Aktuálně: 3 978 inzerátů203 847 diskuzních příspěvků18 181 uživatelů

Příspěvky uživatele

impact

impact
impact 03.02.2024, 08:50:38 xxx.xxx.58.131
Fikovnice:

Jani - Leithian, měla by ses k tomu vyjádřit…

Třeba pro mě je 80k obrovská suma, každý měsíc si půjčuji, abych vyžila…

A Ty jsi toto nepřiznala, nechápu, opravdu nechápu. Víš, že se přátelíme (a já to nijak neskrývám), ale toto se mi HRUBĚ nelíbí!


Tohle je brutál i na mě. Ještě napíše, že se na místě dohodlo, že jim čtyři psi zůstanou a přitom ví, že tam vyhandlovala cenu 20 tisíc za každého. Kdo je tady do prkýnka teda pokrytec a lhář? 

A byla bych ráda, kdyby si tady všichni uvědomili, že v tomhle světle jsou všechny její ataky na práci DP a ataky na to, jak DP zanedbával péči o jim svěřená zvířata.

impact
impact 03.02.2024, 08:36:39 xxx.xxx.58.131
Fikovnice:

Impact, a bylo by tedy prosím možné celou kauzu nějak víc shrnout? Já už si to vše pamatuji jen matně. Jen vím, že se Leithian zastávala paní, která nějak vážně onemocněla a “chovala” plno psů. Nic dalšího už nevím a z těch print screenů jsem opravdu šokována!

Edit: Impact, já ani nevím, pro jakou organizaci pracujete Vy, jestli ten Dog Point souvisí s Vámi…? Fakt mám málo info. Nicméně, napište, jen pokud se Vám bude chtít.


Já o tom vím taky jen tak povrchně. Resp. spousta informací je dohledatelných veřejně, ale kauza se mě netýkala, tak jsem si tím nezatěžovala hlavu. Na to mám svých starostí a psů dost. Čímž chci říct, abyste to ode mě nebrali za bernou minci. 

Pokud je mi dobře známo, tak tam KVS odebrala několik desítek psů v otřesném stavu, pak se roky táhly soudy a bohužel to dopadlo tak, že si psy sice nemohla vzít sama "chovatelka" (berme to tak, že dle zákona je správný termín chovatel pro každého držitele zvířete), ale nesměly s nimi disponovat ani útulky. Ona je ale mohla smluvně darovat jiným lidem. Takže si prostě domluvila kámoše, kterým dala darovací smlouvy a ti jí jezdili psy vytahovat ven. 

No a zbytek vidíte na screenech, co jsem sem dala. Je to normálně dohledatelné na stránkách DP v komentářích v pár dní starém příspěvku.

Jinak údajně ona dotyčná nesmí mít březí a kojící feny (v rámci trestu) a přesto se teď na svým profilu chlubí aktuálním vrhem.

Jo a přidávám ještě screen jedné zajímavosti. Je to samozřejmě neověřená informace, ale jakmile začneš běhat po různých stránkách a kopat do všech okolo, tak se vždycky najde někdo, kdo tě zná…

PS: Nemám žádnou souvislost s DP. Jen se ke mě občas dostane víc podpultových informací. Ale to je v každém oboru stejné.

Obrázek Obrázek
impact
impact 03.02.2024, 07:54:50 xxx.xxx.58.131

A možná jsem huba nevymáchaná ale aspoň nejsem pokrytec a lhář jako jiní. To víte útulky si nadělili tehdy 22 čistokrevnejch štěňat. A jaksi je nemohly rozprodat. To naštve. 

A tak je Leithian obratem rozprodala sama hned ve chvíli, kdy na ně měla papír. 

Ty kokos ta bude mít budíček dneska. Jsem zvědavá, co se dozvím na sebe. Ale držhubné je jistě ještě slabej odvar. 🤫

impact
impact 03.02.2024, 07:22:25 xxx.xxx.58.131

Já jsem jen ráda, že to lidi z DP konečně dali veřejně. 😂

Bodejť by po všech nepyskovala, ať drží hubu. Připokáklá, že se to všichni dozví. Od množky dostane papír, že si je může převzít a na místě jí bylo asi tak strašně líto lidí, co se o pejsky celou dobu starali, že se s nimi dohodla, že jim je nechá. Za osmdesát tyček. Bodejť by za ni za takový prachy nekopala. Ale tak hlavně, že není pokrytec a lhář.😂

impact
impact 03.02.2024, 07:14:29 xxx.xxx.58.131
balu:

Jsem v šoku!


To je masakr, co? Taky jsem byla… Jsem z té naší sféry zvyklá na ledasco, ale že tady paninka klidně za ty chudáky vyrazí z lidí osmdesát tyček. Jooo prachy nesmrděj. 🤣

impact
impact 03.02.2024, 07:06:23 xxx.xxx.58.131
balu:

Taky nechápu. Chudáci psi. Komu asi “paní vzorná chovatelka” ty psy darovala? Podobným jak je ona? Aby pod jménem někoho jiného mohla pokračovat v množení a ždímání těch chudáků?


Pro dvanáct psů si byla Leithian. 

Lidem z Dogpointu bylo prostě líto, že je musí vydat a tak ze svých kapes poskládali 80 tisíc a čtyři z nich jim Leithian na místě obratem za tu částku  prodala.

neb dočaskáři o ně stáli a na místě se dohodlo že jim zůstanou

Dohodlo…. 🤣

Obrázek Obrázek
impact
impact 03.02.2024, 07:02:12 xxx.xxx.58.131

Já myslím, že je to nejběžnější metoda a věřím, že se nemáte čeho obávat.

impact
impact 02.02.2024, 18:02:21 xxx.xxx.58.131
Sarah01:

Viděla jsem, chtěla jsem to sem hodit, ale byla jste rychlejší. Nechápu, fakt nechápu, jak lidi můžou koupit štěně čehosi na ulici a jen tak dát 5 tisíc.


Ještě od nějakýho kikána.. Pět tyček za mobil někde na parkovišti by mu v životě nedali. 😏

impact
impact 02.02.2024, 18:01:12 xxx.xxx.58.131
orionka:

Záleží na tom, co bude s pejskem dál. Jestli ho šťastně vychovají, tak zase 5000 za záchranu jedné psí dušičky není tolik.( Nekamenujte mě,  neschvaluji a taky jejich počínání nechápu, spíš měli dotyčnému dát přes…, ale to taky nejde )


Jenže kdo zachrání matky těch štěňat? Z těch, co si kupují od kikánů na parkovišti levná a zaručeně čistokrevná štěňátka nikdo. Pro ně jsou takový feny odpad. Jsou starý, škaredý, vyrozený a fuj, to oni takovýho psa prostě nechtějí… 😔

impact
impact 02.02.2024, 14:57:06 xxx.xxx.58.131

Tum tu dum… Si tu jen něco odložím. 🤫

Obrázek Obrázek
impact
impact 31.01.2024, 16:31:01 xxx.xxx.58.131

Za takové problémy zpravidla nemůže ani tak značka (pokud to není vyloženě ala supermarket shit), jako spíš nevhodný management krmení.

impact
impact 29.01.2024, 18:11:49 xxx.xxx.58.131
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 29.01.2024, 12:41:55

Ano…PP není žádnou zárukou, že budeme mít zdravého psa…

Ruku na srdce.. Kolik z těch srdceryvných příběhů ala “koupili jsme si štěňátko a teď umírá na veterině na parvu” se za posledních pár let týkalo štěňat s PP? Já si vybavuju dva a to to ještě u jednoho úplně nesedělo časově, takže to nejspíš chytil až po odběru.

impact
impact 29.01.2024, 09:58:57 xxx.xxx.58.131
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 29.01.2024, 09:32:46

Asi tak. Normální útulek.

impact
impact 29.01.2024, 09:57:41 xxx.xxx.58.131
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 29.01.2024, 09:05:35

Chudák pan Réminek. 😀

impact
impact 29.01.2024, 09:56:35 xxx.xxx.58.131
Orionka:

Kam dala ta fenečka uši?


To je pejsek a fotí se zásadně bez uší. 😂

impact
impact 29.01.2024, 09:55:30 xxx.xxx.58.131
efe:

Žádám Vás impacte, abyste sem přestala dávat fotky tohodle konkrétního pca!! 😍


Když on je tak krásnej! 🤣

impact
impact 29.01.2024, 04:50:58 xxx.xxx.58.131
janaa:

Jasný,zájemce chudák neví kde hledat informace, ale když se napálí,tak už si najednou hledat psí fóra umí. Tak určitěěěě


To bylo vždycky hezky vidět na iFauně, jak tam byly ty prehistorický témata o různých množkách. Najít si informace podle jména, telefonu a emailu dopředu před koupí štěněte, to neeee. Ale jak si štěně koupili a umřelo jim na parvu, tak už googlili jak vzteklí a pak tam chodili velice upozorňovat, jak anooo, je to pravda, ta paní je hnusná množka a jim od ní taky umřelo štěně. 

Já to říkám pořád. Všechny čipy řádně evidovat (a tady bych byla vážně pro, aby všechno hned při čipování registroval veterinář na chovatele) a kdo přijde na veterinu s nečipovaným štěněte, tak bum a 50 K pokuta. A podle množství produkce štěňat ideálně taky zpětná kontrola.

impact
impact 28.01.2024, 19:35:28 xxx.xxx.58.131
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 28.01.2024, 19:26:05

Hele fotka je prachmizerná, ale mě přijde pořád víc raslík, jak většina mých vořechů. Klidně bych ji aj tipla na papíráka. 🙂 Nebo hodně povedenej bezpapoš (po rodičích s PP).

impact
impact 28.01.2024, 19:25:14 xxx.xxx.58.131
Dafi:

Impakte-joj,dobře cení zuby🙂

 krásný skály a mech-já jak su z toho Krasu tak mám slabost pro šutry a mech🙂

a z čeho je andílek?


To nemám tušení. Nesahali jsme na něj. Prostě tam stál na kmeni a držel mince. 🙂

Obrázek