Aktuálně: 3 962 inzerátů204 070 diskuzních příspěvků18 182 uživatelů

Příspěvky uživatele

Sarah01

Sarah01
Sarah01 01.08.2024, 13:26:49 xxx.xxx.11.197
hmn:

“vocap” lze i na PC


A jak to funguje? Měla jsem za to, že to jde jen přes telefonní číslo. Pokud to jde i na PC, tak bych to zkusila taky využít.

Sarah01
Sarah01 01.08.2024, 13:02:46 xxx.xxx.11.197

Messenger funguje i na PC, WhatsApp je naopak spojený s telefonním číslem, takže jen na telefonu.

Sarah01
Sarah01 01.08.2024, 10:45:25 xxx.xxx.11.197
keriton:

Také máme za sebou nějaké to větší cestování, tak přidávám pár fotek z psího pohledu.
1. Moře by rozhodně šlo, akorát bez stopovačky ani ránu. To nadšení z vody je příliš velké, pes je rychle v rauši. Neměli jsme mnoho příležitostí, ale pokud bychom byli u moře znovu, ráda bych se na to tréninkově zaměřila.
2. Pejsek vzorně čeká, až si nakoupíme hezké pohledy.
3. Tady měl za úkol ležet a ideálně odpočívat, ale pořád fascinovaně sledoval vlny. Měl to jako televizi.
4. Nejlepší ubytování je to, kde si může zalézt pod postel. To on úplně miluje, trávil tam většinu času, co jsme byli na pokoji.
5. Čekání, až si páníček prohlédne katedrálu. Pak si ji půjdu prohlídnout já.
6. Stále mě fascinuje, jak mu vůbec nevadí ta malá přepravka. Na dlouhé cestě jsme stavěli po 3-4 hodinách a ani nepípnul, až jsem občas přemýšlela, jestli jsem ho nezapomněla naložit 😀 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Vyloupnul se z něho moc krásný pes. 🥰

Sarah01
Sarah01 01.08.2024, 10:43:40 xxx.xxx.11.197

Já když jsem si brala Draga, který byl vrácený chovatelce, ale fyzicky zůstal u původních majitelů, kam jsme si pro něj i jeli, tak jsem podepisovala smlouvu s těmi majiteli. Musela bych se ale podívat, jak je to tam s předkupním právem chovatelky, to už si nepamatuju. Nikdy jsem neuvažovala, že bych ho vrátila, už ho mám 5,5 roku a i kdyby nevím co, tak on se mnou zůstane.

Sarah01
Sarah01 01.08.2024, 10:36:22 xxx.xxx.11.197
Bobca:

…tohle,když si nainstaluju,tak -(zeptám se jako naprostý laik,nemám chytrý telefon!!)můžu posílat fotky na chytré telefony těm,kdo to má v telefonu??..Plete se mi mesengr s instagramem..může mi to někdo vysvětlit,prosím?Spolužačka mi pořád vnucuje “cocap”,že volá zadarmo do zahraničí atd…,ale já mám senior tarif za 250kč,nekonečné volání i sms(a z toho dokonce za 100kč data,která nepotřebuju,ale musím si je platit)..já nepotřebuju sedět u počítače a volat zadarmo,když tu sedím-plácnu 2-3 hodiny ráno,než si počtu..A volám pak kdykoli během dne..


To bude asi WhatsApp. Já ho hodně používám na posílání fotek. Instagram nemám, ale je to podobná sociální síť jako Facebook, je více využívaná mladými lidmi, kterým FCB už tak nevyhovuje. Mobilní tarif mám opravdu jen na volání a za to neutratím měsíčně ani stovku, data nemám, zatím to jde fungovat bez nich. Pak na telefonu hodně využívám navigaci v autě a ta je taky zadarmo.

Sarah01
Sarah01 31.07.2024, 14:38:15 xxx.xxx.11.197
Arosek:

Mam kartacek i skrabku, oboji ultrazvukove. 

Obr. 1 - kartacek. Ten s epouziva s pastou a je suepr ze je tichej a nevybruje a pokud neni pes ultranespolupracujici, tak jim v ty hube nijak zvlast nevadi. 

Obr. 2 - skrabka. Ta vydava klasicky zvuk jako ultrazvuk u zubare, i kdyz mi prijde tissi nez co ma muj lidskej zubar. Pes musi byt klidnej aby si to nechal delat (u nas neni problem a krom kavaliru zvladaji vsichni). Jen tohle neni na klasicke cisteni a pouzivani dlouho na jednom miste. Nema to chlazeni jako lidsky zubarsky, takze je to jen jakoby tupnout na nanos kamene, nechat vterinu/dve a hned dolu a pak tupnout jinde. Kamen to narusi, jde pak dobre dolu, ale pouzivat to jako kartacek (tedy treba pul minuty na jeden zub), tak to muze narusit sklovinu. 

Nicmene pro me kombinace obojiho super. Pokud prijde nekdo s fakt hnusnejma zubama a je klidas, pouziju nejdriv tu spachtlicku, otupam a  narusim co jde a o zbytek se postara kartacek a pripadne klasicke mechanicky doskrabu jak srpkem. Pokud dotycny klidas neni, holt jen kartacek a pak rucni prace a trva to o trochu dele. 

Na udrzovani zubu v prijatelnem stavu pak uz pouzivam jen kartacek. 

Obrázek Obrázek

Šmarjá, to stojí 5 tisíc. 😲 

Sarah01
Sarah01 31.07.2024, 11:29:54 xxx.xxx.11.197

Tak to je hnusný teda. Já vím, proč se na tu Olympiádu nedívám.

Sarah01
Sarah01 31.07.2024, 08:36:21 xxx.xxx.11.197
assil:

A tak kolik tu máme poslední dobou lidí, kteří by nejradši zavírali nebo rovnou stříleli důchodce, tohle je ze stejnýho ranku.


Jo, tak nějak, nejvíc takových se vždycky vyrojí, když nějaký důchodce zaviní dopravní nehodu. Přitom statisticky je dokázáno, že mladí do 25 let věku bourají stejně jako lidi ve věku důchodovém.

Sarah01
Sarah01 31.07.2024, 05:57:42 xxx.xxx.11.197
Varaxi:

Nemajíc. 

Poprvé v životě machruju přechodníkama, ha. Pravda je, že mě na ně kdysi můj milovaný sbalil. Na ně a na to, že podržel starší paní dveře. 

A ano, FB a podobné blbosti jsou fakt… blbosti. 


Záleží hodně na tom, k čemu se to člověk rozhodne používat. Já na svojí stránce prezentuju jen svoji CHS, jsem tam v kontaktu s komunitou kolem GR, s klubem a v neposlední řadě i se svojí širší rodinou, spolužáky a rodnou vesnicí. I kdybych na všechny měla telefonní číslo, jako že nemám, tak rozhodně nebudu se všema v kontaktu tak, jak přes FB a Mess. Vše ostatní nesleduju, nečtu, nezajímá mě to, je to škoda času.

Sarah01
Sarah01 30.07.2024, 22:22:52 xxx.xxx.162.253
kometa:

A co Vám na něm vadí? 

Mně prostě přišel nepřehledný. A jak jsem psala, nemaje chytrý telefon, tak pokec kdykoliv stejně nepřipadá v úvahu. Upřímně, ani pořádně nevím, co si mám představit pod pojmem mesenger. Něco jako SMS? Nebo chat?


Myslím, že to lze jako obojí, i jako skupinový chat, ale já to tak nepoužívám, ty skupiny mně nevyhovují. Ale jako náhrada místo SMS je to pro mě úplně super, protože je to zadarmo. A na co platit zbytečně za telefon stovky korun, že jo, já platím prostě jen za volání, a to často není ani stovka měsíčně.

Sarah01
Sarah01 30.07.2024, 18:08:40 xxx.xxx.162.253

Já jsem zahájení Olympiády nesledovala, mám jiný starosti. Nesleduju ani Prague Pride, v Praze nebydlím a tady se nic takovýho nekoná. Nakonec ani nemám televizi. Takže mě osobně to nijak neobtěžuje. Ale na druhou stranu mě šokuje, jak ještě v dnešní době jsou lidi úplně blbí a jinou orientaci přisuzují psychickým poruchám s tím, že by se psychicky nemocní neměli léčit, ale zavírat do blázince, jak v 19. století. Ano, čtete dobře, ženy s poporodní depresí, lidi s maniodepresivni poruchou, všechno do jednoho pytle a zavřít. Ti lidi si snad neuvědomují, že i oni můžou onemocnět.

Sarah01
Sarah01 30.07.2024, 17:49:37 xxx.xxx.162.253
kometa:

Vždyť píšu, že mi to nevyhovuje. Navíc messenger bez chytrého telefonu asi používat nemůžu. 


Tak já jsem to pochopila tak, že Vám nevyhovuje FCB, ale ne Messenger. A co Vám na něm vadí? Mně přijde na pokec úplně v pohodě, používám ho hodně, když zrovna nemůžu přijmout hovor.

Sarah01
Sarah01 30.07.2024, 14:48:31 xxx.xxx.11.197
kometa:

Viz výše.

Při přechodu z IF jsem se tam přihlásila, ale nepoužívám, protože mi nevyhovuje. Takže jsem tam taková mrtvá duše.


No ale jednou tam jste, tak aspoň ten messenger na pokec používat můžete. 😉

Sarah01
Sarah01 30.07.2024, 10:54:41 xxx.xxx.11.197
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 29.07.2024, 19:29:11

No to je teda paráda 👍, že mě to taky dřív nenapadlo, než jsem ty vlasy skoro do pasu ustřihla a hodila normálně do koše. Šedivé taky zatím nemám, ale zase ta barva nic moc.

Sarah01
Sarah01 30.07.2024, 10:51:34 xxx.xxx.11.197
Fikovnice:

Kometa právě nemá ksichtoknihu…😟


Jak to že nemá? Podle mě má, já ji tam vidím. 

Sarah01
Sarah01 29.07.2024, 18:47:32 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Jo Kometo, TEĎ jsem online…ale Vás zase nevidím ve výpisu aktivních uživatelů…😟


Tak si ji najdi na FB a napiš zprávu, to je asi jednodušší, řekla bych, než vyhledávat v aktivních uživatelích.

Sarah01
Sarah01 29.07.2024, 15:35:06 xxx.xxx.225.167
Doron:

To je příšerný  ☹️


Je. Myslela jsem si, že toto se děje jen ve městech. A už to dorazilo i sem na konec světa.