Aktuálně: 4 063 inzerátů199 607 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů
JardaPecival
JardaPecival (397 příspěvků) 12.10.2023, 13:12:53 xxx.xxx.37.169

jj, to přední byl kohout a to za ním je slepice čekatelka, má na slepičku abnormálně velkej hřebínek a lalůčky velký pomalu jako kohout, ale mimo hlavu je to slepice, takže při nejbližší příležitosti pomaže za kohoutkem na Baleáry 😄

JardaPecival
JardaPecival (397 příspěvků) 08.10.2023, 11:40:32 xxx.xxx.228.63

Zdravím, mám ve výběhu živý ploty z habru, bobkovišně a ptačího zobu(ligustrum). U habru nic nehrozí, ale bobkovišeň teď kvete, nevšim sem si, že by to slépky nějak vozobávaly, jen sem tam broučka z listů, ale co nevidím, neznamená že není, že.. Ale po bobulích ptačího zobu jedou jak pominutý, vyskakujou si pro ně do vejšky jako kamzíci.. Mám za to, že ty boblule sou toxický/jedovatý pro člověka, ale ptákům nevaděj.. Nějakej toxin, co ptáci dokážou líp odbourávat.. Ale teď mě tady máti straší, že je to jedovatý prej aj pro slépky.. Mi to žerou druhým rokem, problémy nemaj(možná jen ty modrý rtíky 😄 ).. Jak to teda je, hrozí jim něco z těch bobulí, nebo případně u tý bobkoviště? Kdo to ví, odpoví? Ď

JardaPecival
JardaPecival (397 příspěvků) 28.09.2023, 10:50:20 xxx.xxx.228.63

Když se na to podívám z jiný stránky.. Burza, výstava, to je asi fakt pěkný riziko, když tady čtu sprcha, výměna oblečení mezi přecházením karantény, tak tam to musí bujet, jedna báseň..

JardaPecival
JardaPecival (397 příspěvků) 24.09.2023, 18:56:07 xxx.xxx.228.63
XY.:

Já se tam snažím přispět tak proto !


Tenhlenc diskuzní systém je chytřejší, než jsme si mysleli. Automaticky vyhodnotí hodnotu vkládanýho příspěvku a podle toho určí pořadí zobrazení tématu 😄 Za mě OK 😄

JardaPecival
JardaPecival (397 příspěvků) 24.09.2023, 08:28:11 xxx.xxx.228.63

Tak to je krásně napsaný.. Taky sem měl takovou naivní představu 🙂 Kolikrát z inzerátu úplně čiší to zdůrazňování, jak sou kroužkovaný a přitom vetešník se zvířatama.. Když sem sháněl svoje první slépky, pár takovejch sem poznal i na živo.. Halt, nová doba, no.. Čím víc kroužků, tím víc cacib..