovat a načítat. S tím by měli něco udělat taky. Plííísheart

Bobi s jiřkama máš alespoň veselo. Už jsem psala, nevím proč, ale u nás vůbec nemají tendeci stavět hnízdo asi, že je to takový vyhnalov, barák nekrytý, jestli nefučí zleva, tak zprava. Nebo vidí kočky. Ale kominíčci hnízdí pod římsama.´, ti na to dlabou. Dnes je Viktor sledoval jak ostříž, ale je mu to prd platné, tam se nijak nedostane. Horší, až se mladé budou učit létat. Vlaštovičky hnízdí ve stájích, k nám se lítají napít a vykoupat.

Asi jsem psala, jak jsem koupila barevné rybky a jak po nich šly ty naše ,,piraně"? Po několika dnech, jsem najednou uviděla jednoho červeného karáska, asi byl největší z nich. Hmm, tak hejnová rybkarolling-eyesu nás asi sotva👎Za pár dní jsem ho viděla zase, normálně projížděl i mezi těma bělicema. Večer, jak je jiné slunko, uklízím ložnici a kouknu do jezera. A vidím jeho a asi dva nebo tři ty oranžové perlíny - ti jsou mnohem menší, tak 8cm. Tom si zatím nevšiml ani jedné z těch rybek, protože není řevtongue Jak je jezero velké, jsou tam lekníny a žabince...tak jsou blbě vidět, když nevíš, že tam něco takového máš hledat. Jen ten červený karásek, bude mít ta kolem 12cm, ten už vidět je. Tak jsem zvědavá, kolik jich nakonec přežilo. Teď zase letím na šití, vykukuje slunko, mrak je pryč.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 09.06.2023, 07:50:16 xxx.xxx.12.199

Čau holky, tak druhý kus, přesně stříhlý byl mnohem, mnohem lepší na šití👎Modlím se, aby takto šly i ty dva další. Jeden už mám zkompletovaný k sobě, taky celkem bez problémů, ještě ho ušít nahoře s keprovkou a poutkama a dole lem a hotovo. No a pak ještě celý jedenrolling-eyes I když to jde už dobře, jsou to velké plochy, hodně, hodně metrů. Teď jdu nachystat snídani a po ní ještě dopíšu, Nevím, kdy půjdu na obchlzku, jde tam celkem velký mrak, i když se nad náma rozpadá, něco asi sprchne.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 08.06.2023, 17:03:08 xxx.xxx.12.199
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 08.06.2023, 12:19:45

Nestíhám, nestačím, nesnídám a nesvačím....Včera jsem začala šít. Stíhání peklo, Bobi žoržet(šifon) jezdí to jak kráva, neudržíš nijak rovinu, kam to potahneš tam to máš. Samozřejmě, ve chvíli, kdy jsem začala sešívat ty jednotlivé kusy k sobě, mi to nesedělo ve švu, každý díl jinak dlouhý. A nakonec se to projevilo ve spodním lemu, který byl zvlněný jak sviň a nedalo se s tím domluvit, šila jsem to několik hodin, skončila jsem o půl noci totálně v hysteráku. A až tehdy mě napadlo, zkusit udělat rovinu tím, že si vytáhnu nitku a budu stříhat podle ní, aby to prostě bylo rovně. I to šlo blbě, nitky se trhaly, je to strašně jemné, ale zvládla jsem to. Takže dnešní díly šly mnohem líp, ještě mi chybí dolní lem...který byl při tom prvním kusu fakt naprosto hororový....tak jsem zvědavá...nebo snad ani nerolling-eyes Že to mám šít ještě 2x nechci ani pomysletcrazy

U nás včera taky pršelo celý den, 15mm je super, dneska ráno malá bouřka kolem + 5mm👎 Je hezky zalito👎

Dokouknu tenis, kdo se nedíváte, držte alespoň palečky a jdu pokračovat v šitírolling-eyes

 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 07.06.2023, 15:29:02 xxx.xxx.12.199
biaca:

Zdravím, 

jen konečně mám profilovku - a jsou na ní oba dva kluci. Tak ať se také můžete pokochat - už tam není pouze Iginek, ale i malý Klimi (i když už je fotka trochu staršího data - stále je o 1/3 menší než Igin.)


👎 fešáci. Štíhlouncí...U nás je to tedy naopak, byla bych ráda, kdyby Viktínek trochu přibral, pořád mi přijde hrozně vychrtlý. On má kožich, hustý, tak to klame, ale přijde mi, že pod ním nemá žádné maso, cítím kosti. V jídle pořád nimrá. Teď snědl tři pidikousky plecka, s velkým nucením a přemlouváním. No se mu nedivím, hodila jsem ho na pánev a dusila tam následně asi půl litru vodysmiling-devil Hnus👎Jsem nasr...už člověk neví, kde to maso kupovatrolling-eyes