Aktuálně: 3 978 inzerátů203 847 diskuzních příspěvků18 181 uživatelů

Příspěvky uživatele

kometa

kometa
kometa 07.06.2023, 13:03:31 xxx.xxx.224.101
JardaPecival:

Jak pouhým pohledem zlevitovat kočku bee

  • ');" onmouseout="UnTip();" height="60">

To je ale bojová matka!

kometa
kometa 07.06.2023, 13:02:20 xxx.xxx.224.101
JanaJanaJanaJana:

Ahoj, mám dotaz - nemám koně muchaře, ale v těchto dnech začíná mít solidně požrané břicho od pupíku k vemínku a na vemínko to tak yhodně sedá....jako repelent používám SPUTOP SPOT ON, celkem to funguje, až na tahle citlivá místa. Byla mi doporučena mast CDM -PROTECTION PLUS, přemýšlím o ní, ale než to koupím, zajímalo by mě, jestli existuje něco podobně hojivého a za menší peníz? Používám měsíčkovou mast, ale ta nestačí. 

Díky za případné tipy.)


My patlali obyč měsíčkovou vazelínou. Šlo hlavně o to, vytvořit vrstvu, kterou se hmyzák nepropíchne.

kometa
kometa 06.06.2023, 20:00:08 xxx.xxx.147.163
biaca:

Dobrý den, 

už jsem se trochu po stránkách rozhlídla a myslím, že to bude fungovat, ale na IF se mi líbilo, že chodili upozornění, pokud Vás někdo citoval na e-mail. 

 

PS. stále mi nejde vložit profilová fotka - mužete mi prosím sdělit parametry a formát v jakém má být, abych tam neměla pouze ucho kocoura?

Děkuji


Ale tady upozornění chodí taky.

Vpravo nahoře u mého jména (nicku) obálčička, která se pohybuje a píše malou jedničku, když přijde zpráva.

kometa
kometa 06.06.2023, 17:56:27 xxx.xxx.147.163
zofre:

U toho lepu bych se  přes proklamace bála o další hmyz. Asi zkusit  nějaké samodomo a dle výsledku? Vzpomínám na jeden příspěvek  Horsany, když ve a u stáje  dali lepící pásy:-D...a pak ze svých slepených vlasů tahali slepené vlašťovky, které odtrhli z těch pásů...:-D


Kamarádka černé lepivé kýble používá. Nic jiného než protivní hmyzáci se na ně nepřilepí. Bodaví vyhledávají hlavně to, co je tmavé a teplé. Včely,motýli apod. hledají něco jiného.

kometa
kometa 06.06.2023, 13:01:25 xxx.xxx.224.101
Buggyra:

Já mám totiž pocit, že zrovna chilli totiž na slepice nepůsobí tak, jako na lidi. Někde jsem se dočetla, že se to používá i jako odčervovadlo, slepice to normálně žerou, semínka z paprik, pálivých i chilli. Co se hořčice týče, to nevím, ale umím si představit podobný nesoulad s lidským (savčím) vnímáním.


Oni ptáci chuťové buňky moc vyvinuté nemají.

kometa
kometa 06.06.2023, 12:59:40 xxx.xxx.224.101
Kate:

Kočku proč? Koťata sice rozhodně neplánujeme, ale kastrovat jsem v plánu neměla. Měla by horší chování? 


Viz výše.

Nekastrovaná kočka vám bude s největší pravděpodobností značkovat. A protože mají provokovanou ovulaci, bez přítomnosti kocoura (a bez páření) se jí s největší pravděpodobností  vytvoří cysty se všemi zdravotními důsledky. A může na to i uhynout.

kometa
kometa 06.06.2023, 12:45:44 xxx.xxx.224.101
lesnizinka:

Ano a mluví se Bobiš o tom poslední dobou dost často, těch případů přibývá. I jsem četla článek od pána, který tak dopadl. Fakt blbé tohlethumb-down


Možná HA, kterou pijou ve vodě...

kometa
kometa 06.06.2023, 08:00:34 xxx.xxx.224.101
Holly:

Dobry den chovatele. Poradi mi někdo z vas kdy optimalne nechat pripustit vietnamskou prasnicku, když ji je sedm měsicu a vazi kolem 35 kg ? A hlavně kanec ma 80 kilogramu není to nepomer nebo ok ?


Za mě to nepoměr je. Vzhledem k délce páření.

kometa
kometa 06.06.2023, 07:57:05 xxx.xxx.224.101
Bobca:

Kilian-s mínus jedničkama se snad ani mamograf nedoporučuje,,aspoň kámošku poslal na ultrazvuk,že na "mamu"by se ani nic nevidělo...Ale znám kámoše,který na tom byl,bo měl zduřené prsní žlázy..Jsem nikdy netušila,že by i chlap měl problém s prsama..

Jani...menzes nemám už 17 let,co 2 roky chodím na mamo,a nejsem nikdy v žádné fázi(ale jinak máš pravdu,může to být citlivější)..Jen je to pokaždé jiné,ano,dá se to(musí)vydržet..Je to dost o sestře,ale pokud mám velikost G-Hhushed (a to žádné "visuté" k pasu).tongue-wink.není co řešit-prostě to musí zmáčknout...Už jen to tam narovnat..

Jo,ten e-recept..to bylo poprvé..Jsem se nebála,že by mě to nedali,jen jsem to prostě zasklila ale stihla..Lékárnu mám tady asi 150 metrů..Nikdy jsem nepotřebovala nic prodlužovat,ale zavolala bych si potom asi doktorovi,ať mi to napíše znovu..red-flowerJani,už máš všechny smajlíky??pink-flower

 


Ano, může. Chlap může mít vzácně i rakovinu prsu.

kometa
kometa 05.06.2023, 12:56:21 xxx.xxx.224.101
Buggyra:

Jak je něco zadáčo, jde rozum stranou.


Nejen zadáčo. Včera jsem koukala v TV na Atlas ptáků. Ženská zpronevěřila 40 miliónů kvůli americkému vojákovi, kterého naživo nikdy neviděla.

kometa
kometa 05.06.2023, 12:52:16 xxx.xxx.224.101
Fikovnice:

Raduš, kéž by!

Děkuju Ti a prosím, myslete na Fidíka. Dr. mi navíc řekla, že zvířecí inzulín je hodně drahá záležitost + denně jej píchat (!!).

Kdyby to byla ta štítka, tak denně prášek...ale levnej. Já teda snáz píchnu injekci, než mu dám prášek do tlamky, ale musela bych se to naučit... Ale to jeho pití a hubnutí mi poukazuje spíš na ten diabetes...ill

Jestli je to jak u lidí, tak je typický kocouročlověk - diabetik. On byl vždy strašně na žrádlo a ještě loni s tím abscesem vážil kolem 10 kg!!! Obyčejnej mourák... No a já nemám funkční váhu, ale dr. odhadla teď jeho hmotnost na 5 - 6 kg...


Včak jsem psala, že na inzulín přispěji.

kometa
kometa 05.06.2023, 12:49:17 xxx.xxx.224.101
efe:

Ale tak to mi problém nedělá, si to přečíst a v dnešní době to nepovažuju za nic divnýho, spíš mi uniká smysl toho příspěvku...? Kopírovat sem texty z encyklopedií? Že by i tady fungovali roztleskávači? thinking


To mě taky napadlo. Že by i tady?

kometa
kometa 05.06.2023, 12:46:56 xxx.xxx.224.101
keriton:

Buggyra:

U té 2) mám z toho takový ten pocit, že když se vrátím zatímco pes vyvádí, je to to, čeho chce dosáhnout. Sice je to negativní společnost, ale pořád společnost, navíc u rituálu opětovného odchodu vlastně další ňamka nebo jiný úplatek.

EDIT - koukám, že jsem to nějak zblbla a citovaný text se ukazuje jako normální. Tak níže můj komentář:

To je o síle argumentu. Neboli to sprdnutí by mělo být takový, že si pes dvakrát rozmyslí, jestli se ozve znova. Což se snadno řekne, ale hůř udělá, nejlepší je vidět to v podání někoho, kdo fakt ví a umí. Chce to ale taky dávkovat podle danýho psa.

Ten opakovaný odchod by byl bez rituálu, prostě sprdnu psa a jdu hned pryč, žádný pamlsky nebo rituály.


Mně se citovaný text taky už párkrát ukázal jako normální. Přitom to dělám pořád stejně.

kometa
kometa 04.06.2023, 20:12:26 xxx.xxx.147.163
Kat:

Chceme si do domácnosti pořídit nového člena - britskou kočku. Váháme jestli je lepší kočkou nebo kocourek. Jaké jsou klady a zápory obou pohlaví? Cé vím, tak kočky jsou o něco menší a prý když kocoura vykastruju, tak si nebude teritorium značit. V domácnosti máme ještě fenku.


Vykastrovat bude třeba i kočku, pokud teda nehodláte chovat.

kometa
kometa 04.06.2023, 20:11:17 xxx.xxx.147.163
Raska:

Jak zvládají vaši koně bouřky? Naše kobylka se dost plaší L každou bouřku musím být u ní a uklidňovat ji. Kdybych to nedělala mám strach že si ublíží. Mám pocit že takovou smůlu mám pouze já. horse-riding


Všechny bouřky jsem vždycky prožívala hůř já než koně.

kometa
kometa 04.06.2023, 20:09:40 xxx.xxx.147.163
Parus:

No ZOO Plzeň nemám zrovna daleko, tam by mi nějak pomohli?


Minimálně budou vědět o vetovi, který dělá exoty. Tedy i papoušky. Nebo to vzhledem ke zkušenostem zvládají sami. Třeba se s nimi domluvíte.

kometa
kometa 04.06.2023, 17:36:52 xxx.xxx.147.163
lesnizinka:

Reni, asi záleží na tom, kolik a jakových žláz tam ženská má. Já i mamka, v odstupu asi 20let. Ale mamka vůbec nevěděla, že jsem tam byla a co jsem tam zažila říkala, že myslela, že od bolesti umře. A to narozdíl ode mě rodila dvě děti, takže to srovnání měla. Takže to vyhodnotila, že větší bolest nikdy nezažila, že porod byl proti tomu procházka růžovou zahradou. Já jsem tam jako 20letá neměla skoro žádnou tukovou tkáň, jen ty ,,uzly", prsa mě neskutečně bolela i při každé menstruaci(antikoncepce to postupně trochu zmírnila) Mamka taky říkala, že když kojila, mléka měla jak mlékárna. Pokud je ta žláza malinká, schovaná v tuku, tak se to asi tak na ni nenamáčkne. A pokud je sestra kráva, tak ani nemluvímno

Kdybych měla někam jít, musela, půjdu na ultrazvuk, protože ten je mnohem průkaznější, než opěvovaný mamograf. Každou s podezřením z mamografu posílají obratem na ultrazvuk. Proč asi?


Pravda, já mám prsa "po tatínkovi".

kometa
kometa 04.06.2023, 17:32:38 xxx.xxx.147.163
orionka:

@Acher : Kdepak to žijete? Já včera ráno škrábala auto. Ne, že by potřebovalo podrbat, ale okno bylo jaksi zamrzlé a viděti je potřeba.


A kde žijete vy?😉Já mám už druhý týden ve dne v noci otevřený balkón, aby na něj mohli kocouři. A vystrčila jsem ven i bylinky.

kometa
kometa 04.06.2023, 15:28:26 xxx.xxx.147.163
Bobca:

ano Jani..na kočkách jsou nabídky diskusí,co mají počátek v roce 2015..Nerozbalují se mi další-novější..A když ho otevřu,končí vlákno třeba rokem 2017..


A nejsou to vlákna, která tu už byla před naším příchodem? A prostě se normálně uzavřela, protože už nikdo nepřispíval?

kometa
kometa 04.06.2023, 07:40:19 xxx.xxx.147.163
Parus:

Dobrý den, v domácnosti chováme korelku už 4 roky. Nikdy nebyl problém se zobáčkem až teď. Přijde mi že je dost přerostlý, až budu mít foťák vyfotím a pošlu. Jak ji pomoct? Zvládneme to doma nebo musíme na veterinu? Problém je že v mém okolí jsou sami pejskaři a odborník přes ptáky ne.

Nemáte v okolí Zoo?