Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů
Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 21.07.2023, 08:51:30 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 21.07.2023, 08:44:54

Zas takovou odvahu to nechce

A Vy malého psa máte, že s ním zažíváte ty věci, jako bambule, Killian a ostatní? Já ne, tak si nedovolím soudit.

A ano, jak psala Edůza - ono stačí i jen přátelskej halama. Nemohla jsem nechat hrát svýho prvního ohaříka se psama do velikosti a nerozbitnosti JRT, protože rád dělal kotóle při hře. A když se takhle jednou převalil přes štěně stofárda, byla jsem ráda, že je ten buclík nerozbitnej. Od té doby smolikof, s malými si hrát nemohl.

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 21.07.2023, 08:48:05 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 21.07.2023, 08:42:36

Nu pak se to trošku vylučuje, že? Třeba by Bambule ráda nějakýho halamu, ale je rozumná a má pomeranče. Lepší rozumná Bambule - který se taková výše napsaná poznámka od Vás určitě dobře čte, než jelito, který si pořídí - protože přece má tu možnost a to ano, to má, může na bazoši koupit modrýho picbůma - neadekvátního psa kterým posléze terorizuje okolí. Já nevím, není lepší, trošku vždy zapřemýšlet, než napíšu něco takhle jak píšete? 

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 21.07.2023, 08:44:49 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 21.07.2023, 08:40:59

a to je pravda, jen ten přechod z velkýho psa na menší zvíře- u nás zatím kočka, je jako dost zdlouhavej proces. Já jsem navíc zvyklá, že kdy poplácám psa, je to pořádný poplácání, kdybych poplácala Docenta Motejla, tak chudák poletí jak fotbalovej míček. 

Je to s tím malým tvorem teda taky plus v tom, že činí člověka odolnějším vůči žinfártku, páč jak já se kolikrát vyděsim, když to hovado pruhatý mi nečekaně vpluje pod nohy!!!!!!!!! A taky to rozšiřuje poté zásobu sprostých slov 😀

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 21.07.2023, 08:34:08 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 21.07.2023, 08:27:04

No to si dovolím oponovat, ne každý má tu možnost. Neb ne každý má ty podmínky na velkého psa. A je dobře, že pořizuje psa vhodného do SVÝCH podmínek a dle SVÝCH schopností. Mohlo by se stát, že by se Bambule řídila Vaší radou, pořídila si NO , nezvládla ho a vijolá - problémek máme na stole. 

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 21.07.2023, 08:28:19 xxx.xxx.226.6
kometa:

Ta poslední fotka… Gustík je ředitel zeměkoule? Neboli Big boss?🙂


No žejo? Já bych řekla, že jeho rozsah značně přesahuje i přes tu Zeměgulu! Možná celej vesmír, že řídí. a i běh času 😂

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 21.07.2023, 08:26:07 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele drvodelkafialova z 21.07.2023, 07:39:39

To je jasný, že jak má člověk zvěřinu a dobytek, tak prostě nestíhá. Mám jen tři čokle a půlku kocóra a večer se taky moc k počítadlu nedostanu. Máte můj obdiv, že včelaříte. My koupili domeček s velkým včelínem, ale ač dneska je v módě, že včelaří, kde kdo, tak přes pobídky okolí do toho nejdeme. Včelín je kousek od domu, máme tři psy, staví se, neměly by holky klid. Vnitřně je to člověku trošku líto, ale člověk musí znát svoje limity. 

Siesta výborná kupte hošikům todle:

https://www.lidl.cz/p/zoofari-bazen-pro-psy-o-120-x-30-cm/p100347383

kucí si zaplovou a na zimu to sbalíte. Naše čokle to mají, je to supr a nás to zachránilo, když nebyla kópelka - rozbalilo se to večer vždycky v kůchni, k dřezový baterii se namontovala hadice na zalívání a člověk měl sprchu ! 👍 Je to výborná věc, nedám na ni dopustit, teď jak se dělá střecha, zachytává nám to vodu, aby to nelilo k baráku. 

je mu hnedle deset, takže Gustíka nechává vyvádět a vyžírá mu s kačkou granule. Nevadí si a i když po něm Gustík natahuje krk, když nejsme doma chodí s nimi.

To je háskýý, to je háský, je to moudrej pán, ten pán Kačák!

Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 21.07.2023, 07:33:14 xxx.xxx.226.6

Brýtro pani Drvodělková,

zdá se, že kačák nějak nestojí o popularitu a chce zvostat v utajení 😀 😀 

Gustik mého muže pobavil, děkuji převelice. Jak voni to kucí mezi sebou mají, v záběrech vypadá Gustav opravdu jako, že tvrdě velí a Kačákovi moc nepovolí, jsou kámoši, nebo ne?

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 20.07.2023, 14:15:28 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 20.07.2023, 13:24:23

kousek od psychiatrické léčebny,

Nabízí se otázka, co tam dělala ta samička a vy vlastně taky 😀 😀 

No já jsem viděla krásnýho samečka roháče u nás v práci! Na Smíchově. A byl nádhernej. A potom jednou samičku na výletě se psy a kupodivu tam žádný doubrava právě nebyla - to ne, že by na tom Smícháči byla - jsou tu jen dva obří a nádherný dubáci, ale fakt luxusní.Nicméně v tom lese na cestě, kde jsem tu samičku viděla, byla asi omylem.

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 20.07.2023, 13:32:04 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 20.07.2023, 13:17:31

Joj, divokou vodu, to bych nedala. Ač plavu ráda a myslím, že dobře (na základce taky za školu), tak do tohodle jsem nikdy neměla odvahu, jak to nemám pod kontrolou  sama za sebe, jsem nejistá (stejný s bruslema)

Já taky nic neumím, vokázala mi to Flekatá, neměla bych na agresi - myslím, ty opravdové ranaře. (asi hlavně v tom, že bych si nikdy nebyla jistá, zda můžu věřit doopravdy, zda jsme přestoupili ten práh, kdy už se to nevrátí)

já si jedu krokem a ony jsou vděčné, že také mohou jít krokem (svého normálního tempa) a nemusejí pořád na pomalého dvounožce čekat.

jo, tohle je podle mě ideálka, protože naše chůze -i když chodím rychle - je pro ně pomalá. 

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 20.07.2023, 13:27:54 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 19.07.2023, 16:16:55

Je krásnej, že jo? Já jsem tak ráda, že se k nám přistěhoval. Prvně jsem ho viděla loni. Kroužil na polích u Žatce´. No a pak zanedlouho jsem ho opakovaně viděla pohybovat se na loukách u silnice za naším Domečkem. Ani by mě nenapadlo, že se letos nastěhuje natrvalo. Ráda ho poslouchám, když jdeme pod ním s ohaříkama. 

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 20.07.2023, 13:06:45 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 20.07.2023, 13:01:32

Neee, nenenenene, tetkonc neběhám - bohužel není fakt čas a hlavně energie,jen si občas zavzpomínám a když se vysápu u nás na kopec tak si trošku popoběhnu, doslova. Ale ohaříci jsou pochopitelně nadšení. Víc jsem běhala naposledy, když k nám přišla Taliprdnice, abych jí na šňůře dopřála víc pohybu. Ono je to i s Bubi trošku těžší běhat, protože se sice radostně rozběhne, když zavelím naše Tempo, tempooo! pak se ale zastaví a začne se motat pod nohy. A to jako hrozně, takže je to spíš tanec svatýho Víta, než běh. ale běhala jsem závodně,pak i jen pro sebe /dneska mi trošku u toho vadí ten trend módnosti, co se z běhu stal/ A urvat si čas jen pro sebe a běhání, to se mi nedaří. což je škoda, protože si u toho člověk dokonale vymyje mozek.

Jo rentiérka, to by se mi moc líbilo, mocinky moc, hlavně kdybych byla převelice bohatá rentiérka, páč pak bych si splnila svůj sen - na chalupě , která je na samotě a má obří pozemek, vybudovat azyl pro psy.

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 20.07.2023, 12:57:25 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 20.07.2023, 12:53:47

A tak já myslím, že je lepší, když se člověk zeptá, než aby to napálil do plnejch, pokud pes doteď s kolem neběhal, je lepší mu kondičku vylepšovat postupně. Jak a kolik to neporadím, protože se psy na kole nejezdím, nicméně beru podle sebe a běhání. Je zbytečný si zmasit svaly tím, že to přeženu. A pes vám to neřekne. U sebe to cítíte, u něj ne.

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 20.07.2023, 11:48:34 xxx.xxx.226.6

Bylo by supr, kdyby se Drvodelkafialová hecla a narvala to sem. Páč já už jsem muži svému, prací deprivovanému, právě přislíbila, že mu večír vokážu….GUSTIKA!  😀 Že jako miminko byl ňuňůů /neřikala jsem mu teda, že to byl ňuňů smraďoch, abych mu nekazila imáge/ a že dneska je to velkej dvora pán. Tak kdyby k tomu byl i Kačák, tak sem si jistá, že by to muže mého dozajista zcela vyléčilo 😀