Aktuálně: 4 090 inzerátů199 090 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů
lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 21.06.2023, 19:43:09 xxx.xxx.36.189

Niki, jak to myslíš s tím senem? U nás je letos trávy hafl myslím, že i hodně nasušili. Dneska jsem slyšela na pastvinách balíkovat. Teď přešly bouřky, obří...no nikoliv přes nás, u nás se to rozestoupilo a nejspíš ani nic moc nenaprší, ještě prská.

Moto jde mimo mě, takže to, co by mohlo být skůtru vůbec netuším. Od té doby, co mi dolil místní automechanik do auta takřka 5litrů oleje, přestala svítit výstražná kontrolka😉

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 21.06.2023, 18:03:50 xxx.xxx.36.189

To jo, u komorní akce to určitě jde, že to dělají pro vaše krásné oči, přátelé a známí. Rodina...no ta to samozřejmě odes.re vždycky😎 Jak říkám, toho se držte👍😉

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 21.06.2023, 12:55:10 xxx.xxx.36.189
Buggyra:

My ty lidi na tu organizaci prostě nemáme. Takže to jinak ani nejde.

Váš muž má asi dar soustředit kolem sebe ochotné otroky, kteří zajistí tu občerstvení, tam administrativu, tuhle zapůjčení podia a aparatury, tamhle otroka ke stánku, tady službu na odpadkové koše, pípu, mobilní toalety nebo nájem kempu....tralala.

My si to děláme doma na louce, tyhle možnosti nemáme. No a v tvrdém jádru jsme skutečně jenom dvě organizátorky, nedá se svítit :-)


Ochotné otroky? Naivita. Otrokářství skončilo kdysi před 150lety, takže ty lidi musíte zaplatit. V dnešní době už není moc lidí, kteří by něco dělali pro radost z výsledku😉

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 20.06.2023, 16:15:42 xxx.xxx.36.189

Jelikož jsem odmítnula jít ven pracovat, tak jsem vysála, vyprala a pověsila jednu pračku, uvařila 4 skleničky jahodové marmelády, 2x vysbírala jezero od žabinců a listí a teď čumím na tenis, jak to Linda se.e👎😉 a čekám na muže. Ještě jsem si vzpomněla, že si má sousedka přijet pro trávu.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 20.06.2023, 16:12:38 xxx.xxx.36.189

A toho se Buggyro držte, jinak nebudete za chvíli vědět, kde vám hlava stojí😎 Komorní akce v klídku, jen pro pár lidí by byla ideál. To můj muž ale prostě neumí😇

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 20.06.2023, 10:46:39 xxx.xxx.36.189

Zkusím dát malou ukázku, video z youtube, co hodil místní reportér. Paní učitelka zpěvu s dětma secvičila sborový doprovod, vlevo dětská cimbálovka Klobůčánek, také patřící pod naši školu.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 20.06.2023, 10:39:06 xxx.xxx.36.189
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 20.06.2023, 09:20:44

Buggyro...z vlastní zkušenosti...kopete si hrob😜 teda pokud jste takový megaloman(tedy woman) jako můj muž. Taky to začínalo jen jako taková akcička pro děti. Po třech letech to nabobtnalo (samo pochopitelně😎 ) na čtyřdenní kemp pro asi 500dětí a třídenní festival pro tisíce lidí. Takže opatrně s těma letáčkama a divákama😉👍

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 20.06.2023, 07:56:37 xxx.xxx.36.189

Ha, ha, že: nebylo mi prostě dobře...áno, už sme si zvykly, chápemecrazy😄😄

Nic si z toho Niki nedělej, já sem včera odpadnula taky. Všechno to vybalování, lítala jsem po zahradě, co udělat dřív, všechno zalévala a do toho vyřvávala na Gucci. Ta potvora jedna vychcaná se objevila v 18h. Sbírala jsem jahody, pak byla připustit vodu do jezera, aby se jahody zalily a jak jsem šla odzadu k domku uvažovala jsem, že řeknu Tomovi, že musí jít obejít tu cestu před barákem, že jsem tam něco cítila...už jsem se Niki hodně bála, že dopadnem jak ty☹️ Padlo mi oko na cestu kolem loučky a tam si leží ta potvora naše, pomstychtivá...no jasně, dala mi to sežrat😎 tak jsem letěla za ní vzala ji k její nemilosti do náruče a pomačkala ji. No jasně, během dvou sekund začala kopat nožičkama, ať ji nechám, že jsem úplně blbá. Pak se tam motala se mnou, po zahradě a nakonec někam zmizela. Myslela jsem, že přijde hned za mnou domů, ale už se neukázala, ani na spaní nepřišla, ani nad ránem do ložnice nepřišla. Viktínek se od nás celý den už nehnul, odpoledne spal se mnou v baráku a večer byl s mužem a pak s náma oběma, jen si šel lehnout na lehátko ven. O půlnoci se sice přišel najíst, ale chtěl jít zase ven. Nevím, co kde mají domluvené...a ještě se neukázali 🙄 Jo, celý den bylo vedro na padnutí, na tři hodiny jsem zalezla do baráku a vyšla zase až kolem té 18té hodiny sbírat ty jahody. Pak se mi zdálo, že jít domů po 19h je strašně brzo, tak jsem se pustila do pletí, bylo příjemně, teplo, slunko za nějakým mlžným oparem už😉 říkám si, že musím jít tak po 20h už domů, protože si musím umýt hlavu, cvičení ve sklepě jsem předem vzdala a stejně dolezla domů až 21.30. A ještě jsme počítali pokladničky(dobrovolné vstupné, příspěvek na nadaci) do skoro jedenácti. V obyvču jsem usnula hned, jak jsem si lehla na gauč, takže nestihnula napsat už zhola nic😇

Festival byl náročný, náročný, náročný, ale podle reakcí ostatních, kteří si ho jen užívali se vydařil, přišlo i mnohem víc lidí než vloni, taky pomohlo počasí, že se vydařila předpověď. Byla jen jedna malinká přeháňka z bouřky, co se rozpadla a to ještě v době, kdy byl program na krytém podiu i hledišti, takže super👍 Jen ty večery byly strašně chladné, museli jsme být zamotaní všichni jak pumpy, ti prozřetelní si vzali i prošívané bundy...a jak jim bylo👍 Třetí rok počasí vyšlo parádně, takže už teď se bojím, že jednou to nevyjde, prostě to tak dopadnout musí🙄 Toma ještě čeká v práci vyhodnocení ostatních, řešení těch, kteří svou práci úplně nezvládnuli...což je ta méně příjemná práce🙄 a placení faktur😜což je nejméně příjemná prácepleading😉 Letím obejít potok...úplně jsem si odvyknula sakracrazy

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 19.06.2023, 14:52:54 xxx.xxx.53.129
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 19.06.2023, 09:46:50

Ahoj holky, dorazila jsem domů dneska ve 13h, po čtvrt hodině vyřvávání po zahradě se objevil Viktín, Gucci nic, nedorazila, nenašla jsem ji nikde. Tom tvrdí, že je určitě naštvaná, někde schovaná a vyleze až kdoví kdy. Já jsem pěkně nervní. Všechno jsem musela pozalévat, jak venku tak doma, ještě nemám ani všechno vybalené, nějaké zážitky hodím až se aklimatizuju(a najdu Gučajzcat) Neměla jsem sebou ani noťas věděla jsem, že nemá cenu ho brát, nebyl čas. Tom dojede až...někdy zase, ještě tam chlapi balí, uklízí a musí předat areál.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 15.06.2023, 10:23:51 xxx.xxx.53.129
kometa:

Jo jo, Zoo Hluboká je plná (nejen) vrabců. Naštěstí. A každoročně tam vyrážejí ornitologové právě kvůli kroužkování a sčítání. Od nich vím, že momentálně jsou početnější polní než domácí.


Asi je nerozeznám, pak kouknu, teď musím letět pracovat😉

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 15.06.2023, 07:52:41 xxx.xxx.53.129

Niki, to se dobře poslouchá, viď?😜 Nech si poslat synovu fotku😄 Jestli má rád přírodu po tátovi, tak je to ke zvířátkům dobrá partie, co Kouťáku?!?

 K tomu mám taky zážitek. Předevčírem jdu obchůzku ráno a doběhne mě pes a štěkne mi za zadkem, pochopitelně jsem ho neslyšela se přiblížit, ani to kolo, co na něm jel nějaký kluk, cca 30-40let. A že: dobré ránko, nechcel som vás vylakať. Chcel som vás pozdraviť: dobré ránko slečna, ale vy tuším už neni ste slečna? ,,Ne, to nejsem🙄 A jestli to měl být kompliment, tak ten se tedy zrovna moc nepovedl"😜 Chudák radši honem odfrčel😜

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 14.06.2023, 11:27:30 xxx.xxx.53.129
Koutak:

Zdravím KOČKY.

Kouťák je v jednom ohni a nestíhá.Zahrada,zejména tráva,babičky,dětičky a nyní jsem se rozhodl,že už nemám zuby jako Mourek a tak od dubna na mě pracují 4 zubaři.Bude to stát majlant,ale určitě lepší, než každý večer házet zuby do skleničky a ráno nandavat.Včera jsem si řekl,že musím už někam utéci a tak jsme dnes jeli do ZOO Hluboká nad Vlt..Krásný den a baterky jsem si perfektně dobil.Posílám pár foto,hlavně kočku divokou.

 

  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();" height="60">
  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();" height="60">
  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();" height="60">
  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();" height="60">

Děkujem za hezké fotky taky, nevím, kdy my se někam dostanem...🙄

Ty zuby do skleničky na noc dávat nemusíte, ani se to nemá, protože ta dásna se v noci povolí a ráno je pak nepříjemné na to zuby zase narvat. Pak to dáte přibrousit a dopadne to tak, že je musíte lepit, protože padají..čerstvá zkušenost od tchánů👎

Moje babča se dědou, kteří tu nejsou už víc než 10let, si zuby večer na čištění sundali, celé je vyčistili a dali zpátky do pusy. Nikdy jsem nezažila, že by nemohli něco pokousat, nebo jim padali. Měli je jak svoje.

Já vím, na peníze se ptát nemá, ale prostě mě zajímá ne, kolik do toho vrazíte, to je mi šumafuk, ale prostě kolik to u vás bude stát, máte už stanovenou cenu? Klidně do SZ, pokud to nechcete psát sem, prosím🍀Ptám se proto, že jsem to chtěla vnutit mamce, že by sme jí určitě přispěli, ale ona už v 70 do toho nechce vrážet tolik peněz, kterých nemá nazbyt, tak prý si dá klapačky. Ještě pořád s tím nejsem smířená...🙄

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 14.06.2023, 11:17:02 xxx.xxx.53.129
Fikovnice:

Raduš, já Tě asi poprvé vidím! Kočka jsi!thumb-up

Ale pozor u Viktěny! Přečti si vlákno Diabetes. Můj milovaný Fido mi vážně onemocněl... A byl tlustý a promiň, Viktěna taky není drobek.


Né, né Jani, Vikťa právě tlustý není, ony ty britky mají velký kožich, tak to mate. U Viktíka se bojím, že je problém někde jinde. Skoro už vůbec nechce maso, nemůžu mu ho vnutit, tak jednou týdně možná🙄 On je právě vychtlý, přijde mi, že má jen kožich a kosti, jako by mu chybělo pod kožichem to maso, svaly🙄 Ne, že by nejedl nic, granule ho vídám jíst, misky jsou snězené, kapsičky...ty jen ponimrá většinou...ale prostě to na něm nějak není vidět. Leonek byl naducaný, i Gučina, ale Viktík je chrastidlo.

Kočka? O díky😇 Dovedeš si jistě představit, kolik práce mi dalo 😄 najít tam výřez v takové podobě, abych nevypadala jak úplná příšera. Když máš selfíček 20, nějaké z toho snad vybereš, sjedeš to přes nějaké ty filtry(nemám, neznám jen čtu, že to existuje😎) Našla jsem jednu jedinou fotku, takže co s tím?😉 Kdybych to upravila k obrazu svému, tak až by mě potkali lidi naživo, by se lekli. Bobča mě zná ta ví, že jsem a budu navždy takový pišišvor prdlý a i tak vypadám😜

Ta cukrovka se potvrdila?!?😊 Jdu to přečíst☹️

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 14.06.2023, 10:59:56 xxx.xxx.53.129

Tak pěkné, já než se sem doprdelím, tak všichni pro změnu v tahu.

Vy nás ale zásobujete pane Karfík...Niki krásné👏  A naučila jsi dávat pac i koňuchy😜 A na slepičku jsem koukala...čumím, co to sakryš ta Nikča drží za zvíře😊 až po chvíli jsem to rozluštila, podle pařátků😄 S Boženkou jste tam jak dvě čertice, jen tobě nevykukujou ty růžky😉ale my víme, že tam jsou😜

Bobi, já nebudu víkend asi celý, tak se tu vystřídáme😉 Včera byl neskutečný blázinec zase. Tom musel poséct trávníky, protože byly neskutečně narostlé. Zavolal si sousedovic kluka na ruční sekačku, kterou přivezl od mamky. Sám si koupil aku, ale pokazili minule pojezd. Mamce na staré pojezd nešel už dávno, tak jí šoupnul naši prakticky novou motorovou a pochvalovala si, že i když je velká jako kráva, s tím pojezdem je to jiná práce. Tak ji od ní zase stáhnul, načež doma zjistil...že jí tam také už nejde pojezd. Jestli s ní naposled sekala ona nebo brácha, jak tu byl, jsem se jí ještě neptala. Takže kluk to tahal bez pojezdu, kraje ani neposekal, to jsem musela ještě večer popřejíždět tou aku, taky bez pojezdu, ale není tak těžká. Hromady posekané trávy jsem stlala pak do zeleniny víc jak hodinu👎 Dala jsem vařit oběd (jen brokolicový krém, vlastně jen hovězí vývar, který dneska míním přeměnit na krém právě) Prý zbytečně, Tom musí odjet dřív🙄 Já jsem si včera uklohnila játra na cibulce, protože on je moc nechce, tak jsem využila, že není doma. Přežrala jsem se jako prase. Dva dny mám v ledničce mísu jahod, nemám čas to zpracovat a měla bych posbírat nové😊 Pletí jsem moc nedala, ještě si přijela sousedka na trávu pro koníky, tak zase s ní, pak na nákup atd. Večer jsem teda přišla celkem brzo, v půl deváté. Fofrem do sklepa cvičit, sprcha, upéct jahodovou bublaninu a přešít další dvě ty opony, protože jak za to škubou sem a tam, tak se vytrhávala poutka, takže jsem to zhora ještě ,,vyztužila" entlem. Nejvíc zabere sundání karabin z těch poutek(klasické železné, jezdí to po ocelovém lanku) a příprava, vybalení šicího stroje👎 Kdyby mi nedošly spodní nítě, tak to bylo za půl hodiny hotové, takto mi to celé tu hodinu zase zabralo. Dneska se chystám, že bude klid, no moc tomu nevěřím😎

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 12.06.2023, 12:17:04 xxx.xxx.12.199
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 12.06.2023, 12:07:16

A ty si hraješ s fotkama furt, takže nechápu, jak to, že už taky nemáš dávno profilovku, ha?!?

Jinak ne, že bych se nudila, vysmejčila jsem od rána celý barák  a čekám na pána, co přijde omrknout okna...co s nima. Tom se balí zase dopryč a doufám, že nepřijede o půlnoci jak včera...to už jsem byla rozpálená do ruda. Když jsem ale viděla jak vypadá, že vyčerpáním nemohl mluvit ani chodit, raděj jsem byla ztichashushing

A to mi připomnělo (ježíš, fakt nechci pořád pruditcrazy ) ale ti smajlíci naskakovali na výběr hezky velcí, teď se smrsknuli a já slepejš, mám sice psaní zvětšené na 150%, abych nemusela používat brýle, ale smajlové se najednou nezvětšují🙄

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 12.06.2023, 11:42:48 xxx.xxx.12.199
zbynek:

Dobrý den všem, kvůli stížnostem na odhlašování jsme provedli úpravu v přihlašování. Teď už by vás to mělo držet přihlášené dobře, jen bude nutné se nyní přihlásit. Touto změnou zřejmě došlo k automatickému odhlášení.

Nyní by to mělo fungovat takto:

  • kdo se přihlási klasicky (aniž by zatrhl políčko Přihlásit trvale, bude odhlášen po 24 hodinách bez aktivity)
  • kdo zatrhne políčko přihlásit trvale - bude přihlášen trvale (minimálně 30 dnů)

Pokud by to ještě někomu zlobilo, tak prosím dejte vědět.


Jste dobří👍 Díky🍀Vím, že to není jednoduché, vtrhne sem celá horda z Fauny a má milion požadavků a nejlíp teď hned😉 Takže hlásím, že mi to nenačetlo profilovku, nestěžuju si, nespěchám s ní jen, že to nějak nevyšlo, no🙄 Ještě to teď zkusím jednou, uvidíme🙂

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 11.06.2023, 23:12:36 xxx.xxx.12.199
Bodlinka:

tak snad víte, jaké myslivce má kdo ve své obci. jestli je tam debil, tak radši nepouštět ani chlup, normální člověk vám jen tak po kočce, kor když bude vědět, že je vaše, střílet nebude. 


A on existuje nějaký nedebilní? To je něco jako yeti ne? Určitě existuje, jen ho ještě nikdo nepotkal. Kde se vzal název ,,myslivec a myslivost" - je mi také záhadou.

O tom, kdo určuje kdo a co je na světě škodná je zbytečné polemizovat.  Pro mě jsou to např. určití lidé. Jak se jich, jako nenápadně zbavit, bo to nemám od myslivce, jakožto pánaboha posvěcené...nevím.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 11.06.2023, 22:26:47 xxx.xxx.12.199
Bobca:

Niki...užívej si,dokud to jde,,Jsi fakt kočka.bez nějakého lichocení....Holka krev a mlíkoangelUž jsme to tu probíraly-že ženská bez zadele-jak týden bez nedělesmile..Já si přes prsa nevidím na břich..a když jdu kolem výlohy,tak se děsím,jestli jsem to jásunglasses..co užpink-flower

Vím,Raduš je jak spuchlá nit a připadá si stejně strašně tlustá...žejo?tongueA ta kocovina se dá sem tam přežítangel


Raduš se zatím drží (se musím pochválit😉 a nekyne. Jen to břicho Nikče závidím, to už mi v tomhle věku nesplaskne. Když tak půjdu na liposukci a hotovo. Už jsou snad i nějaké neinvazní😉

Niki, nebude popírat že nejsem slepá...jsem. Ale ta fotka se dost zvětší, takže tohle ještě dávámtongue Za mě dobrý👍

Tom sliboval, že přijede po 20h. Viktor to asi slyšel, leží celou dobu před garáží a vyhlíží. Začínám být dost nasr...i když co se divím, takhle je to vždycky, že já pak čekám a čekám...🙄