Aktuálně: 3 974 inzerátů203 785 diskuzních příspěvků18 179 uživatelů

Příspěvky uživatele

assil

assil
assil 26.05.2023, 13:37:45 xxx.xxx.121.3

Tak ještě - předpokládám, že úpravy, hlavně tak skok diskuze na poslední přečtený příspěvek, bude trvat déle, tak moc by pomohlo alespoň třeba dočasně dát číslování stránek, co jsou pod diskuzí, i nahoru nad diskuzi. Protože nejsou v přehledu diskuzí vidět všechna čísla stránek, tak se musí skočit třeba o nějaké stránky vedle, rolovat dolů a pak teprve kliknout na požadovanou stránku a to rolování dolů je teda otravný. A tak nějak laicky předpokládám, že toto by nemuselo být tak složité zařídit.

Ale je to jen takový detail.

assil
assil 26.05.2023, 13:33:01 xxx.xxx.121.3
Fikovnice:

Dobrý den admine,

Kéž by to tu mělo nějakou obr kapacitu a šlo by ty diskuze přesunout z IF sem.

Ale to jsem asi úplně bláhová, že jo?


No řekla bych, že ta diskuze je majetkem ifauny, takže by to byla krádež.

assil
assil 26.05.2023, 09:41:31 xxx.xxx.121.3

Jo, tak blbnou mi příspěvky s citací, už jsem to napsala k adminům.

assil
assil 26.05.2023, 09:38:16 xxx.xxx.121.3

Tak mně blbne přidávání příspěvků s citací, když dám citovat, napíšu příspěvěk a dám Přidat, objeví se mi tohle 

Odesílání formuláře se nezdařilo. Zkuste to prosím znovu.

Naštěstí příspěvek tam zůstane a musím dát znova Přidat a pak se teda přidá.

Když napíšu příspěvek bez citace, tak je to OK hned napoprvé.

assil
assil 26.05.2023, 08:39:46 xxx.xxx.121.3

Mně teda tady docela hodně chybí dvě věci, hlavně to, že po rozkliknutí diskuze to neskočí na poslední přečtený nebo první nepřečtený příspěvěk, nebo alespoň na stránku kde takový příspěvěk je, teď to skočí na první stránku a fakt nevím kolik stránek už jsem přečetla a odkud mám začít zase číst. A za druhé, že u čtených diskuzí to neukazuje, že jsou tam nové příspěvky, stačila by nějaká barevná značka u názvu diskuze nebo někde vedle, že od doby, co jsem to měla otevřené, tam někdo přispěl.

assil
assil 24.05.2023, 22:33:59 xxx.xxx.121.3

Tak už jsem tu taky. Nejde mi vložit profilová fotka. Jednou jsem jí vložila blbě, smazala, a další už nejde. Jde to tady nějak přehodit, aby se nejnovější příspěvek ukazovat nahoře a ne na konci?