Aktuálně: 4 059 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů
assil
assil (2118 příspěvků) 29.05.2023, 08:40:36 xxx.xxx.26.200
Buggyra:

Na "poslední uživatelem zobrazený" příspěvek to zatím skákat neumí :-)

Takže jediná možnost prozatím je, pamatovat si, na které stránce diskuse jsem posledně přibližně skončila čtení, a na tu stránku se proklikat a najít si to, abych navázala. Jinak jak psala assil, lze se kliknutím na časovou značku vedle názvu diskuse dostat na poslední přidaný příspěvek vůbec, ale pak musí člověk listovat zpátky, aby dohledal, kde to naposledy četl.

Adminové jsou tu ale velice vstřícní a opravdu dělají vše pro to, aby nám to tu po imigraci z iFauny co možná rychle zpříjemnili, a momentálně je pro ně prioritou verze webu pro mobilní telefon, což je pro spoustu uživatelů nutná podmínka fungování tady, anžto nechodí přes PC. Tak na najíždění na poslední "mnou přečtený" nebo první "mnou nepřečtený" příspěvek budeme muset ještě trpělivě vyčkat :-) 


JJ, věřím, že to časem udělají. Jinak se mi to tady líbí, že je to graficky příčetný jako na ifauně, znám diskuze, kde to hraje všema barvama a to je pak peklo.

assil
assil (2118 příspěvků) 29.05.2023, 08:08:55 xxx.xxx.26.200
assil:
Bodlinka:

 

Z jejich pohledu (pohledu někoho komu jde čistě jen a jen o peníze) to "zřejmě" dává smysl, protože chtějí aby "návštěvníci" četli jen a pouze inzeráty a ne opět z jejich pohledu nějakou "planou" (peníze nepřinášející) diskuzi, jednoduše je to profesionálně totálně zdeformovaný pohled investičního bankéře který nemá před očima nic jiného než prachy.sadML.

assil
assil (2118 příspěvků) 29.05.2023, 08:05:10 xxx.xxx.26.200
Bodlinka:

 

Z jejich pohledu (pohledu někoho komu jde čistě jen a jen o peníze) to "zřejmě" dává smysl, protože chtějí aby "návštěvníci" četli jen a pouze inzeráty a ne opět z jejich pohledu nějakou "planou" (peníze nepřinášející) diskuzi, jednoduše je to profesionálně totálně zdeformovaný pohled investičního bankéře který nemá před očima nic jiného než prachy.sadML.

assil
assil (2118 příspěvků) 26.05.2023, 14:24:52 xxx.xxx.121.3
assil:

No ale o to jde, já nechci na poslední příspěvek, chci na poslední příspěvek, který jsem četla a třeba u toho vašeho náhledu když chci na stránku třeba 9, tak musím kliknout buď na 4 nebo 12 a pak si dole pod diskuzí překliknout na 9, což znamená rolovat.

Jo, na pc to asi jde klávesou end, ale já mám noťas bez týhle klávesy a asi nebudu jedinej člověk.


Byla to citace na raven-kix, ale ty citace někdy nefungujou.

assil
assil (2118 příspěvků) 26.05.2023, 14:24:01 xxx.xxx.121.3

No ale o to jde, já nechci na poslední příspěvek, chci na poslední příspěvek, který jsem četla a třeba u toho vašeho náhledu když chci na stránku třeba 9, tak musím kliknout buď na 4 nebo 12 a pak si dole pod diskuzí překliknout na 9, což znamená rolovat.

Jo, na pc to asi jde klávesou end, ale já mám noťas bez týhle klávesy a asi nebudu jedinej člověk.

assil
assil (2118 příspěvků) 26.05.2023, 14:18:36 xxx.xxx.121.3
Atheira:
Fikovnice:

Kéž by to tu mělo nějakou obr kapacitu a šlo by ty diskuze přesunout z IF sem.

Ale to jsem asi úplně bláhová, že jo?

assil
assil (2118 příspěvků) 26.05.2023, 13:37:45 xxx.xxx.121.3

Tak ještě - předpokládám, že úpravy, hlavně tak skok diskuze na poslední přečtený příspěvek, bude trvat déle, tak moc by pomohlo alespoň třeba dočasně dát číslování stránek, co jsou pod diskuzí, i nahoru nad diskuzi. Protože nejsou v přehledu diskuzí vidět všechna čísla stránek, tak se musí skočit třeba o nějaké stránky vedle, rolovat dolů a pak teprve kliknout na požadovanou stránku a to rolování dolů je teda otravný. A tak nějak laicky předpokládám, že toto by nemuselo být tak složité zařídit.

Ale je to jen takový detail.

assil
assil (2118 příspěvků) 26.05.2023, 13:33:01 xxx.xxx.121.3
Fikovnice:

Dobrý den admine,

Kéž by to tu mělo nějakou obr kapacitu a šlo by ty diskuze přesunout z IF sem.

Ale to jsem asi úplně bláhová, že jo?


No řekla bych, že ta diskuze je majetkem ifauny, takže by to byla krádež.

assil
assil (2118 příspěvků) 26.05.2023, 09:38:16 xxx.xxx.121.3

Tak mně blbne přidávání příspěvků s citací, když dám citovat, napíšu příspěvěk a dám Přidat, objeví se mi tohle 

Odesílání formuláře se nezdařilo. Zkuste to prosím znovu.

Naštěstí příspěvek tam zůstane a musím dát znova Přidat a pak se teda přidá.

Když napíšu příspěvek bez citace, tak je to OK hned napoprvé.

assil
assil (2118 příspěvků) 26.05.2023, 08:39:46 xxx.xxx.121.3

Mně teda tady docela hodně chybí dvě věci, hlavně to, že po rozkliknutí diskuze to neskočí na poslední přečtený nebo první nepřečtený příspěvěk, nebo alespoň na stránku kde takový příspěvěk je, teď to skočí na první stránku a fakt nevím kolik stránek už jsem přečetla a odkud mám začít zase číst. A za druhé, že u čtených diskuzí to neukazuje, že jsou tam nové příspěvky, stačila by nějaká barevná značka u názvu diskuze nebo někde vedle, že od doby, co jsem to měla otevřené, tam někdo přispěl.

assil
assil (2118 příspěvků) 24.05.2023, 22:33:59 xxx.xxx.121.3

Tak už jsem tu taky. Nejde mi vložit profilová fotka. Jednou jsem jí vložila blbě, smazala, a další už nejde. Jde to tady nějak přehodit, aby se nejnovější příspěvek ukazovat nahoře a ne na konci?