Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů
Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 13:05:13 xxx.xxx.61.224

Pro ty, kdo nás ještě neznají! :-) Takto jsme blbnuli a dávali si filmové a posléze i jiné palicolamy. Takže vkládám ještě to, co jsem psala na IF:

Popíšu philmový palicolam po pátku / pindície: Philm prastarý, philm původní, pediatrický přisluhovač Pána prvně požaluje páterovi pitomost, povolán přísný pán, postaví posuzovací porotu, popírá pravdu, přimýšlí prohřešky proti Pánu, protipřirozené prvky projevu - paní poletující používaje pometla po Petrových pyritech, paní provozující polaskání pekelníkova pyje, porota posuzuje paní, posléze přibráni pro provinění pánové, přátelení povícero paní plus pánů Pekla, pán - příjemný páter přísným pánem posouzen protiprávně pro přátelský příklon Peklu, polámané paže, paty, patelly, prsty pomačkány palečnicí, protiprávní posouzení, plameny....philm příšerně příšerně pesimistický, přesto působivý.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 12:52:31 xxx.xxx.61.224
Fikovnice:

Přátelé, nechci pořád otravovat admina...

"Hrála" jsem si s velikostí mé profilové fotografie a podařilo se mi to, že zmizela úplně. Dám Nahrát fotografii, Uložit...a nic. Prosím, poradíte mi někdo? Přitom jako by se to uloží a fotka Flokyho tam vidět je...


Tak asi na desátý pokus, ale bohužel s uříznutýma nohama. Rámečkem se hejbat dalo, ale nešlo jej už protáhnout dolů...tak aspoň takto.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 12:45:28 xxx.xxx.61.224

Přátelé, nechci pořád otravovat admina...

"Hrála" jsem si s velikostí mé profilové fotografie a podařilo se mi to, že zmizela úplně. Dám Nahrát fotografii, Uložit...a nic. Prosím, poradíte mi někdo? Přitom jako by se to uloží a fotka Flokyho tam vidět je...

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 12:33:07 xxx.xxx.61.224
Kilian: ....velký dík, počítač nemám a jsem skoro slepa, takže je to pro mě trochu svizelne, ale i tak velký dík za možnost tady být....včera jsem se po létech, dvou škatulich čokolády a hojnosti slz definitvně deaktivovakla na IFauně.....

Vlastně proč tu nejsi zase chameleonHugo?🙂 Budu si muset zvykat...😉

Ale partičku tu tedy už vidím velikou, což je supeeeer!!!👍

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 12:26:28 xxx.xxx.61.224
balu:
Killián: ..tak mi to neustále píše, že uživatelské jméno obsahuje nepovolené znaky, tak já nevím co je na Killián špatně
Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 12:24:37 xxx.xxx.61.224
Sardullah:
Fikovnice:

Milí přátelé, každý den mám na IF plno dalších SZ. Jedna z nich byla od "Rapotačky".

Mám vám všem vyřídit pozdravy a poděkování! Myslela si, že je zablokovaná jen ona. Tak jsem jí teď odepisovala, že jsme zde a prosila ji, ať se sem zaregistruje. Jestli to ale udělá, samozřejmě nevím. Tak jen vyřizuji to, co mi napsala...

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 12:21:55 xxx.xxx.61.224
Killián: ..tak mi to neustále píše, že uživatelské jméno obsahuje nepovolené znaky, tak já nevím co je na Killián špatně

Evi, mně to nebralo diakritiku, proto jsem Fikovnice. Zkus jen Kilian, bez dlouhého "a".

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 12:15:30 xxx.xxx.61.224

Milí přátelé, každý den mám na IF plno dalších SZ. Jedna z nich byla od "Rapotačky".

Mám vám všem vyřídit pozdravy a poděkování! Myslela si, že je zablokovaná jen ona. Tak jsem jí teď odepisovala, že jsme zde a prosila ji, ať se sem zaregistruje. Jestli to ale udělá, samozřejmě nevím. Tak jen vyřizuji to, co mi napsala...

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 12:13:50 xxx.xxx.61.224
Kilián: ..ještě vás moc prosím ráda bych se zaregistrovala, ale vůbec mě to nechce pustit přes jméno, zkoušela jsem tam napsat moje jméno, přezdívku a prostě nic....porad to cosi nesplňuje, přitom mi tovukazuje, že je to ještě volné.....chameleonHugo

Jé Evi, to je supeeeeer, tak vidíš - budeme v kontaktu nadále!!!👍👍👍

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 26.05.2023, 12:50:20 xxx.xxx.62.5

Já si každopádně myslím, že to tady čte někdo z adminů IF.

No, zabránit napsání článku by samozřejmě nemohli...

Edit: Jde o reakci na hmn_

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 26.05.2023, 12:34:01 xxx.xxx.62.5
Fikovnice:

Ale to jsou drobnosti, to se vychytá...

Mě trápí i to, že jsme teď tak nějak rozdělení, část je na FB (já také) a vyhovuje jim to tam... Myslím, že já budu nakonec asi raději tady!yes

A samozřejmě mě trápí, pokud by se ztratily diskuze (hlavně Psí), i SZ mám na IF bambilión...


Hmm, zase nadvakrát, citovala jsem Lily...

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 26.05.2023, 12:33:37 xxx.xxx.62.5

Ale to jsou drobnosti, to se vychytá...

Mě trápí i to, že jsme teď tak nějak rozdělení, část je na FB (já také) a vyhovuje jim to tam... Myslím, že já budu nakonec asi raději tady!👍

A samozřejmě mě trápí, pokud by se ztratily diskuze (hlavně Psí), i SZ mám na IF bambilión...