Aktuálně: 3 979 inzerátů203 861 diskuzních příspěvků18 181 uživatelů

Příspěvky uživatele

kometa

kometa
kometa 16.06.2023, 15:11:01 xxx.xxx.224.101
Zrzavci:

Já nevim.......ešivá byste mu neměla zařídit pobyt u toho.....jak se jmenuje ten divnej pan dochtor, co léčí těžký alkehůliky?


Dr. Nešpor?

kometa
kometa 16.06.2023, 15:08:36 xxx.xxx.224.101
Fikovnice:

Tak trochu mě to napadlo, zda to myslíte na mě...;-).

Ale toto je týden nebo spíš období takových šíleností a hrůz, že i kdyby, musím to hodit za hlavu!winking

A vemte si, že třeba Radka už v životě na psí diskuzi nepůjde (ano, i já ji tehdy kritizovala a soukromě jí prosebně psala; víc téma nechci znovu otevírat).

No a včera zkouším a studentka si vytáhla Antidiabetika, "pěkná" náhoda, že?

Jinak každý jsme jiný, to píšu už asi popadesáté. Možná jste si všimla, že jste občas kritizovaná za svůj styl. Já zase za svůj. Ale k tomu já naprosto pragmaticky se ptám: To jsou někteří tedy masochisti? Pokud vědí, že můj/Váš styl jim nesedí, tak není nic jednoduššího než ignorace...crazy (teda ale tento smajl se mi vůbec nelíbí - vypadá, že má dvojku v žíle!)


Nemyslím. Proto jsem dodala tu poslední větu.

A ano, občas mě někdo zkritizuje. Pokaždé se zamyslím, jestli nemá dotyčný(á) pravdu. A podle toho se zařídím. A jedu dál.

kometa
kometa 16.06.2023, 14:46:29 xxx.xxx.224.101
mastnacekk:

Odstrel je pod div ne trestem smrti. Chce to premejslet, vlcice si uhryzala packu, takze tak dlouho se v "oku" nezdrzela. Uhynula na nasledky te uhryzane packy, prece. Ja bych natahoval na skrypec lidi, kteri maji moc dlouhy vedeni.


Ale tu nohu si ukousala proto, že se chytla do oka. Za mě je to neetické. A právem trestné.

kometa
kometa 16.06.2023, 14:43:19 xxx.xxx.224.101
Buggyra:

A jo, už se mi stalo to, co kometě, teda že když jsem ocitovala cizí příspěvek, tak mi to tam hodilo pouze tu citaci a můj text pod ní už nikoli.

Dala jsem v prohlížeči "zpět", v editoru se ukázal text, co jsem psala, tak jsem ho zkopčila a upravila jsem ten příspěvek s citací. Při úpravě mi to citovaný text zobrazilo jako text příspěvku, bez oddělení, podbarvení a tak - proto jsem ho dala do kurzívy.

Tak třeba to nějak pomůže :-)


Ale já to dělám pořád stejně. A teď se mi vedle podařilo vložit reakci na příspěvek. Tak jenom nechápu, proč někdy jo a někdy ne.

Ne, že by to bylo životně důležité, ale vrtá mi to hlavou.

kometa
kometa 16.06.2023, 13:54:55 xxx.xxx.224.101
kometa:
Leithian:

Ale jde udělat oploceni pozemku tak aby nezdrhala. Umite to u koni zvladne se to i u kočky. Pak by ubylo kocicich mrtvolek


A zase. Příspěvek se mi nechce zobrazit.

kometa
kometa 16.06.2023, 13:54:29 xxx.xxx.224.101
Leithian:

Ale jde udělat oploceni pozemku tak aby nezdrhala. Umite to u koni zvladne se to i u kočky. Pak by ubylo kocicich mrtvolek

kometa
kometa 16.06.2023, 13:50:57 xxx.xxx.224.101
Canka:

Ahoj holky a kluciloughing

Oooo Kouťáku děkuju moc,já vím,že to říkáte jen ze slušnosti,ale i tak je to moc milé od vásloughingJestli máte volného syna,co miluje zvířata a umí dělat rukama,sem s ním hned!!!rolling-laughing

Raduš tak to teda taky nevímjestli bych od toho chlapa brala jako komplimentloughingMožná chtěl polichotit,ale asi se mu to úplně nepovedloloughingKaždopádně to nic nemění na faktu,že jsi krásná buchtaloughing

Tak včera jsem byla řešit ten skútr..naštěstí to není na shození ze skály,ale byl to řemen variátoru..když to ten můj známý rozebral,úplně se zbytky toho řemenu vysypaly na zemmonkeyTakže objednal nový a slíbil mi,že do konce týdne mi skútřík zprovozní...tak mám radost..já se fakt bála,že se zase nedoplatím za opravu nebo že budu kupovat nový skútr...

Dneska jsem byla na pedikúře u bývalé kolegyně,co byla propuštěná před půl rokem a nestačila jsem se divit,jak je dnes opravdu těžké sehnat práci..respektive jinak..dobře placenou práci..hrůza..nedovedu si fakt představit,když by mě vyhodili,jakou práci a za kolik bych sháněla..

Ju a dneska mám u sebe čivavkuheartsA jsme obě moc spokojenéhearts


A na druhou stranu firmy a zaměstnavatelé brečí, že nejsou lidi. Tak tomu trochu nerozumím.

kometa
kometa 16.06.2023, 13:49:34 xxx.xxx.224.101
Fikovnice:

Raduš, odepisovala jsem Ti na Tvoji SZ a musím říct, že Tvoji nechuť už nikdy nevstoupit na Psy naprosto chápu!thumb-up

Včera tam někdo nový napsal, že zapomněl, jaké je mezi "pejskaři" toxické prostředí!thumb-down


Jenže ten nový k tomu neměl důvod. Pokud neumí přijmout konstruktivní kritiku,je to jeho (či spíš její) problém.

To je ta dnešní hyperkorektní doba. Všichni čekají, že je ostatní budou plácat po ramenou. Jenže jenom chválou se člověk nikam neposune. Vlastní zkušenost.

Neberte to osobně, probůh.

kometa
kometa 16.06.2023, 13:36:59 xxx.xxx.224.101
biaca:

Napadlo mě takové téma, které ještě nikde nebylo moc probírané. A to jsou zuby koček? Čistíte svým kočkám zuby? Kvůli zubnímu kameni? Necháváte zubní kámen odstraňovat?

Já osobně svým kocourům zuby nečistím (na pastách je napsáno, že může způsobit žaludeční problémy - a těch už jsem si u svých bengálů užila dost - stačí, když dám novou konzervu a ona jim nesedne a už blinkají.) A pomocí pamlsků se mi nechce - stačí, že mají granule (jako pamlsky používám pouze mrazem sušené maso).

    \'Obrázek\'

Nečistila jsem a nečisím. Těžko bych svým kocourům vysvětlovala, že je to pro jejich dobro.🙂 (jsem ráda, když do nich v případě potřeby narvu tabletu). Problémy žádný nikdy neměl. Ale měla jsem a mám obyč kocoury, žádnou "šlechtu".

kometa
kometa 16.06.2023, 13:33:32 xxx.xxx.224.101
tereza:

Dobrý den, potřebuju poradit od nekoho trochu víc zkušeného. Chci si pořídit papouška jako domácího mazlíčka a společníka třeba i na venčení.Nemusí umět mluvit ale hlavní je to aby byl mazlivý.Bydlím v bytě tak by neměl celý den řvát. Druhy mezi kterými se rozhoduji: Žako,Kakadu bíly, Kakadu žlutočečelatý, Kakadu žlutolící, Kakadu molucký, Kakadu inka,Kakadu růžový, Ara ararauna, Ara zelenokřídlý, Ara arakanga, Eklektus, Amazoňan a Alexandr. (je jich hodně no...)

děkuju za odpovědi.


Pokud doma nebudete celý den, tak bude řvát. Případně se sebepoškozovat.

Můj soukromý názor - papoušek by neměll být sám, je to společenský tvor.

kometa
kometa 16.06.2023, 13:29:22 xxx.xxx.224.101
kocoura219:

Nevšimla jsem si, jestli se to už zde neřešilo, možná ano, ale zeptám se.... pokud omylem zakliknu palec u nějakého příspěvku, můžu ho taky nějak zrušit? Tak jak to funguje např. na facebooku.... Díky moc a také přeji vše nejlepší Zbyňkovi :-) 


Myslím, že to zatím nejde. Taky bych tuto možnost uvítala. Když je občas ruka rychlejší než hlava.

kometa
kometa 16.06.2023, 13:24:36 xxx.xxx.224.101
Saga:

Kometo, díky!\'thumb-up\'

Já si to vyzjistím, jak to funguje u nás.Já bohužel toto o svém obvodním říci nemohu. Možná proto to řeším takto kostrbatě, i když je vlastně řešení jednoduché. Jen to chce správného člověka na správném místě.


A ještě k tomu asi budete potřebovat příslušný papír - jako, které hodnoty chcete zjistit. Ale to by mohl udělat teoreticky i ten veterinář. Akorát pacientem nebude člověk, ale pes nebo kůň. Jestli by to takhle bylo schůdné.

kometa
kometa 16.06.2023, 08:26:13 xxx.xxx.224.101
lesakm:

Proč ne ? je k tomu nějaký závažný důvod ? já ho mám přímo na cisterně s vodou už 20let a žádný problém nemám, naopak po nalízání lizu se většinou oveny jdou hned napít. ramML.


Jenom z čistě technických důvodů, aby nebyl rozmočený. Ale když to vaše ovce dělají obraáceně, není co řešit. Třeba u koní ve výbězích to nefungovalo.

kometa
kometa 16.06.2023, 08:16:58 xxx.xxx.224.101
Nic1:

Ahojte, zajímalo by mě, jakou práci jste si vy, jakožto milovníci zvířat, vybrali? Pracujete se zvířaty, nebo je máte jen jako koníček? Poslední dobou nad tím dost uvažuji, jelikož mám vystudovaný úplně jiný obor-ekonomie, ale koně jsou mým koníčkem a smyslem už od dětství a říkám si, že jsem na tu veterinu mohla zkusit jít, na druhou stranu nevím, jestli bych na to měla buňky... Každopádně se mě hodně lidí především z rodiny ptá, proč, když jsem takový blázen celkově do zvířat, proč jsem nešla studovat a pracovat v tom oboru. Zase si říkám, jestli bych už nebyla z těch zvířat tak presycená a na ty svoje bych se už tak netěšila

kometa
kometa 16.06.2023, 08:09:39 xxx.xxx.224.101
Saga:

No, jako mě napadlo, že by mi krev mohla vzít moje vetka, ale ta na základní rozbor vzorky nikam neposílá, neb má vlastní analyzátor a nevím, jestli tento umí i lidskou krev? Sakra, proč já jsem se jí na to vlastně už dávno nezeptala?\'loughing\' Mohla jsem mít po problému!\'loughing\'


S odebranou krví si můžete do laboratoře teoreticky zajít sama. Akorát nevím, jestli byste si to musela zaplatit. Nebo jestli je to u lidí na "pokladnu".

Jé mám skvělou obvoďačku, jednou za 2 roky opravdu poctivá preventivní prohlídka včetně EKG a vyšetření krkavic. Krev, moč je samozřejmostí.

kometa
kometa 16.06.2023, 06:56:37 xxx.xxx.224.101
Bodlinka:

z platu veterinární sestry ale vlastního koně neuživíte.

a asi na něj nebudete mít ani čas.


Ano, naše bývalá absolventka si pořídila "jenom" oslíka a zjistila, že si ukousla moc velké sousto. Levné ustájení našla 80 km od bydliště.