Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů
assil
assil (2107 příspěvků) 30.05.2023, 09:29:36 xxx.xxx.26.200
megi-the-pes:

Když si projdete odkazy tady, zjistíte, že se nakonec stejně nedomluví.

https://www.ararauna.cz/2023/01/jak-funguji-pozitivni-seznamy-zvirat-v-zemich-eu-kde-uz-plati-nizozemsko/

Pozitivní seznam povoluje zvířata. Spíše bych sledovala seznam zákazů - např. proč se jinde někteří psi s krátkou hlavou chovat nesmí, ale u nás je to všem ukradené.

 


Tak omezování krátkolebých plemen jsou národní iniciativy, s EU a pozitivním seznamem to nemá co dělat.

assil
assil (2107 příspěvků) 30.05.2023, 07:47:22 xxx.xxx.26.200
misimisi: Pojďme pořešit palčivější téma. Zase se Evropská unie bude zabývat tzv. pozitivním seznamem zvířat. Nechci se dočkat toho, že živé zvíře uvidíme maximálně v Zoo, andulku, křečka už doma smět mít nebudeme nikdo, dokonce snad ani psa, kočku v bytě ve městě by nešlo mít. Je to úplně na hlavu postavené, to nesmí projít. Je tu na to založené i téma, ale netýká se to zdaleka jen papoušků.

Nevim, někde jsem ten seznam povolených zvířat viděla a připadalo mi, že takový ty běžně chovaný druhy tam všechny jsou. Psi a kočky samo taky. Jestli máte jiné info, tak dejte odkaz.

assil
assil (2107 příspěvků) 29.05.2023, 12:09:47 xxx.xxx.26.200
Xerxova:

mně zmizel celý poslední příspěvek z venčení - ten, kde jsem informovala o přechodu sem... taky zmizeli profilovky těch lidí, kde byl vložen kontakt na chov zvířat. Tudíž nechtějí, abychom odešli jinam a stíhají to překvapivě kontrolovat a ne že ne...


Mizí všechno, co odkazuje jinam, projít to pár dní zpět teď, když je diskuze vypnutá, určitě není nic těžkého a navíc stejně teď nemají nic na práci, nová podoba webu se určitě dělá jinde.

assil
assil (2107 příspěvků) 29.05.2023, 10:58:15 xxx.xxx.26.200

Jinak kdo mate linkedin, muzete napsat novemu majiteli ifauny, pripadne vpravo na vyber z mnoha zaměstnanců

na fb jsem se teda ještě nekoukala, tam by to asi bylo příhodnější :D

https://se.linkedin.com/in/axel-lagercrantz-1a183218?trk=public_profile_browsemap

assil
assil (2107 příspěvků) 29.05.2023, 10:52:05 xxx.xxx.26.200
Doron: Assil, a dá se ten profil tedy smazat nebo ne prosím? Jsem takový počítačový analfabet.. :(

Jedině jim napsat ať to smažou a doufat, že to udělají. Ostatně stejně to funguje i na fb.

assil
assil (2107 příspěvků) 29.05.2023, 09:37:21 xxx.xxx.26.200

Já jen znova upozorňuju, že deaktivace profilu není smazání, ten profil tam zůstává, jen není pro vás aktivní. To jen tak pro info, protože dost lidí si to plete a má dojem, že tím profil maže.

assil
assil (2107 příspěvků) 29.05.2023, 08:40:36 xxx.xxx.26.200
Buggyra:

Na "poslední uživatelem zobrazený" příspěvek to zatím skákat neumí :-)

Takže jediná možnost prozatím je, pamatovat si, na které stránce diskuse jsem posledně přibližně skončila čtení, a na tu stránku se proklikat a najít si to, abych navázala. Jinak jak psala assil, lze se kliknutím na časovou značku vedle názvu diskuse dostat na poslední přidaný příspěvek vůbec, ale pak musí člověk listovat zpátky, aby dohledal, kde to naposledy četl.

Adminové jsou tu ale velice vstřícní a opravdu dělají vše pro to, aby nám to tu po imigraci z iFauny co možná rychle zpříjemnili, a momentálně je pro ně prioritou verze webu pro mobilní telefon, což je pro spoustu uživatelů nutná podmínka fungování tady, anžto nechodí přes PC. Tak na najíždění na poslední "mnou přečtený" nebo první "mnou nepřečtený" příspěvek budeme muset ještě trpělivě vyčkat :-) 


JJ, věřím, že to časem udělají. Jinak se mi to tady líbí, že je to graficky příčetný jako na ifauně, znám diskuze, kde to hraje všema barvama a to je pak peklo.

assil
assil (2107 příspěvků) 29.05.2023, 08:08:55 xxx.xxx.26.200
assil:
Bodlinka:

 

Z jejich pohledu (pohledu někoho komu jde čistě jen a jen o peníze) to "zřejmě" dává smysl, protože chtějí aby "návštěvníci" četli jen a pouze inzeráty a ne opět z jejich pohledu nějakou "planou" (peníze nepřinášející) diskuzi, jednoduše je to profesionálně totálně zdeformovaný pohled investičního bankéře který nemá před očima nic jiného než prachy.sadML.

assil
assil (2107 příspěvků) 29.05.2023, 08:05:10 xxx.xxx.26.200
Bodlinka:

 

Z jejich pohledu (pohledu někoho komu jde čistě jen a jen o peníze) to "zřejmě" dává smysl, protože chtějí aby "návštěvníci" četli jen a pouze inzeráty a ne opět z jejich pohledu nějakou "planou" (peníze nepřinášející) diskuzi, jednoduše je to profesionálně totálně zdeformovaný pohled investičního bankéře který nemá před očima nic jiného než prachy.sadML.

assil
assil (2107 příspěvků) 26.05.2023, 14:24:52 xxx.xxx.121.3
assil:

No ale o to jde, já nechci na poslední příspěvek, chci na poslední příspěvek, který jsem četla a třeba u toho vašeho náhledu když chci na stránku třeba 9, tak musím kliknout buď na 4 nebo 12 a pak si dole pod diskuzí překliknout na 9, což znamená rolovat.

Jo, na pc to asi jde klávesou end, ale já mám noťas bez týhle klávesy a asi nebudu jedinej člověk.


Byla to citace na raven-kix, ale ty citace někdy nefungujou.

assil
assil (2107 příspěvků) 26.05.2023, 14:24:01 xxx.xxx.121.3

No ale o to jde, já nechci na poslední příspěvek, chci na poslední příspěvek, který jsem četla a třeba u toho vašeho náhledu když chci na stránku třeba 9, tak musím kliknout buď na 4 nebo 12 a pak si dole pod diskuzí překliknout na 9, což znamená rolovat.

Jo, na pc to asi jde klávesou end, ale já mám noťas bez týhle klávesy a asi nebudu jedinej člověk.

assil
assil (2107 příspěvků) 26.05.2023, 14:18:36 xxx.xxx.121.3
Atheira:
Fikovnice:

Kéž by to tu mělo nějakou obr kapacitu a šlo by ty diskuze přesunout z IF sem.

Ale to jsem asi úplně bláhová, že jo?

assil
assil (2107 příspěvků) 26.05.2023, 13:37:45 xxx.xxx.121.3

Tak ještě - předpokládám, že úpravy, hlavně tak skok diskuze na poslední přečtený příspěvek, bude trvat déle, tak moc by pomohlo alespoň třeba dočasně dát číslování stránek, co jsou pod diskuzí, i nahoru nad diskuzi. Protože nejsou v přehledu diskuzí vidět všechna čísla stránek, tak se musí skočit třeba o nějaké stránky vedle, rolovat dolů a pak teprve kliknout na požadovanou stránku a to rolování dolů je teda otravný. A tak nějak laicky předpokládám, že toto by nemuselo být tak složité zařídit.

Ale je to jen takový detail.

assil
assil (2107 příspěvků) 26.05.2023, 13:33:01 xxx.xxx.121.3
Fikovnice:

Dobrý den admine,

Kéž by to tu mělo nějakou obr kapacitu a šlo by ty diskuze přesunout z IF sem.

Ale to jsem asi úplně bláhová, že jo?


No řekla bych, že ta diskuze je majetkem ifauny, takže by to byla krádež.