Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů
Tenurri
Tenurri (504 příspěvků) 29.05.2023, 08:25:03 xxx.xxx.213.168
Doron: Lenacia: Když o tom přemýšlím, docházím k závěru, že největší odpovědnost nese původní majitel, je mi divný, že mu bylo úplně jedno, co s webem bude. To máte jako když, tuším za Klause, prodali Francouzům vodu ( Veolia), to byl teda obchod století :)). Lidi z redakce mě nezajímají, možná někdo odešel, někdo přišel.. To jsou jenom pěšáci. Ale jako že píšou kraviny, to souhlasím. Takový falešný blbosti píšou. Alibistický.

Oni bohužel musí napsat to, co dostanou nařízeno z vrchu a musí se držet osnovy, ať už tomu věří nebo ne, jelikož by jinak dostali padáka a bohužel ne každý si to v této době může dovolit. Zažila jsem to i v minulé práci...bohužel ve zverimexu, kde nám cpali pouze lži. Jako když vám manažerka přednese dojemný proslov o tom, jak jí záleží na zvířátkách a jak jako firma dělají vše pro zlepšení podmínek a když si myslí, že ji neuslyšíme, tak o zvířatech mluví jako o největší špíně. Utekla jsem z tama hned jak to šlo...a ještě jsme dostali napomenutí několikrát za to, že se snažíme zlepšit zvířatům na prodejně prostor i život, že to není podle nalinkované osnovy a sebrali nám peníze. Takže všichni, kterým o ty zvířata skutečně šlo odešli a zůstal tam ten zbytek, co nic neví a je jim vše jedno. Jelikož jsme neměli šanci nic změnit a ještě nás za snahu něco zlepšit šikanovali.

Tenurri
Tenurri (504 příspěvků) 26.05.2023, 21:56:52 xxx.xxx.110.133
Phorum:

Zdravím všechny nově příchozí ifauňáky:)

Ti co přijdou na faunu po nějaké delší pauze budou koukat kam se po nás slehla zem.


Já teda absolutně nepochopila tu jejich urputnou snahu v mazání byť jen zmínky o tomto webu. Tak oni nám oznámí, že diskuze skončí, ale nedovolí nám diskutovat o alternativě, která jim absolutně neuškodí, jelikož nemůžou konkurovat diskuznímu portálu, když diskuze na ifauně nechtějí.

Tenurri
Tenurri (504 příspěvků) 26.05.2023, 11:06:07 xxx.xxx.213.168
Fikovnice:
Zrzavci:

Tak pozor, pozor, Ifauna je taková snůška hůmusu, že mě zablokovali již podruhé. Tak asi povoláme do zbraně přítele na emailu!  To jsou ubožíci smradlavý!