Aktuálně: 4 043 inzerátů199 646 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů
Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 14:54:26 xxx.xxx.198.226

Tsss, já bych tu pizzu ještě sežrala, a taky bez keců 😛 Akorát pokud by byl nějaký kousek vyloženě po***, tak bych si ho upe asi nedala. 

Ale co, já myju lopatku od kočičího záchodu v myčce, tak jsem odolná dost.

Jo teď čtu další příspěvek, že to bylo komplet pro*** ta krabice. No, to bych teda taky vyhodila. Ale nebylo by to bez řečí a dost možná by mu to letělo na hlavu.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 14:45:11 xxx.xxx.198.226

Mno jo, to frknutí a vyzývavý pohled si vykládáte holt po svém 🙂 To nevadí 🙂 to tady popisuje spousta majitelů (vč. mě), že na ně pak to zvíře civí, co s tím jako asi tak chtějí dělat, a dali by pravou ruku za to, že se jim posmívá 😀

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 14:41:33 xxx.xxx.198.226
JanaJanaJanaJana:

Já bych teda byla i pro nějakou soft verzi vojny pro ženy. Myslím to naprosto vážně. Mimo jiné i jako podporu současné woke culture.

A především proto, že současný člověk by nepřežil v přírodě ani týden.


No a to právě zajišťovala ta branná výchova a branná cvičení. To bylo povinné pro všechny. K tomu trocha těch dovedností alá zatlouct hřebík, odvětvit soušku (což byly v podstatě pracovky), a je to.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 14:38:58 xxx.xxx.198.226

Jo, je pravda, že hoax je možná přeci jen trochu silný výraz. To by měla být úplně falešná zpráva. Ale že paní B. modeluje zbytečně přehnané situace a dovádí scénáře dle výroků činitelů občas ad absurdum, to tam bohužel vidím. A dříve to bývalo lepší, jsem přesvědčená. Prostě teď nějak tlačí na pilu, nevím proč, asi sledovanost?

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 14:14:26 xxx.xxx.198.226
Anonymní:

Ani ne, ten robot to donese přímo z kuchyně na určený stůl. Když to jede na pásu tak tam do toho lidí těm druhým flušou což byl třeba loni v Japonsku skandál.


ciwe a pak že já jsem asociál. By mě nikdy nenapadlo někomu rýpat do jídla, to zůstává rozum stát…

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 14:13:20 xxx.xxx.198.226
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 06.09.2023, 14:11:14

Taky bych byla pro znovuzavedení. No ale těch peněz… Asi bych s tím přeci jen počkala, až budeme v nějaké té rozumné finanční situaci (cha cha).

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 14:11:10 xxx.xxx.198.226

To je dobře, že dáváte i sem, já na fejsbůku nikoho odtud nemám, a pobudu tam denně jestli hodinu tak hodně, takže ani není šance si to nějak prohlížet 🙂 Máte to tam krásné, včetně Jůlinky - děkuji!

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 14:07:46 xxx.xxx.198.226

Ale ne, Bobo nekecá, jen to prostě podává všechno hrozně zabarveně, aby zaujala. 

Samozřejmě že potřebujeme dobrou infrastrukturu, ale nejen kvůli přesunům armád (jak by se někomu možná líbilo), ale hlavně kvůli konkurenceschopnosti, páč jsme sto let za vopicema a dopravci už koukají, kudy by nás objeli, železniční tranzit už ani není. Jen doufám, že zase někoho nenapadne splavnit Vysočinu…

A samozřejmě, že klauzule o mobilizaci civilů v případě ozbrojeného konfliktu za určitých podmínek je v legislativě zakotvená, co je stát státem, a má to tak každá země, snad už od Sparty, nic nového pod sluncem. A nikdo neříká, že mobil popadne ákáčtyřicetsedmičku a nakluše na zákop, ono bude potřeba dost lidí v zásobovačce, za volantem, podržpodej a dodávat výstroj.

…nenechte se nachytat na nějaké výkřiky.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 11:57:20 xxx.xxx.198.226

šmarjá, samé “lístkové” houby, to já vůbec nesbírám, neumím to a neznám. A hlavně já sama houby nejím, mě to baví jen “lovit”, a pak to nosím kamarádce, tak tu bych si tuplem na svědomí nevzala…  Jako - tu nemáme smajlík pro houbičku? Tak aspoň tuto za ty čirůvky →☂️

Edit: vlastně jo, sbírám lišku a bedlu

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 07:34:46 xxx.xxx.198.226

Mno jo. Já to kupuju ve velkým protože úspora a pak to krmím i po tom týdnu v misce, protože to nemůžu vyhodit, protože peníze. Holt kočka i já jsme závislí na mém rozpočtu, co nadělám. Taky dojídám doma jídla, která nejsou úplně v top kondici a na jídle šetřím.

Samozřejmě váš způsob, Megí, je doporučeníhodný pro každého,  o tom žádná, to jsou top podmínky pro zvířata a zřejmě i pro lidi.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 07:30:13 xxx.xxx.198.226

Když ta pizza divně smrdí. Jednak ten sýr a tak, ale mohla mu nepříjemně páchnout i ta krabice a nebo naopak příjemně a nebo to bylo ohvízdnuté ve skladu od konkurence, kdy vy už dávno necítíte nic, ale pan kocour tam cítil jasné známky ohrožení, takže to prostě přeznačkoval. Nevidím v tom naschvál ani náhodou.

Cokoli přinesu zvenčí, si Kocour značí tvářenkou. A kdybych přinesla něco jo zajímavého, umím si představit, že by to ohodil i močí, a kdo ví, zda se to už nestalo (mám podezření u jedněch bot)…

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 07:23:55 xxx.xxx.198.226

Teď jsem právě do lesa vůbec nelezla, nečekala jsem, že by tam něco bylo. Ale před víkendem bych tam nakoukla, třeba se poštěstí. Něco napršelo a teď je od pondělí teplo.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.09.2023, 07:03:34 xxx.xxx.198.226

Ano, může být vada v ní - pokud ve vašich podmínkách ostatní holky snášejí standardně a jen tato jedna se liší, je to pravděpodobné. Holt někdy se vše nepovede. A ano, chovatelé samozřejmě takové kusy vyřazují. Možná jestli jsou na začátku snášky, tak ještě třeba nějaký týden počkat, zda se to samo neupraví (zda se třeba jen neopozdil vývoj nějaké části soustavy).

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 05.09.2023, 12:35:15 xxx.xxx.198.226

Hádám, že žádný překupník nebude prodávat nějaké křížence hybridů s plemenem. Od takových slepic nelze očekávat standardizované vlastnosti, tedy překupník by se vystavoval budoucím reklamacím a špatným recenzím a poklesu obratu.

Pravděpodobnější je, že je to skutečně hybridní slepice z programu Dominant, akorát se ten název jaksi na stránky dotyčného překupníka “nedostal”. Mnoho lidí kupuje nabízené “vlašky” jako plemeno, aniž by tušili, že kupují snáškového hybrida.

https://www.kurice.cz/prodej-kuric-dominant

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 05.09.2023, 11:52:49 xxx.xxx.198.226
mastnacekk:

No nevim. V disouzich se tvrde jede do chovatelu bez vyjimek. A drtiva vetsina hlupaku si mysli, ze vsichni dojime stat na dotacich a topime se v penezich. 


No a vy děláte zrovna to, co kritizujete. Píšete, jak se hážou ovečkáři do jednoho pytle, a tady velice fundovaně diskutující Janu hážete do pytle se mnou, která o problematice mám skutečně jen povrchní znalosti.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 05.09.2023, 11:31:24 xxx.xxx.198.226

No, děti si taky pořizuje každý, kdo si usmyslí… o tom žádná. Taky by nějaká ta regulace nebyla od věci, mezi námi (jsem to ale asociál). Jako jo, je to jakože základní právo, ale kde je právo těch dětí - na slušný život? Nechápu, jak se někdo může rozhodnout si pořídit dítě proto, aby třeba udržel vztah. To je něco šíleného. To už mi přijde slušnější si pořídit psa, abych nebyla doma sama. To je aspoň nějako vznešenější cíl, jakkoli teda nemám domyšlené, jak se o něj budu starat - jenže to u těch dětí platí úplně stejně. A jediné štěstí u nás je, že mají zaručené školství (a některé i obědy - vidíte v tom tu ironii?) a teda v době, kdy si budou moci rozhodnout samy, co chtějí dál dělat, můžou jít třeba pražit Jihlavanku. Tady už rozdíl je, páč ten pes se nemůže vymanit z vlivu svého držitele nikdy. Tak to dítě i s blbým startem nemusí být úplně ztracené, zatímco pes ocitnuvší se u blba ztracený bude nadobro.

Ale jinak souhlas s tím, že ono je strašně jednoduché něco prostě zakázat, a je strašně nejednoduché něco dobře zregulovat a ohlídat. Měli bychom tlačit spíš na tu druhou variantu, tedyže děti každý ano, ale účinný způsob kontroly, aby k týrání nedocházelo. (teda … psy. Žejo.)

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 05.09.2023, 11:22:39 xxx.xxx.198.226

Dávala jsem do misky granule, kam měl Kocour přístup celý den, měl celý den granule pod nosem, kdy chtěl. A když zmizela poslední, dosypala jsem. A zase měl den až dva v misce dané granule a chodil si na ně jak chtěl. Tomu teda já říkám adlibitní krmení. A to se mi spíš zkazí ty granule v tom boxu, kde jsou půl roku, než v té misce, kde jsou dva dny 🙂