Aktuálně: 3 978 inzerátů203 813 diskuzních příspěvků18 181 uživatelů

Příspěvky uživatele

impact

impact
impact 28.01.2024, 18:57:30 xxx.xxx.58.131
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 28.01.2024, 18:47:08

To je ale pěknej raslík. 🤩

impact
impact 28.01.2024, 18:56:35 xxx.xxx.58.131
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 28.01.2024, 18:46:22

On je úplně moc fotogenickej. 😍

Akorát se o pár vteřin později trochu pohádali o to, kdo na tom kameni bude stát. 😂

Obrázek Obrázek
impact
impact 28.01.2024, 18:41:08 xxx.xxx.58.131
Orionka:

Osvětu by to chtělo. Je možné dát tady na Chovu negativní inzerát?


Já jsem kdysi dala na Bazoš inzerát, že prodám levně zaručeně čistokrevná štěňata JRT a dala jsem tam fakt nejvíc kekel fotky z množíren a víte co? 

Psalo mi mraky lidí, že si chtějí štěně koupit. Lidi vůbec nepřemýšlí… 😏

impact
impact 28.01.2024, 18:37:55 xxx.xxx.58.131

Dneska jsme vyrazili do našeho oblíbeného Přírodního parku Rakovecké údolí. 😍

A máme fakt krásné fotky, tož se s vámi podělím. 😛

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 27.01.2024, 19:58:20 xxx.xxx.58.131

Aha. Takže jednu z nejprofáklejších množek nazýváte chovatelkou? Slušný.

Mimochodem víte, proč může podvádět lidi a týrat zvířata? Kvůli Vám. Štěňátku držím palce, ale upřímně doufám, že Vy necháte na veterině raketu. Abyste se příště zamysleli, jestli se štěňata kupují jak meruňky na parkovišti.

impact
impact 21.01.2024, 19:25:53 xxx.xxx.18.202
Irma19:

To vím. Otázka byla myšlena jinak - jaká rasa psa zanechává tak velké stopy. 

Důležitým faktorem bude to bláto, kdy pes packu roztáhne na maximum, když hledá oporu.🙂


Odpovídala jsem Sarah, ne Vám.

impact
impact 21.01.2024, 14:08:03 xxx.xxx.18.202

Tak dneska ještě dalších sedm kiláčků. Chtěli jsme víc, ale dost nepříjemně jsem se při nakládání psů  jebla do kolena, tak jsem to zkrátila. 😏

Bylo nádherně. Ale teda i polňačky jak sklinka, takže jsme šli šnečím tempem. 😄

A našli jsme televizi. 😲

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 21.01.2024, 14:02:27 xxx.xxx.18.202
Bobca:

No a pak jsem se v jednu chvíli otočila za sebe, podívala se na psy a hlavou mi proběhla myšlenka: ku*va však já nemám psa v červené bundě!?!? Ta kráva šla normálně s mýma psama mě za patama. A já fakt vůbec nevím, jak dlouho. 🤣🤣🤣

Dnes už podruhé jsem vybuchla smíchy😊Poprvé na “třetím víčku” Raduš bojovala s novým “Volvem”..a teď😇..No je mi tu s váma fakt dobře👌👍😇

Jo a ty fotky jsou boží😇


Hele ona byla docela klika, že měla tu bundu. Dost možná bych si jí totiž v tom chumlu mých psů jinak ani nevšimla. 😂

impact
impact 20.01.2024, 17:23:18 xxx.xxx.18.202

Dneska jsme se byli vyprdět u vodní nádrže Čelčice. V plánu bylo deset kiláčků, který se nakonec smrskl na sedm a půl, protože jsme hodinu strávili běháním po kopci a hledáním utečence. 😏

Naštěstí dementa dne tentokrát nevyhrál žádný můj pes, ale kámošky fena. Bohužel adoptovaná od nás, takže jako by byla naše. 😂

Jako když ta červená bundička vzala čáru za neviditelným zvířetem, ještě jsem byla v klidu. Když  nám začala mizet za horizontem, tak už majitelka letěla za ní a když nám za horizontem začala mizet i majitelka, vydali jsme se hledat taky. Fena nikde. A to by ta červená bundička byla na sněhu vidět…

Nakonec jsem majitelku došla na kraji lesa a domluvily jsme se, že ona půjde druhou stranou za lesem zpátky a já se vrátím stejnou cestou mezi lesem a polem, kudy přišla a kde fena zmizela. 

A tak jdu a volám Zafiroooooo, Zafiiiiiiii, dementeeeeeee, kde jsiiiiiiii?!? Když jsem v lese uviděla poměrně strmé srázy dolů do roklí, už moje volání nabíralo na nasranosti i zoufalosti. Přemýšlela jsem nad tím, jak odvedu psy těch pět kilometrů zpátky do auta, vrátím se a budeme procházet rokle. A viděla jsem to dost černě, protože tam to bylo na sražení vazu. 😟

A tak jdu dál, volám, volám... Moji psi mi šli za patama, protože asi moc nepochopili, proč pořád tak strašně ječím a tak byli radši v zákrytu. No a pak jsem se v jednu chvíli otočila za sebe, podívala se na psy a hlavou mi proběhla myšlenka: ku*va však já nemám psa v červené bundě!?!?

Ta kráva šla normálně s mýma psama mě za patama. A já fakt vůbec nevím, jak dlouho. 🤣🤣🤣 

Ona je jako naše. Vídáme se několikrát do měsíce, je běžně zvyklá mě poslechnout a chodit s námi na procházky. Takže někde vylezla z lesa a když jsem ji volala, tak šla prostě za náma. Akorát já furt čuměla do lesa před nás a nenapadlo mě se otočit. 🤣

Zítra budeme muset vyrazit ještě aspoň na desítku okolo Moravy. Sedm nám dneska bylo nějak málo. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 16.01.2024, 11:02:14 xxx.xxx.115.175
Zrzavci:

Asi takhle:

Obrázek

Já mu vždycky říkám, že se na všech fotkách tváří, jak kdyby měl v zadeli vrženou vařečku. 🤣🤣

impact
impact 16.01.2024, 11:01:31 xxx.xxx.115.175
efe:

Tenhle fousáč se děsně líbí mně, už jsem na něj koukala dřív. Ale ten bordík mě trochu děsí 🙂


Taky jsem se bála, ale kupodivu je vcelku normální a pro důsledného člověka určitě super sportovní parťák. Je hrozně vnímavej a takovej bych řekla moudrej. Ale samozřejmě svoje pubertální úlety ještě občas má. 😂

impact
impact 16.01.2024, 10:59:56 xxx.xxx.115.175
Tenurri:

Ten je boží! 
Je k němu někde víc info? Vlastně vůbec nevím jaký spolek máte 😀 …
Já mám teda už zamluvené štěňátko kolie u chovatelů na tento rok, takže u mě asi nic, ale kamarádky maminka sháněla pejska po úmrtí její ovčandy a štěně nechce, spíš nějakého odrostence. Klidně do SZ.


Zatím další info není. Je zpátky doma teprve od pátku. Je to na delší povídání, ale už mu chci během dneška vyvěsit inzerát, tak pak případně pošlu do SZ. 🙂

impact
impact 16.01.2024, 10:58:42 xxx.xxx.115.175
keriton:

Na roce a půl už vykastrovaný… 😉


Prosím, když už mocí mermo potřebujete odpovídat za mě, tak aspoň nešiřte hlouposti. Nevíte o něm nic a cucáte si to z prstu. Že se nestydíte… 😏

impact
impact 16.01.2024, 10:55:36 xxx.xxx.115.175
bambule:

Právě jsem se těžce zamilovala do Unici. Ale jako fakt zamilovala. Jenom moje malá Bambule by  nesnesla další fenku v domácnosti…. Ach jo. Můj manžel stále drží strop jednoho psa v domácnosti, můj strop by byl rozhodně někde jinde….


Tak manžela asi potěší zpráva, že je Unica už v novém domově. 😀 Jedna paní má od nás už jednoho sporťáka a hledala dlouho dalšího, až padla volba právě na ni. Kombo parsonobígloohaře prej značka ideál. 🤣

impact
impact 16.01.2024, 08:50:47 xxx.xxx.115.175
Zrzavci:

Impakte???? Impakte???? Kolikatě máš těch svejch novejch členů? A proč se ten nebohej pes s vodklápěcí hlavou tváří jako 3x denně tejranej retardér? 😀 😀 co mu děláš?  😀 😀 je božííí" 

a já jsem taky retardér, protože  kdo je ten kříženec parsona, bígla a ohaře? :o První fotka , kdo je první zprava - sedí vedle vodklápěcí hlavy - na kraji vpravo - to přeci není křižovatka?? Tváří se to jako malej pan profesůr, to bé hodný stvoření! Tak koho myslíte?  T


Retardér strašně, ale strašně nesnáší focení. To je mor vždycky s ním. 🤧

Malá Chucky fakt křižovatka je. Na poslední fotce jsou ještě její sestry. Pěkně si to podělily. Moje vypadá jak parson, Unica vypadá jak ohař a bílá Tequilla vypadá jak chlupatej bígl (i povaha bígla tam je). 🤣 Ovšem všichni jsme zvědaví, co z nich vyroste. Zatím mají čtyři měsíce. 😀

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 16.01.2024, 07:54:13 xxx.xxx.115.175
Sarah01:

Mně se líbí ten první zprava na první fotce, vypadá jakou miloučkej a hodnej pejsáček. 🥰


To je nejmladší a tím pádem zatím i nejhodnější členka smečky. 🤣

Nicméně je to mix parsona, bígla a ohaře, tak je zřejmě jen otázka času, kdy nejhodnější být přestane. 🤪