Aktuálně: 3 978 inzerátů203 813 diskuzních příspěvků18 181 uživatelů

Příspěvky uživatele

impact

impact
impact 16.01.2024, 07:52:54 xxx.xxx.115.175
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 16.01.2024, 07:24:53

No už ho inzeruju snad měsíc a zatím nikoho nezaujal. Přitom povahově je to hroznej božan, poslechne na slovo, je mladej a je to taky super sporťák. Ale zatím ani ťuk. 😏

impact
impact 16.01.2024, 04:36:47 xxx.xxx.115.175
Trickyvoo:

Hele, vy máte nějakýho příbuzného mého Timíka. Ta šestá fotka, zrzavý pes. Copak je to?

Jinak krásná smečka.  Prej blbouni, i vy jedna 😄.


Pravděpodobně mix bordíka. Taky k adopci, kdyby Vám doma chyběl pes.🙃😛

Blbouni jsou proto, že je s nima každej výlet extra výživnej a i tenhle stál za to. Nejhorší je vždycky první kilometr, než ze sebe vypustí tu radost, že někam jedou. I když v tomto případě je to jen pár kilometrů za barák. 😂 Navíc jsem blbě zapnula obě stopovačky a přišla o oba psy. Zrzek Kevin překvapil a přišel hned, ale černopálenej Kongo si ze mě hodinu vyloženě dělal legraci, než jsem ho ve chvilce nepozornosti dokázala chytit za kožich. 🤪

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 16.01.2024, 04:35:39 xxx.xxx.115.175
Sardullah:

Tý brďo mám pocit, že takhle vaší smečku (jestli teda jsou všichni vaši) vidím takhle hromadně snad poprvé a klobouček a velký respekt.


Moji jsou bílí a stafbul. 😊

Občas sem fotky přidám, ale v tomhle tématu to přibývá extrémně rychle, tak jsou hned zase fuč.🤪

impact
impact 16.01.2024, 04:34:04 xxx.xxx.115.175
lupus4:

oslovil mne (nevím proč) ten Bobík na 7 . fotce, nemít Lůďu, tak do něj jdu 😀


Je k adopci a moc ráda se ho zbavím. 😂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 16.01.2024, 04:33:23 xxx.xxx.115.175
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 15.01.2024, 20:17:09

Mám soukromý útulek (spolek) a tak je u nás množství psů větší než malé. 😀

Moji jsou ti bílí a žíhanej stafbul. Zrzek a černej s pálením jsou k adopci. Vychází spolu v pohodě, protože je to banda stejně naladěných pomatenců. 🤣

impact
impact 15.01.2024, 19:08:04 xxx.xxx.115.175
Orionka:

Která? Uznávám, že včasné rozpoznání zánětu dělohy, nemusí být pravidlem. Ale to, že s fenou něco je, snad pozná každý. A pak už stačí jen odběry a ultrazvuk…

Poslední? Že fena neztloustne, když bude mít správnou dávku kvalitního krmení a stejný režim - zaměstnání a pohyb jako před zákrokem? Proč by měla tloustnout ? 


Původně jste psala:

Když bude majitel dodržovat stejný životní styl, jako před kastrací, nedojde ani k psychické změně, ani k tloustnutí. 

To prostě není pravda. Po kastraci se může zpomalit metabolismus až tak, že i přes veškerou snahu je prostě původní životní styl a krmení nedostačující - přibírající. A to posuzuji na vzorku opravdu kvanta kastrátů. Jsou kastráti, u kterých si normální kondici prostě tvrdě vydřete.. 

Ale samozřejmě nerozporuji to, že je spousta kastrátů jak bečka jen proto, že mají  nedisciplinované majitele. 😀

A co se týče pyometry, tak vážně není pravda to, že jde každou pyometru rozpoznat včas. Fakt ne.. 

impact
impact 15.01.2024, 12:35:54 xxx.xxx.115.175
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 15.01.2024, 11:52:27

První a poslední prohlášení není pravda.

impact
impact 09.01.2024, 06:31:18 xxx.xxx.115.175
Goljan:

Dobry den, snad nevadi jedno smutne tema ale patri k chovu zvirat. Kam pochovavate uhynule mazlicky, at pejsky nebo kocky nebo ostatni. Davate si je nekam k domu, na zahradu, delate jim krizek nebo pomnicek nebo treba nekdo zkousel snad i tyto rakve?

https://www.memories.cz/kategorie-produktu/rakve-pro-psy-a-kocky/


Udělala bych pro svoje psy první poslední, ale taková rakev je doslova vyhození peněz do kanálu. 🙃

Jinak já pohřbívám buď u nás v lese. Máme tam takový tajný hřbitůvek. A nebo jezdím do Anyt - Krematorium zvířat Olomouc. Když už tady máme ty reklamy, tak jejich služby mohu jen doporučit. 

impact
impact 04.01.2024, 14:17:33 xxx.xxx.26.135
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 04.01.2024, 13:41:04

Jak? Těžko Anežko, jak vždycky říkávala babička. 

Ono se ani to poškození dobrého jména moc dobře neprokazuje. Chovatelka by musela mít třeba nějaký lidi, kteří by dosvědčili, že si u ní chtěli koupit štěně za 30K, ale protože se doslechli, že její psi kryjí bezpapíráky, tak od koupě odstoupili, obávaje se z podvodu. A tím by chovatelce vznikla reálná škoda z ne-prodeje štěněte. (Vyvstává ovšem otázka, jaký faktický zisk z prodeje chovatelka vykazuje….). 

Hele já nad smlouvama a jejich apgrejdem proseděla hodiny s právníkama, hodiny jsme řešili různé porušování smluv, došlo i na předžalobní výzvy. Byli i právníci protistran, kteří po přečtení smlouvy pokrčili rameny a řekli lidem, že s tímhle prostě nehnou. Ale z toho všeho pro mě vyplývá jen jedno - jakmile psa fakticky prodám (dám do adopce), tak pak už se můžu jenom modlit a věřit, že se pes bude mít skutečně dobře. A nebo že to v případě problému dokážu diplomaticky vykomunikovat, abych psa z lidí vyrazila po dobrém.

impact
impact 04.01.2024, 12:52:51 xxx.xxx.26.135
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 04.01.2024, 11:18:10

Smysl by to mělo, pokud by tam byla psaná velká pokuta.

Opravdu mastný pokuty jsou podle mých zkušeností jediný, co dokáže lidi jakž takž udržet v mezích sepsané smlouvy. A podle našich právníků jsou v podstatě to jediné, co si jakž takž můžete následně při porušení smlouvy vymoct. 

impact
impact 03.01.2024, 21:34:06 xxx.xxx.26.135
Quash:

Nic jste  nevysvětlila, ale to asi ani nebylo vaším cílem. 
Článek, který sdílela Repta problematiku rozebírá pěkně. Díky.


Mě asi ani nijak výrazně nevadí, že to nechápete. 🙂

Jen mi přijde líto, aby se chovatelka zbytečně honila za vlastním ocasem a čerpala tady naprosto zbytečnou naději, že něčeho takového dosáhne..

impact
impact 03.01.2024, 19:33:28 xxx.xxx.26.135
Odpověď na příspěvek uživatele Quash z 03.01.2024, 19:11:56

Aha. Mylně jsem se domnívala, že takové základy nemusím rozvádět úplně do podrobností. 

Takže ještě jednou a pomalu - podle mého názoru a mých zkušeností je předkupní právo v případě běžně uzavřené kupní smlouvy nevymahatelné… A ten, kdo si danou věc koupil, ji následně může prodat komu chce a bez toho, že by musel psa nabízet tomu, kdo mu ho prodal. 

Ale klidně se dál točte na hloupostech. Obávám se, že to stejně nezměníte. 🙂

Další kapitola je o tom, že ten třetí majitel psa tak nějak ani moc nesouvisí s tím, jaký právní konflikt mezi sebou má první a druhý majitel. 

Ale jít s tím do soudního sporu by bylo fakt zajímavý.

impact
impact 03.01.2024, 18:46:47 xxx.xxx.26.135

Podle mého názoru a mých zkušeností je předkupní právo v případě běžně uzavřené kupní smlouvy nevymahatelné… Ať to zní jakkoliv divně, je to totéž, jako bych prodala auto a dala si do kupní smlouvy, že ho kupec nesmí prodat nikomu jinému. Což je hloupost. Jednou ta věc změnila majitele a zbytek jsou jen takové berličky, kdy čék doufá, že odradí idioty.

impact
impact 29.12.2023, 19:12:41 xxx.xxx.0.202

Dneska jsme si dali 13 km přes naše oblíbené  Rakovecké údolí. 🥰

Je tam prostě krásně a rádi tam pojedeme znova a znova. 🤩

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 19.12.2023, 12:07:51 xxx.xxx.108.113

Já bych vzala proutek a švihla bych s ním po čuni toho, kdo Vám to poradil. 🙃

impact
impact 18.12.2023, 06:53:15 xxx.xxx.108.113
sutrik:

Foto 1, naštěstí nedopadla na hlavu. Už tak je určitě praštěná 🙂 Foto 3, jak se malá tiskne, šmudlinka.


Tiskne, tiskne. Je u nás sotva dva týdny a Merry je zatím její hlavní průvodce. Chucky na té procházce byla vlastně poprvé s celou smečkou, tak byla ještě trochu připrdnutá. 🙃

impact
impact 17.12.2023, 18:14:01 xxx.xxx.108.113

Dnešních devět kilometrů okolo Kojetína. 😍

Foto jedna - čumím, co fotím a zatím se mi zlomilo děcko. 😂

Foto dva - Maffi, BJ, Merlin, Merry a Remy. 🤭

Foto tři - Merry, nová členka smečky Chucky, BJ. 🥰

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 10.12.2023, 17:38:05 xxx.xxx.120.159

Já mám teda taky oblíbený vodítka a koupě jiného by mi jakoby radost úplně neudělala.. 

Ale napadá mě - nemůžete vyfotit vodítko, které teď používá nejvíc? Od toho by se dalo odrazit, jaký materiál a střih vodítka by se dal pořídit. 

Případně mě teď napadlo, jestli nenakupujete na Sheinu nebo Temu? Jestli chodí často po městě, tak zásobník na sráčky by se jí třeba líbil. 😂

Obrázek
impact
impact 10.12.2023, 08:09:53 xxx.xxx.120.159
kometa:

A vy víte, o čem jsem s pánem mluvila a jak jsme si hezky popovídali?

A proč sem taháte naši soukromou korespondenci?


Po tom nesmyslném ataku, co jste předvedla v mém případě, se o chudáka pána trochu obávám. Obávám se i o další inzerenty. Inzerce (opuštěných) psů by mohla na chov zvířat přitáhnout další návštěvníky, ale pokud takto afektovaně vylítnete na každého jen proto, že se Vám v inzerátu něco znelíbí, spíš ty inzerenty odradíte. 

A jestli jsem měla nějakou myšlenku, že sem natáhnu s inzercí i kolegy, tak mě fofrem přešla. Tomu Vašemu číhání na inzeráty je nevystavím.

Nehledě na to, že mě takové jednání vážně udivuje. Ale tak každej máme holt nějaký koníček…

Jo a mimochodem soukromou korespondenci bych vytáhla až ve chvíli, kdy bych sem dala její screen. To nedělám. A ani Váš nevyžádaný atak vlastě za korespondenci nepovažuji. 

Diskutuji v tématu Inzerce psů o inzerci psů na tomto webu. A to mi vážně nebudete zakazovat. 🙃