Aktuálně: 3 962 inzerátů204 090 diskuzních příspěvků18 183 uživatelů

Příspěvky uživatele

Sarah01

Sarah01
Sarah01 11.08.2024, 10:47:40 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Varaxi, jde o nouzové sestěhování se, kdy mě posadili s někým a velmi složitě se zařizovalo, abychom se tam vešly (dvě ženské). No a včera šok: Že se v té minimístnosti bude dělat třetí pracovní místo a jediná možnost prý je, že ten někdo by seděl natěsno vedle mě, jak jsem popisovala. Ihned jsem to zamítla. Zda něco zmůžu, nevím. Se stoly hýbat nelze, těžko tam vůbec člověk projde třeba od stolu ke dveřím…


Jani, a kolik má ta místnost metrů čtverečních? 

Neumím si představit v takovém prostředí vůbec pracovat. Na OSSZ v Bruntálu má každá pracovnice svoji kancelář.

Sarah01
Sarah01 11.08.2024, 10:40:25 xxx.xxx.162.253
Fiona.Praha:

Juuuu, Béčka už jsou na světě? To mi nějak uniklo. Jsou to ňuňánci, už se snaží i koukat na svět. Kolik jich je? Mají už jména?  


Je jich 7, 4 kluci a 3 holky. Jména už mají…kluci jsou Bailey, Beanie, Bruce a Bowie, holky Becky, Bria a Bubble (tady jsem se snažila prosadit jméno Baxi a ještě to zkusím, protože majitelé jí stejně Bubble říkat nebudou).

Jestli to dnes vyjde, tak udělám nové fotky. 

Sarah01
Sarah01 11.08.2024, 10:36:03 xxx.xxx.162.253

Stalo se mně to taky a protože to byly tenisky s tkaničkama, tak jsem je musela vyhodit. Z těch tkaniček to prostě nešlo, aniž bych je úplně rotrhala. Příště už jsem si vzala boty, do kterých se buď nic nezapíchalo a nebo mně jich nebylo líto.

Sarah01
Sarah01 11.08.2024, 09:15:53 xxx.xxx.162.253

Já teda kočkař nejsem, kočky nemám a nikdy mít nebudu, takže mám na to poměrně objektivní pohled, si myslím. Ke mně na zahradu kočky nevlezou a pokud vlezou, tak jsou v nebezpečí života. Moji sousedi vždycky kočky měli. Ty první dvě nebo tři byly peršanky a nikdy k nám nevlezly. Co se k nim nastěhoval rozvedený syn, tak ten už měl 3 kočičky a to byly takové ty typicky vesnické, dvě z nich byly tuším i nějaké toulavé, které se k nim prostě nastěhovaly. První k nám vlezla a nepřežila, druhou jsem zachránila, náhodou jsem byla na zahradě, ale nakonec ji přejelo auto. Teď teda mají třetí a ta si zahrává, dost často ji vidím z okna nebo z auta, když se vracím z práce, na naší zahradě. 

Nic to ale nemění na tom, že podle mě ten zmíněný pán není normální a mě by teda fakt nenapadlo po kočkách jakkoliv střílet nebo je ještě trápit. Ten člověk se v tom evidentně vyžívá. A jeho nadřízený ho zcela nepochopitelně brání.

Sarah01
Sarah01 09.08.2024, 16:57:50 xxx.xxx.162.253

Moje kastrovaná Julča má srst děsnou, ale nutno dodat, že ji takovou měla už před kastrací. Dokonce bych řekla, že před kastrací byla ještě horší.

Sarah01
Sarah01 08.08.2024, 20:16:41 xxx.xxx.162.253

Jo, křenová vodka. Vůbec jsem to nevěděla, ale koukám na nějaký krimi seriál, kde jsou i ukrajinští policisté.

Sarah01
Sarah01 08.08.2024, 19:53:48 xxx.xxx.162.253

Mám dvě vnučky a miluju je. Pochopitelně vnučka od dcery je taková víc moje, než vnučka od syna, která je zase víc druhé babičky, to je asi normální. Ale úplně NEJ jsou teď pro mě moje mimina. 🥰

Obrázek Obrázek Obrázek
Sarah01
Sarah01 08.08.2024, 19:44:48 xxx.xxx.162.253
megi-the-pes:

hm
250 pokuta, kolik orlů za to koupím a pustím je do přírody?
Podmínka někomu, kdo měl jít příkladem. A co kdyby se otrávily děti?
Jdu ven a budu si 3 hodiny opakovat - je to vymyšlené, je to vymyšlené.


Málo mu dali, měl zaplatit celou škodu.

Sarah01
Sarah01 08.08.2024, 13:20:17 xxx.xxx.11.197

Copak, taky nabízíte kurz? Jako pardon, ale s takovou češtinou bych si od vás žádný nekoupila. 😉

Sarah01
Sarah01 08.08.2024, 09:12:13 xxx.xxx.11.197
JanaJanaJanaJana:

Tak po svojí letošní zkušenosti potkat takovýhohle de***a, tak věřte, že minimálně u mýho psa by to už podruhý neudělal. Ad a bych na něj začala ječet takovým způsobem, jakou ještě nezažil (ověřeno), ať si o mně myslí, co chce, zadruhý bych mu vyhrožovala, že na toho psa příště použiju paralyzér (už mám jako vyhrožovátko) a že je mi všechno jedno. Já jsem normálně dost klidnej člověk, ale jakmile začne někdo šlapat po někom/nečem, co mám ráda, tak ve mně vzkypí poděděnej maďarskej temperament, a to fakt potom neni hezký 😀 

Jsem se úplně nas***** jen jak jsem ten Váš příspěvek přečetla.


No to ošukávání mojí nohy by mě teda taky pořádně nadzvedlo a myslím, že pes už by to podruhý nezkusil.

Sarah01
Sarah01 08.08.2024, 09:00:07 xxx.xxx.11.197
JanaJanaJanaJana:

Já mám spíš pocit, že prostě podlehl současnému modernímu vizuálu. Omlouvám se všem zúčastněným tu, ale mně se bull psy fakt nelíbí, ani stavbou těla, ani zbarvením, já jsem prostě na vlčouny a liškoidy 😀 ale v mojí bublině obliba vizuálu bull psů za poslední roky neuvěřitelně vzrostla, až se divím.


Taky půjdu proti proudu, taky se mi nelíbí jejich stavba těla, hlavně posazení uší. Holt mám profesionální deformaci. 😊

Sarah01
Sarah01 07.08.2024, 10:30:58 xxx.xxx.11.197
megi-the-pes:

Než jsem dočetla sem “„Obžalovaný poté muže opětovně povalil a dvakrát se mu snažil dupnout na hlavu,“”,
tak jsem myslela, že neštěstí, strčím do někoho, on spadne a udeří se do hlavy.
Ale tohle je nějaký debullní vtip, že jo?


No, doporučí mu jen, aby si příště vybíral, s kým bude chlastat, a tím je to vyřešeno. 

Strašný.

Sarah01
Sarah01 07.08.2024, 10:20:44 xxx.xxx.11.197
assil:

Tak asi zase nikdo neočekává, a evidentně ani on neočekával, že v Egyptě bude ta pitva důkladná až takhle do detailů. A k nám se ta těla dostala bez vnitřních orgánů, takže otravu už nešlo určit.

Za sebe osobně vidím pochybení policie v tom, že tam hned někdo nejel a na všechno nedohlídnul.


Taky to asi tak vidím, že to naše policie dost zadrbala. A to, že se k nám dostala ta těla neúplná, byla velká chyba a něco zkoumat už podle mě nemělo smysl. Taky věřím spíš nějaké otravě, než tomu usmrcení el. proudem. Ale soud vlastně nedokázal nic. Nějaký řetězec důkazů je tady dost pofiderní. Já rozhodně netvrdím, že ten chlap to neudělal, ale….Já bych se fakt nechtěla dostat do soukolí našeho soudnictví ani omylem, stačí si jen přečíst ty rozsudky v poslední době, kdy v případě, že je věc naprosto jasná, tak odsouzený není nikdo a naopak.

Třeba tento případ, naprosto to nechápu

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-otacel-se-v-krizovatce-a-smetl-protijedouci-auto-kvuli-zrusene-pokute-zasahl-nejvyssi-spravni-soud-40482928

Sarah01
Sarah01 06.08.2024, 19:52:30 xxx.xxx.162.253
Leithian:

Chyba pořadatelů to nenapsat so propozic, druhá to vyžadovat ve vedru ne ráno a třetí dávat poháry vedle umírajících psů místo okamžitého zastavení po prvnim kolapsu. 

Vina a sorry je ale na straně majitelů psů. Ti vypli mozek a viděli jen pohár, mašli a prachy za chov. Psů je mi líto ale majitelum dobře tak. 


Dopředu, když člověk přihlašuje, těžko může vědět, jaký bude počasí. Ale po zkušenostech, kdy jsem teď na začátku července jela na krajskou výstavu tady kousek u Rýmařova a pořadatelům bylo naprosto u zadku, že je vedro, a na louce, kde byly kruhy, nebyl žádný strom ani žádná jiná možnost se schovat do stínu, už tuto výstavu nikdy nepřihlásím. S takovou arogancí jsem se ještě nesetkala….prý tak běžte do auta a pusťte si klimatizaci.

Sarah01
Sarah01 06.08.2024, 17:56:04 xxx.xxx.162.253

Já už jsem o tom kdysi četla. Neumím si představit běhat na výstavě 10 minut v kuse ani v lepším počasí. Předpokládám, že dnes už to po nich nikdo nechce.

Sarah01
Sarah01 06.08.2024, 12:12:42 xxx.xxx.11.197
assil:

Tak o chovu a výcviku nemá párů minimálně půlka majitelů psů.


To určitě, ale ne každej se zviditelňuje ve sdělovacích prostředcích.

Sarah01
Sarah01 06.08.2024, 09:33:51 xxx.xxx.11.197
Fikovnice:

Jak jsem dávala tady ten odkaz na Šalamounovce (v příspěvku, který cituji), tak jsem si včera poslechla další video od nich…a je mi z toho šoufl. Je to podstatně kratší…kdo má zájem. Nechci se zastávat pachatelů t.č., ale toto video (níže) mi připadá už úplně jako soudnická zvůle!👎

https://www.youtube.com/watch?v=lIEOIc9tp6s


A naopak třeba tady toto úplně nepochopitelně zamítli:

https://1url.cz/h1HSn

Už jak tam zmiňuje ten redaktor, za ty výbuchy možná nemůžou, ale že byli v kontaktu s šéfem rozvědky se prokázalo a že vynášeli informace taky.