Aktuálně: 3 978 inzerátů203 813 diskuzních příspěvků18 181 uživatelů

Příspěvky uživatele

kometa

kometa
kometa 30.05.2023, 08:16:07 xxx.xxx.224.101
Johana:

Jak se díváte na koupě koně staršího deseti let. Nechci jej na žádny sportovní výkony, jen mírnou zátěž v občasné projížďce. Možná se ptáte proč staršího? Nebudu lhát, takový kůň je samozřejmě levnější ale také klidnější. Díky.


Co myslíte občasnou projížďkou? Koně potřebují pravidelný pohyb, aby byli trénovaní i na mírnou zátěž.

Já 10 letého koně koupila. Ale předtím jsem na něm 2 roky jezdila, takže jsem věděla, do čeho jdu. A chodil 4-5x týdně.

A víte, že koupě koně je ta nejlevnější položka? Máte peníze na ustájení, kováře, veterináře?

kometa
kometa 30.05.2023, 08:06:34 xxx.xxx.224.101
Fikovnice:
kometa:
Fikovnice:
Plaka:
Cieniawa: Byla to jedna kobyla kdysi když jsem byla dítě. Osobně mě to štve, můj pseudonym Cstmr už pojimam jako srdcovou záležitost :D Asi se zaregistruji z druhého mailu pod svým jménem...
kometa
kometa 29.05.2023, 11:29:26 xxx.xxx.224.101
megi-the-pes:

Kdo všechno si už deaktivoval účet?


Já ještě ne. Čekám na signál.

kometa
kometa 29.05.2023, 10:16:36 xxx.xxx.224.101
Rezzzy: Jsou kočky, které to vezmou hned v pohodě, jsou kočky, které budou dělat chvíli ofuky a bude to dobrý, pak jsou kočky, které to ponesou špatně a díky stresu můžou onemocnět, nebo být agresivní. Proč kočka není kastrovaná? Víte, že jí to zbytečně vysiluje? Může dostat pyometru?

Spíš vaječníkové cysty.

kometa
kometa 29.05.2023, 10:14:54 xxx.xxx.224.101
efe:

Mám s morgánětem v podstatě stejný problém - ode mě si nechá cokoliv, ale jakmile přijde cizí člověk a doktor k tomu, tak konečná... Posledně jsme jí taky museli dát na fajfku. Jako fakt nevím, jak tohle trénovat, protože vet mi tam nebude 2x týdně chodit jakože na zkouštku... frown


Kamarádka si očkuje a odebírá sama. I odveze krve na ústav. A dr. dá jenom razítko. Ale ne každý veterinář na to přistoupí.

kometa
kometa 29.05.2023, 10:09:48 xxx.xxx.224.101
kometa:
zvedavec:

Človek utrazvuk nepočuje (aj keď ktovie, či napriek tomu, že ho nepočujeme, nemôže mať na naše telo vplyv), ale je množstvo zvierat, ktoré ho počujú. Napr. aj pes. Možno odplašovač odplaší hmyz, ale bude pôsobiť aj na iné živočíchy, a nakoniec si to "vyžerie" aj človek, ktorý takýto odplašovač, nainštaloval, pretože bude mať nepokojné, agresívnejšie  zvieratá okolo seba, ktoré budú trpieť, lebo tak ako blchy, kliešte,..., ujsť nebudú môcť .

Ja by som skúsila radšej inú ochranu.

kometa
kometa 29.05.2023, 10:09:28 xxx.xxx.224.101
zvedavec:

Človek utrazvuk nepočuje (aj keď ktovie, či napriek tomu, že ho nepočujeme, nemôže mať na naše telo vplyv), ale je množstvo zvierat, ktoré ho počujú. Napr. aj pes. Možno odplašovač odplaší hmyz, ale bude pôsobiť aj na iné živočíchy, a nakoniec si to "vyžerie" aj človek, ktorý takýto odplašovač, nainštaloval, pretože bude mať nepokojné, agresívnejšie  zvieratá okolo seba, ktoré budú trpieť, lebo tak ako blchy, kliešte,..., ujsť nebudú môcť .

Ja by som skúsila radšej inú ochranu.


Samozřejmě, že má vliv. Používá se třeba k rozbíjení močových nebo žlučových kamíků.

kometa
kometa 29.05.2023, 10:08:32 xxx.xxx.224.101
hmn:
PumaCZ:

Kam zmizely vsechny ostatni prispevky?? surprise 

edit: Omlouvam se, ted koukam, ze tento (na drubezi) je identicky s tim na psech

kometa
kometa 27.05.2023, 20:31:12 xxx.xxx.147.163
Doron: Člověk nechápe, proč to dělaj. Že by byl ten Švéd takovej ten pošahanej ekoterorista ?

Moje kamarádka o takových říká - eko eso bio kravka. Ale to asi není genderově vyvážené.

kometa
kometa 27.05.2023, 20:21:24 xxx.xxx.147.163
PumaCZ:
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 27.05.2023, 20:08:32
kometa
kometa 27.05.2023, 20:20:00 xxx.xxx.147.163
acher:
kometa:
acher:

Toto mně přišlo na e-mail

 

Vážený uživateli iFauny,

 

přibližně za měsíc čeká iFaunu rozsáhlá aktualizace, aby byl web bezpečnější pro domácí zvířata i pro uživatele, a v souvislosti s tím dojde k některým změnám, které se vás dotknou. Přečtěte si prosím pozorně tento e-mail, abyste věděli, co můžete očekávat.

Změny typů inzerátů a kategorií zvířat 

Naším cílem je bezpečnost všech zvířat na iFauně a pro zajištění této bezpečnosti se potřebujeme zaměřit pouze na vybrané klíčové oblasti. Proto se chceme věnovat inzerci okrasného ptactva, psů a koček, a to pouze za účelem soukromého prodeje a nikoliv dalšího obchodování, abychom mohli zajistit maximální bezpečnost a dobré životní podmínky zvířat.

 

Chápeme, že to může být obtížná situace pro ty, kteří obchodují s jinými domácími zvířaty nebo poskytují související chovatelské služby, a chceme vás požádat o pochopení a  poděkovat Vám za dlouhá léta spolupráce s iFaunou.    

 

Doporučujeme, abyste nadále nezveřejňovali žádné nové inzeráty na než výše uvedená zvířata, případně na zboží a služby, protože tyto inzeráty nebudou přesunuty na novou podobu webu. 

Pokud nabízíte také ptáky, kočky a/nebo psy, budou tyto inzeráty samozřejmě migrovány na aktualizované stránky.

Zde si můžete prohlédnout úplný seznam vyřazených kategorií inzerátů

Zvýhodnění inzerátů je nedostupné

Možná jste již zaznamenali, že v některých kategoriích nebo podkategoriích již není možné zaplatit zvýhodnění inzerátu. Toto opatření jsme aplikovali tam, kde neplánujeme s inzercí pokračovat (rubriky budou zrušeny), aby doposud zaplacená zvýhodnění uplynula dříve, než spustíme novou verzi iFauny.

Diskusní fórum bude zrušeno

Rozhodli jsme se ukončit činnost diskusního fóra na iFauně, abychom mohli věnovat naše technické i lidské zdroje výše popsaným prioritám. 

 

Děkujeme za pochopení, 

S přátelským pozdravem,

    

      Šárka Štíchová

Manažer webu iFauna.cz

kometa
kometa 27.05.2023, 20:18:07 xxx.xxx.147.163
Rapotačka:

Fíkovnice

Já tedy ještě nejsem deaktivovaná a potřebuji tam ještě být. Mám tam mj. stovky stránek SZ a potřebuji z nich vytahat kontakty na lidi.

Moc bych jim nevěřila, s těmi kontakty si pospěšte.

Zdá se, že jsou všehoschopní...

 

 


Vítejte! Vaše, někdy hůře zkousatelné, příspěvky by chyběly.

kometa
kometa 27.05.2023, 20:08:32 xxx.xxx.147.163
PumaCZ:
Chingis:

U nás je úplně běžně mají v každém Petco. Na internetu jsem koukala, že je mají v superzoo. A fakt vydrží, taky jsem z nich nadšená:-) 

kometa
kometa 27.05.2023, 20:04:34 xxx.xxx.147.163
Fikovnice:
Plaka:
Cieniawa: Byla to jedna kobyla kdysi když jsem byla dítě. Osobně mě to štve, můj pseudonym Cstmr už pojimam jako srdcovou záležitost :D Asi se zaregistruji z druhého mailu pod svým jménem...
kometa
kometa 27.05.2023, 19:48:12 xxx.xxx.147.163
acher:

Toto mně přišlo na e-mail

 

Vážený uživateli iFauny,

 

přibližně za měsíc čeká iFaunu rozsáhlá aktualizace, aby byl web bezpečnější pro domácí zvířata i pro uživatele, a v souvislosti s tím dojde k některým změnám, které se vás dotknou. Přečtěte si prosím pozorně tento e-mail, abyste věděli, co můžete očekávat.

Změny typů inzerátů a kategorií zvířat 

Naším cílem je bezpečnost všech zvířat na iFauně a pro zajištění této bezpečnosti se potřebujeme zaměřit pouze na vybrané klíčové oblasti. Proto se chceme věnovat inzerci okrasného ptactva, psů a koček, a to pouze za účelem soukromého prodeje a nikoliv dalšího obchodování, abychom mohli zajistit maximální bezpečnost a dobré životní podmínky zvířat.

 

Chápeme, že to může být obtížná situace pro ty, kteří obchodují s jinými domácími zvířaty nebo poskytují související chovatelské služby, a chceme vás požádat o pochopení a  poděkovat Vám za dlouhá léta spolupráce s iFaunou.    

 

Doporučujeme, abyste nadále nezveřejňovali žádné nové inzeráty na než výše uvedená zvířata, případně na zboží a služby, protože tyto inzeráty nebudou přesunuty na novou podobu webu. 

Pokud nabízíte také ptáky, kočky a/nebo psy, budou tyto inzeráty samozřejmě migrovány na aktualizované stránky.

Zde si můžete prohlédnout úplný seznam vyřazených kategorií inzerátů

Zvýhodnění inzerátů je nedostupné

Možná jste již zaznamenali, že v některých kategoriích nebo podkategoriích již není možné zaplatit zvýhodnění inzerátu. Toto opatření jsme aplikovali tam, kde neplánujeme s inzercí pokračovat (rubriky budou zrušeny), aby doposud zaplacená zvýhodnění uplynula dříve, než spustíme novou verzi iFauny.

Diskusní fórum bude zrušeno

Rozhodli jsme se ukončit činnost diskusního fóra na iFauně, abychom mohli věnovat naše technické i lidské zdroje výše popsaným prioritám. 

 

Děkujeme za pochopení, 

S přátelským pozdravem,

    

      Šárka Štíchová

Manažer webu iFauna.cz


A co tím chtěl básník říci?

Řečnická otázka.

kometa
kometa 27.05.2023, 17:44:13 xxx.xxx.147.163
Phorum:

Údajně ten ultrazvuk blokuje jakýsi Hallerův orgán, který klíštěti slouží ke sledování hostitele. To mi ale nejpřijde jako důvod, proč by se klíště nemělo přisát. Když už se chytí srsti - reakce na dotek, tak se asi bude řídit i jinými smysly než jen tímto orgánem ne?


Hallerův orgán neslouží k zachycení zvuku. Kdysi jsem na ifaunu vložila odpověď odborníka z Akademie věd - je to nesmysl, nemůže to fungovat.

kometa
kometa 27.05.2023, 17:36:26 xxx.xxx.147.163
PumaCZ:

Ahoj, 

vcera jsme cestou ze cvicaku nasli tento micek, do ktereho se Hachi naprosto zamiloval :) Myslela jsem, ze bude do minuty po nem, ale uz ho zvyka druhy den a krome natrzene "zadele" kupodivu drzi.  Je z tlustsi gumy/silikonu, je mekky a i s dirou drzi krasne tvar. Pripomina mi vetsi masazni micek.  Nemate nekdo tip, kde takovy robustni, ale zaroven mekky micek sehnat? 

Hachi mockrat dekuje! :)) 

  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();">
  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();">

Podle mě to je masážní míček. Zkusila bych zdravotnické potřeby.

kometa
kometa 27.05.2023, 12:26:18 xxx.xxx.147.163
Sardullah:

Jen si tak říkám...slyší vůbec klíště?? Mám pocit, že má nějaký orgán...jo teď jsem to dohledala Haller's organ, kde sluchové receptory údajně nejsou...tak si říkám, jak by ho ten ultrazvuk asi odpuzoval.

Myslím, že je tak nějak jistější použít repelent...


Neslyší. Nepotřebuje. Viz výše.