Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů
Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 13:20:04 xxx.xxx.226.6

zbynek:Fikovnice:Sarah01:Fikovnice:assil:

A odpověděla ti, Jani?

Ne, ale asi jsem to ani nečekala...

Já jsem si s ní psal, ale výsledek je stejně nula. Samé nejde, neexistuje, není možné. Paní Šárka je jen postava nových majitelů a nezmůže vůbec nic, tam už jsou karty rozdané.


No já jsem chtěla napsat, že rozdaný to ta pani má, ale........ ne to psát nebudu přece. Nicméně - admini a původní majitel měli a mohli vysvětlit kupujícímu o čem tento web je - majitel nemusel prodávat zrovna těmhle. Kdyby to někomu za to stálo. Já svoje pozemky taky neprodám šmejdům, co na tom chtěj pěstovat řepku. Ať si narvou prachy do trenek, prachy nejsou všechno. Vybudovali jsme tam za stejných 20 let (shodou okolností) důležitou oázu pro zvířata a tak to taky zůstane.

Ešče že já nejsem šárka! To se mi ulevilo 😄

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 13:03:40 xxx.xxx.226.6
honzapm:

Ano, na iF mohou kamkoliv. Ale vzhledem k tomu, že poslední měsíce nestíhali vůbec nic - ani diskusi, ani inzerci, a jejich tým je fakt malý (možná dva lidi), tak bych se uklidnil a nemyslel si, že oni teď řeší nějaké nedůležitosti.

Oni teď hlavně řeší tu jejich novou verzi, novou podobu.

S tím mají absolutně hodně práce a celý ten předčasný exodus 

a vše tomu odpovídají - prostě nemohli ve dvou (nebo v jednom?)

hlídat všechnu tu nadálou debatu, tak to vypnuli celé. 

Oni teď přechází na vše nové, ladí. 


No doteď stíhali hlídat a vytvářet pošahaný dotazy , aby se rozproudila debata a inzerenti byli spokojení a najednou nestíhají? Prtky, jen jsou milé paní Šárce proti srsti naše reakce. Mně vypla poté, co jsem se jí zeptala, zda se jí bude dobře spinkat s vědomím toho, že se podílí na tom, že zmizí neskutečné množství znalostí a informací a hodila jsem jí tam odkaz na úplně čerstvý dotaz člověka  s ochrnutým psem, kde mu bylo odpovězeno někým, kdo si tím se psem prošel taky. Za tohle, ne za diskuzi jako takovou, doufám, že až oni budou potřebovat se ptát, budou mít prázdný ruce. A ta madam nesympatická, místo, aby - ale no nic, to nemá cenu, se budu zbytečně rozčilovat, čůza jedna nepříjemná. A není to z osobního hlediska, je mi baba fučik. Vadí mi ten princip.

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 12:57:33 xxx.xxx.226.6

Já jsem druhý! Metálal. Díky za inspiraci, já si toho červeného tlačítka vůbec nevšimla. Mě je do téhle digitální doby vyloženě škoda.smiley


Nebojte, já bojuju z posledních sil 😄

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 12:14:22 xxx.xxx.226.6

Drůbežáříí,dobrý den, já jsem ráda, že jste tu, páč až to přinde - času dost  zatím- tak budu mít kam chodit se ptát, to mám radost převelikou. A zase jdu, jen jsem se musela zaradovat, zcela dětinsky. 

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 11:43:19 xxx.xxx.226.6
Phorum:

Buggyra:

Ale admini se toho chopili s vervou a jsou úúžasnýý a dělají vše pro to, aby to tady těm požadavkům přizpůsobili. Metál pro ně :-)

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 11:40:30 xxx.xxx.226.6
keriton:

Tybrďo ale jen si to představte, to si tak vedete poklidný web, a najednou se vám tam ze dne na den nakýbluje pár desítek nováčků a mají spousty představ, co by mělo jak vypadat a fungovat, aby se jim u vás líbilo :D


No právě, proto já mlčim a nemám žádný požadavky.

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 10:38:49 xxx.xxx.226.6
honzapm:

Pane Pokorný, oba, moc děkujeme za vaši aktivitu a snahu.

Kdyby bylo potřeba udělat sbírku, rádi přispějeme na chod a fungování.

Ano, bylo by dobré nastínit vizi do budoucna - zda má smysl investovat čas, know-how, fotky tady.

K vylepšení - prosím, bude-li možné - možnost editovat příspěvek. Třeba 15 minut po odeslání (i když náhodně přispěje někdo další). Někdy se nenahrají všechny fotky, otočí se, pořadí nedává smysl, odkaz nefunguje nebo je potřeba něco doplnit. Nahrávání fotek - prosím, bude-li možné, možnost nahrávat více fotek najednou. Ne postupně po jedné. Možnost označit fotky v PC a přetáhnout je sem najednou. Moc děkuji.

Bude-li možné, zobrazit miniatury právě nahraných fotek - vidíte, co jste přesně nahráli, co se bude odesílat jako příspěvek, možnost změnit pořadí nahraných více fotek. Děkujeme moc.


JO! A tohle mi celou dobu běží hlavou taky - že kdyby bylo zapotřebí nějakých financí, tak myslím, že odhaduju, že každý z nás přispěje.

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 10:24:19 xxx.xxx.226.6

Jo - kdo jste na Ifauně proběhli Nepsím dotazem - řezná rána -tak bych chtěla dát vědět, že rada od Janaa na třezalkový olej, je - VY-NI-KA-JÍ-CÍ. Dneska prvně cejtím úlevu v tom místě. Nevím, ešivá tam je opravdu ten granulovej buřtik, jak to nazvala nějak podobně tuším Efe? nebo kdo mi to diagnostikoval? , a jestli se to podaří rozehnat jak demonstraci, ale něco se tam děje a je to pozitivní, takže fšicí - za chvíli pokvete tahle drahá květinka, tak šup na louky, nařezat jak zelí a naložit - jednu lahev do vodky, druhou do oleje. Hodí se obě verze.

JANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DÍKY MOC, DÍKY MOC A EŠČ JEDNOU DÍKY MOC 👍

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 10:20:31 xxx.xxx.226.6
selmicka:

Ifauna je minulostí.

 

Součastnost je chovzvirat.cz.

Každý je nahraditelný. Věřme, že chovzvirát.cz předčí brzy ifaunu a stane se doménou všech českých a zahraničních CHOVATELŮ.

To jim ze srdce přeje dědek selmicka.

  • ');" onmouseout="UnTip();">

To jsou ale krásný "kočenky"

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 10:06:56 xxx.xxx.226.6

Heh, tak jsem před nějakou chvilkou psala Adminům, že já vlastně nic nechci, ale to jsem si neuvědomila, jakej jsem já matla, že já takhlenc bez tý editace příspěvků, nejen, že budu psát extrémně negramotně, ale taky budu mít 2x tolik příspěvků, než kdybych mohla editovat, páč!

Jsem chtěla právě Phorum podíkovat, za to založení diskuze a sem to nenapsala vůbec ani metál jsem neudělila, nic. Jsem marná. 

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 09:41:19 xxx.xxx.226.6

Jááá nic nechci, já chci jen a jen poděkovat, vím, že už to tu proběhlo a vím, že jsem i já děkovala, ale prostě je to opravdu skvělý, jste moc hodní a nejúžasnější. JIPIJAJÉÉÉÉÉ jak by řeknul strejda Willis /to nic, toho si nevšímejte, mám jen fakt radost, že je svět někde ještě normální./

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 09:37:11 xxx.xxx.226.6
Espiro:
Zrzavci:

a proč mě to pořád, prosím, ukazuje že jsen neregistrovaná? Však vidím svoje jméno, ale vedle ve výpisu to píše - Zrzavci neregistrovaný, co dělám špantě, poradíte mi?

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 08:52:23 xxx.xxx.226.6

a proč mě to pořád, prosím, ukazuje že jsen neregistrovaná? Však vidím svoje jméno, ale vedle ve výpisu to píše - Zrzavci neregistrovaný, co dělám špantě, poradíte mi?

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 30.05.2023, 08:50:47 xxx.xxx.226.6

Sakryš, tady se to rozjelo - už nestíhám evidentně dočíst, jsem ráda, že se přesun daří a doufám, že se sejdeme se všema. Hrozně mě to ale štve, to co udělali. Nicméně, zpátky na Ifaunu, bych nešla už ani náhodou. Jde mi jen o všechny ty ztracený informace, který tam jsou. Už je možné se deaktivovat?

Mám to teď složítější, drahá půle si dost zkrakvila při přípravách na betonování, špatně šlápnul a skončil v základech se smasakrovaným kolenem :-( tak je šécko na mě a já popravdě moc nestíhám :-(