Aktuálně: 4 061 inzerátů199 590 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 22:02:23 xxx.xxx.63.37
mastnacekk:

Vykrik a obvineni z podvodu? Jestli je to decko tak ok. Jinak plati co jsem napsal.

 


Ale jo, chápu Vás...ale zbytečně se rozčilujete...pokud tedy nechcete dotyčnou žalovat třeba pro urážku. Předpokládám, že ne a v tom případě škodíte jen svému zdraví - rozčilováním se (ale znovu píšu - chápu to, jen bych se asi nějak snažila to přejít).

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 22:00:08 xxx.xxx.63.37
Bobca:

ano Jani..na kočkách jsou nabídky diskusí,co mají počátek v roce 2015..Nerozbalují se mi další-novější..A když ho otevřu,končí vlákno třeba rokem 2017..


Ještě dodatek: Já myslím, že do této doby chovatelství na českém internetovém trhu naprosto vévodila a kralovala iFAUNA. Snad se na mě admini nebudou zlobit, ale tady to zdaleka tak nežilo... No, ale naším hromadným přesunem, který bude dle mě nadále pokračovat, se to změní a jak jsem psala někde jinde, pěkně si to tu vymazlíme (tedy za obrovského přispění a práce zdejších adminů!👍).

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 21:56:58 xxx.xxx.63.37
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 04.06.2023, 20:48:55

Lenacio, já si třeba snahy o získání diskuzí z IF nesmírně vážím. Strávila jsem tam přes deset let...navázala tam přátelské vztahy, získala (a snad i rozdala) řadu rad a zkušeností. Ty diskuze mi prostě daly strašně moc do života.

Pokud pro Vás přínosné nejsou, tak jednoduše napište, že nedáváte souhlas a hotovo. Já pro získání diskuzí souhlas dala a bude-li to třeba, odsouhlasím to znovu.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 12:43:57 xxx.xxx.61.252
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 01.06.2023, 13:30:59

Jenomže Balu zase třeba já jsem taková psokočkařka🙂: Jasně, že bych chtěla psa (vždyť Floček byl můj životní pes!). Ale nemám na něj podmínky, stejně jako Vy, tak mám kočky. A miluju je strašně moc! Na druhou stranu chápu naprosto, že jsou lidé, kteří jsou vyhranění pejskaři a kočky třeba vůbec nemusí. Já jsem obecně na srstnatá zvířata!😄

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 12:37:40 xxx.xxx.61.252

Sarah01:

No, nevím, už jsem četla bezpočtukrát, že tato miniaturní plemena mají problém s vyměšováním, protože kapacita močáku není tak velká, jak by bylo potřeba. Takže jestli slečna nebude moct být se štěnětem aspoň první 2 týdny doma a posléze tak nějak rozumně venčit, vidím to bledě a pak si tady přečteme, že pes doma všude čůrá a co s tím. Ale z jednoho příspěvku zadavatelky těžko soudit, jak moc se hodlá štěněti věnovat, třeba bude moct během směny zajet domů vyvenčit, kdoví. 

Já se přidám se svojí troškou do mlýna. Ti moji nejlepší přátelé jsou teď na dva dny v Praze. A ptž se mi mockrát v době mé nepřítomnosti starali o kočky, tak jsem samozřejmě slíbila péči (hlavně vyvenčení) jejich psů. No psů...jednoho psa. To je ten, jak pánovi umřel otec, s nímž se celý život nevídal a zůstala po něm extrémně tlustá a stará fena. Měla jít do útulku, ale ta moje kamarádka má srdce na pravém místě, a ač měli tehdy úplně nově štěně čívy (tu původní zadávil pes navolno, když jej venčila jejich desetiletá dcera - také jsme si o tom na IF psali), tady tu fenu si nechali. Je naprosto bezproblémová. Já k nim přijedu, nasadím postroj, jdeme se projít, ona vrtí ocasem a hned se mnou jde, záhy venku udělá loužičku a o kus dál se vykajdí! Ale číva?!! Ta jim s prominutím chčije a kadí doma!!! Nevím, zda to tak chtěli, ale aspoň ji mají naučenou na plenu. Já jsem odpůrce tady tohoto. Oni ji sice venčí, ale holt potřeby dělá doma... Píšu to jako takovou záložní variantu, i když znovu zdůrazňuji, kdyby byla čibaba moje, tak by se venčila venku.

 

Edit k Buggyře: ad kočky) při tomto režimu bych si vzala dvě, ideálně sourozence. Kočky jsou samozřejmě tvorové jiní než mnohem víc společenští psi, ale myslím, že i kočka uvítá parťáka, se kterým si ale sedne! Proto navrhuji ty sourozence a brzy je vykastrovat.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 12:29:05 xxx.xxx.61.252
Doron: Omlouvám se, nedaří se celé vložit :(.

Doron, tak foto nějak zmenši. Holky vkládaly fotky myslím v pohodě. Těšíme se!😄

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 12:27:48 xxx.xxx.61.252
Plaka:

Doron, žjóva, to je paráda, gratuluju!pink-flowerEfram je skvělé jméno, Eferenefermě, to se může do budoucna hodit. Hodně štěstí a těším se na fotos. four-leaf

Jééé, máme nový smajlíky. clapping-hands Adminové, díky.


Efram (nebo Efraim?) je židovské jméno... Ve filmu Netvor s J. Malkovichem vystupoval chlapec jménem Efraim. Také se mi to líbí!👍

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 12:22:26 xxx.xxx.61.252
Bobca:

nevím,k čemu mi je,když se chci podívat na "kočkách" na čerstvé příspěvky,a musím se napřed prokousat vlákny z roku raz dva?..Proč se sem muselo zkopírovat mraky starých diskusí?-myslíte,že si v tom bude někdo hledat rady?..Proč nezačít znovu tady a teď,když nám tu dali tu možnost?

Mastnačkku a megi-the-pes..Vy si v tom budete listovat??.Je to pro vás důležité?


Bobčo, naprostá většina z nás úúúplně nejvíc litovala ztráty diskuzí. Ne těch plkaček ;-).

Ale uvědomuješ si, kolik cenných rad a zkušeností v sobě ty diskuze mají??

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 12:20:34 xxx.xxx.61.252
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 04.06.2023, 07:19:05

Kašlete na to...

Já si naopak myslím, že neregistrovaných v těch diskuzích, aspoň třeba posledních 7 let, bylo méně než nás registrovaných. A z nás Vám, předpokládám, většina souhlas dá.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 12:16:54 xxx.xxx.61.252
bambule: Budu na Vás myslet, jakákoli diagnóza je dle mého názoru pořád lepší než tápání a přemítání nad tím co by, kdyby.... Aspoň já to tak mám, moje fantazie je šílená, začnu přemýšlet nad katastrofickými scénáři, je mi z toho až fyzicky zle a nakonec se ukáže, že problém není tak obrovský a dá se zvládnout. Takže budu držet pěsti a urputně na Vás a Fildu myslet.

Jen Vás poopravím. Můj kocour je Fido.

A jinak MOC děkuji!🌹 Palce přidržovat potřebujeme...

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.06.2023, 12:13:51 xxx.xxx.61.252
zbynek:
Bobca:

mě se smajlíci ukážou všechny,jen dole je zakrývá reklama...a tu prostě zruším...A prosím o info,kde tu najdu možnost SZ?

Nahoře vpravo u vaší přezdívky vpravo je malá obálka, na tu kliknete, sjedete na stránce dolů a tam je formulář pro napsání zprávy. Druhá možnost je, že v diskuzi kliknete na autora příspěvku a vyskočí jeho profil, kde je tlačítko Odeslat soukromou zprávu. Zkuste a dejte vědět.


Až budete mít chvíli, najdete čas na odpovědi na ty moje otázky? Asi 5 příspěvků zpět? Moc děkuji.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.06.2023, 17:24:50 xxx.xxx.61.249
Doron: Počítám předposlední štěně

Počkej, jak to myslíš? Že počítáš předposlední štěně? ;-)

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.06.2023, 17:18:02 xxx.xxx.61.249
[p][strong]megi-the-pes[/strong]:[/p] [p]fikovnice, ale my chceme přesun legálně, ne že to někdo zkopíruje a vloží... to prostě nemůžete[/p]

Rozumím Megi. A myslíte, že to tedy ještě je reálné nebo už je to passé?

Jinak, jak víte, já jakožto fakt počítačový analfabet, od začátku strašně moc držím pěsti Vám, a s Vámi i všem ostatním, kdo se o to snaží.

A ten souhlas s mými příspěvky - ten prostě platí a platit bude.

Ještě vlastně edituji: Já tehdy myslím nepsala, že bych chtěla přesun zadarmo. I když chápu, že to tak vyznělo...

Jinak ty zmiňované negativní recenze na IF jsem si vyjela, přečetla...a zas taková hrůza to tedy nebyla. Bylo tam pár (doslova - asi 4?) negativní recenze a pak zas několik naopak pozitivních.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.06.2023, 17:14:53 xxx.xxx.61.249

Dobrý den admine.

Já bych zase ještě přidala s dovolením nějaké nápady:

Jednak nevidím v SZ možnost přidávat smajlíky - někdy se to celkem hodí.

Pak byla dobrá funkce - vyrolovat, resp. přímý přesun na stránce nahoru.

No a nakonec se zeptám, zda je tedy reálné, že diskuze skočí vždy tam, kde jsem já (či kdokoli jiný) četl poslední příspěvek.

A opět děkuji za vše (jo, ještě bych ráda vložila tu kytičku, ale nejde mi srolovat na všechny nové smajlíky; nicméně to je evidentně chyba na straně mojí😄).

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.06.2023, 17:10:44 xxx.xxx.61.249
mastnacekk:

jste posthunteri ze se bavite pul dne o tom stejnym a konci to zjistenim, ze nekoho archiv nezajima a nekoho jo? 

Mastňáčku, zdravím Vás!

Pochopila jsem a věřím Vám, že jste usiloval o získání diskuzí z IF👍. Ale nechápu jednu věc. Když jsem cca 3 dny po oznámení konce diskuzí tento nápad napsala sem (přesun diskuzí z IF sem), tak jste mi napsal, "ať na to rovnou zapomenu", "že bych čelila soudu", atd. Mám z Vás trochu pocit misogyna. Přesto Vás nechci urážet. Jen mi vadí, že jste mi tehdy tedy nenapsal, že pracujete přesně na tom, co jsem jako nápad prohodila já. Šlo to, myslím si, už tehdy formou SZ.

Jinak je fakt pitomé označit ženy zde "ugdákanými slepicemi", atp.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.06.2023, 16:16:07 xxx.xxx.61.249
Doron: Moji milí rádcové ❤️, podávám zprávu, že pejsek už je doma :)! Zatímco zkušená paní Zrzavcová to už věděla předem:)), já ještě chvíli váhala a všelicos si zjišťovala. Takže včera přicestoval. V autě mě šestkrát poblil a do toho moje kámoška, která řídila pořád opakovala : "Bože, ten je úžasnej!" :))). Psi ho vzali hned a jsou na něj vlídný, on se k nim chová s respektem . Dorouš pochopil, že na nějaký velký hraní to zatím není a je až dojemnej, jak je jemnej a chová se tak dospěle... S kočkou dobrý. Ani jedna loužička nebo bobek doma. Spal se mnou v posteli až do osmi, přestože doma prý štěníci vstávali v pět :). Zatím jsem jeho povážkou dost nadšená , opravdu to vypadá, že funguje na myšlenku, je hodně vnímavej. Takže vám všem moc děkuju, že jste mě podpořili, vypadá to na dobrou volbu :)! Jo, a jmenuje se Efram, tak zatím nevím, jak mu budu říkat.. Napadá nás Fram nebo Fráňa zatím..

Teda Doron! Ty máš nového psíka👍 a ani se mi soukromě nepochlubíš?

MOC gratuluji!!!👍

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.06.2023, 15:49:40 xxx.xxx.61.119
bambule: Posílám pěkné poděkování. Pocit polepší. Palice přestala pobolivat. Pokašlávání polevuje. Poránu prohlášena pracovní pauza, pouze polehávám, poflakuju. (Pouze pambule pokoupaná, pocesana, pofénovana). Pořád palce podržuju pfildovi.( Nikde jsem neviděla jestli jste psala jak se mu i Vám daří).

Poděkování převeliké!

S Fidem zatím zůstává situace stejná. Ale urgentně sháním někoho na př. týden. Nejde ani tak o veterinu, to pojedu asi na tu nejbližší. Ale musí jet někdo se mnou. Jednak se mi rozbila přepravka, ale hlavně: Fido má neskutečnou kinetózu. Ujedu deset metrů a zvrací! Tak potřebuji, aby jej někdo držel, asi na klíně. No a bude to taková psychická podpora i pro mě.

Jeho stav se nějak výrazně nehorší...ale pije tedy pořád ty hektolitry vody. A tím pádem strašně močí. Chuť k jídlu má, dokonce velkou...ale hubne.😢Vše ukazuje na ten diabetes, no...