Aktuálně: 4 060 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů
Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 26.05.2023, 19:02:39 xxx.xxx.221.216

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat...další fauňačka se zde chtěla zaregistrovat, ale neustále jí to píše, že odeslání se nezdařilo...tak jen jestli je problém zde a nebo někde na její straně...děkuji.

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 26.05.2023, 08:51:36 xxx.xxx.221.216
assil:

Mně teda tady docela hodně chybí dvě věci, hlavně to, že po rozkliknutí diskuze to neskočí na poslední přečtený nebo první nepřečtený příspěvěk, nebo alespoň na stránku kde takový příspěvěk je, teď to skočí na první stránku a fakt nevím kolik stránek už jsem přečetla a odkud mám začít zase číst. A za druhé, že u čtených diskuzí to neukazuje, že jsou tam nové příspěvky, stačila by nějaká barevná značka u názvu diskuze nebo někde vedle, že od doby, co jsem to měla otevřené, tam někdo přispěl.


👍

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 26.05.2023, 08:21:50 xxx.xxx.221.216

Dobrý den,

jen se zeptám...nešlo by nějak udělat, aby si člověk mohl zvolit řazení příspěvků....prostě, abych mohola zvolit řazení od nejnovějšího, abych nemusela nejprve "jít" na konec diskuze.....

A pak ještě jedna maličkost, zda by nešlo zavést nějaké hodnocení příspěvků...palec nahoru...plusový bodíky....prostě nějakej like, když člověk nechce reagovat přímo slovně, ale rád by vyjádřil souhlas s příspěvkem nebo že se mu líbí foto a tak.

A pak ještě, kdyby šlo nějak inovovat a rozšířit sadu emotikonů.... 😈

Pokud by to šlo, tak by to bylo super...👍