Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů
Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 16:17:45 xxx.xxx.61.224
Odberryho: Dnes ráno mi mail oznámil, že mám soukromou zprávu na ifauně. Jeden uživatel rozeslal hromadně info o tomto webu, tak snad se to všichni dozví včas.

To je zvláštní, já kontroluji SZ na IF, mám jich každý den plno, ale hromadnou jsem neměla...tedy vlastně napadá mě, že možná ano - ale to bylo tuším už ve středu nebo ve čtvrtek. Dotyčného bez svolení nechci jmenovat.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 16:13:07 xxx.xxx.61.224
Phorum:

Na ifauně jsme byli zvyklí, že se tam probírala u psů politika... Což může být zvláštní ale nějak jsme si tam na to zvykli. laugh 

Kdyby to od nás bylo moc drzé a nevhodné, tak to prosím přesuňte do sekce ostatní, nebo úplně smažte a v tom případě se moc omlouvám za starost navíc:)

A pro ty, kterým se téma nelíbí, tak to aspoň bude uceleně v jednom vlákně, což na ifauně byla myslím výhoda.


Já s Vámi klidně souhlasím ;-), ale také bych byla pro přesun do sekce Ostatní.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 16:10:32 xxx.xxx.61.224
Sardullah:

Nevím, jaký na to mají názor ostatní. Já teda za sebe musím říct, že i kdyby fauna svoje rozhodnutí přehodnotila, tak by se mi teda vracet nechtělo. Tady jsme byli přijati, adminové se nám snaží vyhovět, protože my, rozmazlený fauňáci chceme svoje "pohodlíčko"...Prostě utli jste to, tak si celou faunu strčte teda do zadele. Jako nebyla jsem tam 20 let jako někteří, ale 8 let na fauně teda mám za sebou, takže k prostředí na fauně mám vztah, vyhovovalo mi, ale teď mě napadá jen to, že kdyby jste tu Faunu udělali zlatou a diamantovou, tak nemám zájem, to zklamání je prostě veliké...Ukončení diskuzí nejdřív šok, že to končí, pak šok, jak rychle to utnuli ...teď už spíš "tak teda sbohem a máte co jste chtěli".

Nejvíc mě štve, že jsme opravdu byli komunita, což dokazuje i to, kolik lidí z fauny se tady zaregistrovalo a že nám prostě nedali moc času na to se domluvit co dál, ...teda snad se to povětšinou stejně podařilo, ale byl to teda fofr.   

 Účet na fauně jsem zatím nedeaktivovala jen proto, že jsem profilovou fotku změnila za info, že jsme se přesunuli sem.. ..jinak už bych byla deaktivovaná.


Já tedy ještě nejsem deaktivovaná a potřebuji tam ještě být. Mám tam mj. stovky stránek SZ a potřebuji z nich vytahat kontakty na lidi.

Ale Jani, jak píšeš, sice pomalu, ale jistě si říkám, že by mi asi hrdost nedovolila vrátit se tam, kde se ke mně (a tisícovkám dalších) zachovali jak k onuci!

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 16:06:30 xxx.xxx.61.224
Fikovnice:

Přátelé, "Rapotačka" mi odepsala...

Byla, jako my všichni, strašně špatná z konce diskuzí... Ale napsala mi, že pokud to zvládne (registraci), přijde sem za námi. Tak v to pevně doufám! yes


Btw, psala mi i to, že jí to nenadálé utnutí diskuzí uškodilo zdravotně... Je to fakt smutné, jak s námi zametli. Absolutní neúcta a nezájem.

"Prachy, jenom prachy nečekaný, jen po nich sáhneš,

a už Tě maj..."

 

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 16:02:33 xxx.xxx.61.224

Přátelé, "Rapotačka" mi odepsala...

Byla, jako my všichni, strašně špatná z konce diskuzí... Ale napsala mi, že pokud to zvládne (registraci), přijde sem za námi. Tak v to pevně doufám! 👍

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 14:32:16 xxx.xxx.61.224
Phorum:

Já se obávám, že s relativně velkými ztrátami počítali... to že spadnou na h** je jasný, ale asi si to musí zažít, protože jim už psaly desítky lidí.


Tipla bych si, že jim psaly až stovky lidí; v diskuzích to stovky určitě byly.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 14:30:02 xxx.xxx.61.224
Jimmylion:

I těm, co jenom čtou. Jsem klidný člověk, ale tohle nějak nemůžu skousnout. To jim projde tohleto? l


Myslím, že ano...

Bavila jsem se o tom v reálném světě s pár lidmi a prý na to prostě právo mají. Nic nenaděláme...

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 14:28:13 xxx.xxx.61.224
Inspektor-pisisvor: Nene, mám toho teď hodně, protože jezdí lidi za štěňátkama a pro štěňátka a už mi skončila dovolená, tak teď není moc čas. Navíc to znechucení nad tím, co předvedli na ifauně musím trochu vstřebat.

No, přesně.

Já jsem naštvaná slušně řečeno, znechucená a smutná zároveň!!!

Navíc ten nedůstojný konec s vypnutím diskuzí o měsíc dřív...no, nic. Ono se jim to vrátí, o to se nebojím!

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 14:09:20 xxx.xxx.61.224
Inspektor-pisisvor: Tu fotku budu muset najít někde v PC, pokud ji mám zazálohovanou - zkoušela jsem ji stáhnout z ifauny, ale je hrozně malá:-\. Děkuju za poděkování (už to tam ani nečtu) a registraci tady už mám;-)

Aha, však uvidíte, jestli foto najdete. Na tom konec konců až tak nesejde...

Jinak já na IF stále chodím, ptž mi tam chodí plno SZ.

Děkovala jsem Vám tam, a po mně ještě někdo... ;-). Báli jsme se, že jste prostě virtuálně úplně zmizela.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 14:07:27 xxx.xxx.61.224
Cieniawa: Byla to jedna kobyla kdysi když jsem byla dítě. Osobně mě to štve, můj pseudonym Cstmr už pojimam jako srdcovou záležitost :D Asi se zaregistruji z druhého mailu pod svým jménem...

Takže Cstmr jste? Super, další člověk z IF!👍

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 14:04:07 xxx.xxx.61.224
raven_kix:

Zkuste kdo má adblock, už by měl být vidět kompletní detail inzerátu.


Dobrý den!

Jednak Vám chci ještě jednou poděkovat za vřelé přijetí a Vaše snahy vše vylepšovat.

Teď nějaké minimouchy: Stále ještě trochu blbne vkládání citací - občas OK, občas se nevloží vůbec, někdy jen bez textu, t.j., jako že cituji někoho, kdo psal v tom a tom čase...

Pak jsem se chtěla zeptat - nešlo mi nějak pořádně vložit profilovou fotku, nejde mi roztáhnout obrázek dolů.

Dále - bylo by fajn, kdyby to vždy skočilo v diskuzi na poslední mnou přečtený příspěvek - to už psali jiní.

A pak ještě se chci zeptat - ptž mě web stále odhlašoval, zůstala jsem na NTB trvale zde přihlášená. Musím, když kliknu na jiné okno a pak sem, stránku znovu načítat nebo se automaticky načtou všechny nové příspěvky?

Závěrem, ještě budu mít určitě nějaké dotazy, ale ani ty výše nijak nespěchají, myslím, že jsme vám všichni neskutečně vděční, že zde můžeme být. Byli jsme velká a soudržná komunita na IF. Takže ještě jednou posílám velké poděkování!👍

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 13:48:34 xxx.xxx.61.224
Doron: Poznala :)! Palice pro potírání paní požívající poletující pometla ! Pravda, příšerně pesimistické. Ponuré ..

Pravda, poznala. Perfektní!👍

Palice pro Pekelnice pojmenování philmu. Palicolam Phíkovnice postahovala - psala před pár půlměsíci pro pHAUNU...

Poron, pokračování příšerné prokrastinace prorokuji!😄

 

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 13:39:56 xxx.xxx.61.224
Inspektor-pisisvor: Tož su tu

Inspektorko, ještě Vaši typickou fotku prosím!🙂

Víte, že jsem Vám na IF psala poděkování? Myslela jsem, že už se nepotkáme, tak jsem opravdu moc ráda!

Jo a zobrazujete se jako neregistrovaná, ptž registrace zatím nebere diakritiku (u Pišišvora).

Aha, teď koukám, že Vy tam tu diakritiku nemáte, tak se možná nechcete registrovat...

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 13:14:37 xxx.xxx.61.224
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 26.05.2023, 20:07:26

Vahine, když páneček není doma, tak Bělouš s Vámi pochrupuje v postýlce? ;-)

Jinak Vás zde moc ráda vidím!

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 13:10:39 xxx.xxx.61.224
Doron: Poron pociťuje problém. Plazmatický pidiplkač pro prohlížení povídací platformy problematický :(. Příšerně prťavá písmenka, posunovat potřeba :(. Pozdravuju přítelkyně! Pozdravuju pidišelmu :)! Přeju pozdravení! Poněkud posmutnělá, postrádám phaunové povídání, příjemnou prokrastinaci..

Přesto, popravdě Phido pouzdravování prozatím prohibuje...

Přesmutné, plazma Phida poodebírána, Phíkovnice popisovala plazmatické parametry Phida. Prozatím poukazují pankreatický problém podnájemníka...😢

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 27.05.2023, 13:08:32 xxx.xxx.61.224
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 26.05.2023, 23:46:46

Poron, posmutnění potřeba povyhazovat!

Péčkování pokračuje, Pěstování Phauny přijalo Phauňáky přívětivě!👍

Proto pesimismus pošlapej, písmenka pomenší pánové poopravují, pozvětšují! Potom pokec přívětivý, perfektní pro Poron! Píšu pravdu!